TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

coobah

Member
Bez reklam
Można. Kabel OTG za 10 pln. Dysk FAT32 widzi normalnie, dysk NTFS widzi jedynie poprzez starsza wersję ES File Explorer.
To jedyne ograniczenie na chwilę obecną, które trochę mi przeszkadza.
Ale torrenty śmigają super, więc te ograniczenie nie jest jakieś upierdliwe.
 

Wojtasban

New member
A tak ps to kiedyś był temat dla tv z serii ep ale w nowszych tv nie zmienili nic więc Wszyscy się wypowiadają i chyba mogę być zawiedziony tv z 2020 z nagrodą eisa 65c815, a w większości problemów to wina softu i geniuszy z tcl
 

ulan

Member
to wszystko nie takie proste jak piszecie przystawki nie wszystko rozwiążą, spróbuj odpalić na nvidia shiled tv amazona i jakiś materiał w trybie HDR10+ i nie pójdzie będzie tylko HDR10, o dziwo TCL w tym wypadku wyświetla HDR10+ ale oczywiście nici z dolby atmosa, z czym znowu shiled tv sobie radzi (na netflix idzie i dolby vision i atmos) na tcl idzie dolby vision z netlfixa a nie idzie atmos. Niestety odkąd zlikwidowali tvp4k nie mam jak sprawdzić czy tcl naprawił problem z HLG
 

Tinkas

New member
Na szczęście na Amazonie oglądam raptem dwa seriale, które nie mają 10+. Zresztą za tym plusem i tak bym jakoś strasznie nie płakał :)
 

Wojtasban

New member
Hlg jest naprawiony na YouTube, tv kablowej więc można tak jak na 395 czy jakiś tam był ok hlg i Netflix nie klatkowal po 20min, potrafili hlg naprawić Netflix zaś dla nich to problem chyba nie wiedzą gdzie szukać, o atmos to sie nie będę już wypowiadał i obietnicach android 11
 

coobah

Member
Bez reklam
I dlatego wydałem 169 pln na Amazona i śmiga Netflix idealnie, Player dużo lepiej niż z samego TCL itp itd [emoji6][emoji106]
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Także nie mogę doczekać się nowego softu do 65C 815 , dlatego zastanawiam się nad jakimś stikiem.

Jakie są plusy minusy pomiędzy Google TV 4K , Amazon , Shelid , Apple TV 4K. ? Który da najlepszy dźwięk i obraz ?
Tylko pod Netflix , do dysków mam Zidoo z9x
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Shield byłby w stanie zastąpic Zidoo dając dodatkową funkcjonalność.
Wyłącznie pod Netflix,ewentualnie inne serwisy streamingowe Fire stick 4K Max będzie najtańszą ale całkowicie wystarczającą opcją.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
W którym urządzeniu dostanę najlepszą jakość dźwięku i obrazu ?
Nie licząc kosztów ?
Czy mogę podłączyć je do amplitunera ?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
W przypadku Netflix-a nie ma róznicy .Wszystkie urzadzenia dają DV i DD+ DA. Każdy z nich podłączysz do amplitunera.
 

ulan

Member
Shield byłby w stanie zastąpic Zidoo dając dodatkową funkcjonalność.
Wyłącznie pod Netflix,ewentualnie inne serwisy streamingowe Fire stick 4K Max będzie najtańszą ale całkowicie wystarczającą opcją.

mam i shielda tv i mam zidoo zx9 i shield nie zastąpi w życiu zidoo, do odtwarzania plików z filmami nvidia ma sporo ograniczeń i zidoo ma znacznie lepszy support niż nvidia, gdyby tcl miał tej klasy support i zaangażowanie co zidoo to byłbym bardzo szczęśliwy. ale niestety tcl olewa ludzi i ma ich gdzieś...
 

PanZdzisiek

New member
Posiadam telewizor 43p615 z softem R128
Macie taki problem że jak włączacie jakiś program w 4k w hlg albo poprostu 4k w iptv to są takie mikro przycięcia ? Wiecie jak to wyeliminować ?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

DaRaSWGM

New member
Czy łaskawie doczekamy się Android 11 czy już wszystkie nadzieję naprawdę zdechły?

Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
 

PanZdzisiek

New member
Android 11 ponoć pierwszy kwartał 2022 r.
Ma ktoś też problem że macie takie mikroklatkowanie w 4k

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 

ulan

Member
w Chinach żyje ok 1,5 mld osób, ale TCL mam uczucie ze oddelegował do tworzenia oprogramowania dla swoich produktów 3 no może 4 pracowników, za to do działu marketingu rzucił całe swoje siły. Przestaje już wierzyć w szanowanie przez firmę TCL klientów i mam spore obiekcje w to że cokolwiek zrobi by poprawić jakość oprogramowania swoich produktów....
 
Do góry