TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

devil1236

New member
Pierwszy post więc witam wszystkich.
Mogę potwierdzić że na nowym sofcie który się dzisiaj pojawił na 4pda v348 działa iptv wliczając kanały full HD.
Smartiptv ma jeszcze lekkie problemy i na niektórych kanałach obraz nie jest płynny ale na Iptv Extreme Pro po włączeniu pełnej akceleracji sprzętowej problem ten już nie występuje. 4k nie mogę sprawdzić bo nie posiadam na swojej liście żadnego kanału. 4K 60fps HDR na YouTube też działa i nie wyskakuje błąd odtwarzanie jak w przypadku v321. Co do jakości HDR to nie mogę ocenić bo nie mam jak tego sprawdzić. Dodam że posiadam tv EC78 w wersji UK czyli TCL EC788. Dziękuję może się komuś przyda.
 

HSgod

New member
Również mogę potwierdzić że IPTV dziala poprawnie na każdym kanale (SD, HD, 4K). Update V348.
Dodatkowo na PS4 w końcu HDR pojawiło się jako obsługiwane, troche trzeba było się naczekać, ale chyba warto :D
 
Ostatnia edycja:

HSgod

New member
Pierwszy post więc witam wszystkich.
Mogę potwierdzić że na nowym sofcie który się dzisiaj pojawił na 4pda v348 działa iptv wliczając kanały full HD.
Smartiptv ma jeszcze lekkie problemy i na niektórych kanałach obraz nie jest płynny ale na Iptv Extreme Pro po włączeniu pełnej akceleracji sprzętowej problem ten już nie występuje. 4k nie mogę sprawdzić bo nie posiadam na swojej liście żadnego kanału. 4K 60fps HDR na YouTube też działa i nie wyskakuje błąd odtwarzanie jak w przypadku v321. Co do jakości HDR to nie mogę ocenić bo nie mam jak tego sprawdzić. Dodam że posiadam tv EC78 w wersji UK czyli TCL EC788. Dziękuję może się komuś przyda.

A i o jakiej akceleracji sprzętowej dokładnie mówisz? Która opcja?
 

EMR9

Member
Witam czy te nowe softy o których tu się toczy dyskusja wychodzą również pod TCL EP 680 55 Cale bo już trochę się gubię ostatni jaki mam to z końcówką 321 i czy te softy są z oficjalnej strony czy nie dzięki za odpowiedz pozdrawiam
 

firefl

Active member
Bez reklam
Softy wchodzą. Strona bez znaczenia. Pliki podpisane cyfrowo. Tylko producent może je tworzyć.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

HSgod

New member
Witam czy te nowe softy o których tu się toczy dyskusja wychodzą również pod TCL EP 680 55 Cale bo już trochę się gubię ostatni jaki mam to z końcówką 321 i czy te softy są z oficjalnej strony czy nie dzięki za odpowiedz pozdrawiam

To są ze skryptu, który szuka update z całego swiata, te najnowsze są z USA, mniej ważą, bardziej zoptymalizowane i tak, paczka powinna działać też u ciebie
 

Coolek33

Member
Znaczy może nie wszystko ale to chyba zajmuje więcej miejsca.
13fef91a252bec6029905699bf6fcc81.jpg
e2bce053489ee4e1679e1ec6c4d1a95d.jpg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trzeba pamiętać, że niektóre update z innych krajów blokują wczytywanie programów telewizyjnych.
 

Tgold

Member
1: Proszę niech sprawdzi ktoś czy soft 348 zapisuje kanały tv naziemnej bo podobno wcześniejsze nie zapisywały (v340 v342).
2: Na forum 4pda*** ktoś tez pisał ze jest problem z internetem zarówno po wifi jak i po lan.
 
Może mi ktoś wyjaśnić po co TCL co chwila wypuszcza nowy soft? Nie mogą starego potestować np miesiąc i poprawić błędy? Przecież tutaj co dzień pojawia się nowe oprogramowanie ostatnio. Na moim oledzie LG oprogramowanie dostaję max raz na kilka miesięcy.
 

coobah

Member
Bez reklam
Na moim oledzie LG oprogramowanie dostaję max raz na kilka miesięcy.

Omija Cię mnóstwo zabawy z wgrywaniem kolejnych softów i klepaniem od początku ustawień obrazu itp. [emoji6]

A poważnie, też chciałbym mieć spokój z tym, ale doceniam to, że nie zostawiają użytkowników na pastwę losu.
Jesteśmy swoistymi beta testerami...[emoji6]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
No, czuję się trochę jak kiedyś gdy miałem nexusa. I flash co chwila. Ale ja to akurat lubię. Znaczy, że coś się dzieje. Wszystko dobrze dopóki któraś aktualizacja nie ucegli sprzętu :D
 

firefl

Active member
Bez reklam
@dominik146
To pytanie jest źle postawione.
Programiści pracują nad softem i ciągle powstają nowe wersje testowe.
TCL tego nie wypuszcza w oficjalny sposób, raczej to "wyciek" a nie "wypuszczanie".
 
Do góry