TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Coolek33

Member
Gdzieś to znalazł?
A sorki już wiem. Na 4pda jeszcze skrypt tego nie namierzył? Dziwne.
 
Ostatnia edycja:

tadeuszeN

New member
Ciekawe czy da się zapisywać kanały DVB-T i czy nie popsuli IPTV. Niestety dopiero wieczorem będę mógł sprawdzić na moim EP680.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
V351

50C715 nie zapisuje kanałów dvbt
w ramach testu, przeszukałem kanały dla kablówki (kabel,cyfrowe , pełna) niby znalazł 0, ale jak skończył szukanie (zapisane) na liście są wszystkie kanały dvbt , ale gra tylko tvp rozrywka
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Co znaczy nieautoryzowany? Pliki, które są udostępniane przez linki (z wyłączeniem modyfikowanych - ze zmianą bootloadera) są przygotowane przez producenta i podpisane elektronicznie przez producenta?.
Czy takie pliki producenta to już jest autoryzacja?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czy oprogramowanie wyższych wersji niż 333 podpisane cyfrowo przez producenta jest nieautoryzowanym?
Co to znaczy "nieautoryzowany update"?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Z tego co pamiętam to przy konfiguracji tv wybieram w jakim kraju używam telewizor. Dobrze napisany soft powinien uaktywnić tylko te opcje oprogramowania, które są potrzebne dla danego kraju. Numerki softu jak pokazuje dotychczasowa historia rosną wspólnie dla wszystkich regionalnych wersji...
I nawet rozumiem, że metoda mniej lub bardziej kontrolowanych wycieków nowych wersji oraz pseudo beta status oprogramowania może zwiększa ryzyko użytkowników. Metody udostępniania nowych wersji są delikatnie mówiąc bardzo specyficzne.

Niestety dalej nie zrozumiałem co to ma wspólnego z "nieautoryzowany update"... Swoją odpowiedzią wskazujesz, że oprogramowanie pochodzi jednak od producenta choć konkretna modyfikacja nowej wersji może zawierać poprawki dla innych regionów. Dobra poprawka nie powinna jednak generować nowych błędów ...
 

bielikk

New member
Bez reklam
TCL nie przyznaje się do swoich poprawek, bo sami nie wiedzą ile ta "poprawka" zepsuje w ich nie dopracowany produktach!
 

konradbp

New member
2 dni wjechał 65C715 i trochę się zszokowałem. Soft 321 aktualizowany OTA.
Wszędzie zachwyty nad jakością obrazu, kolorami itd a ja ani razu nie powiedziałem wow. Materiały z YT w 4k rzeczywiście wyglądają fajnie ale widziałem dużo pozytywnych komentarzy o wyświetlaniu materiałów z kablówki. I tu jest problem, kolory jakby wyprane (za mgłą), bardzo słaba ostrość, uciekające detale - no nie jest dobrze. I zastanawiam się czy to problem z TV czy taki jest sygnał UPC. Na obecnym modelu Samsunga UE 46F6500 jest o wiele lepszy obraz z kablówki.
Jakieś pomysły? Czy przepinając dekoder Horizon do nowego TV powinienem wykonać reset dekodera?
 
Do góry