TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

Zakien

New member
Dzień dobry,
Przepraszam jeśli to nie jest miejsce na tego typu zagadnienia.
Od grudnia męczę się z zacinającym się softem na U55X9006, telewizor jest podpięty pod szybkiego neta i używany raczej do standardowych aplikacji, netflix,YT itd , wywala launchera przy wybieraniu głosowym itd. Instalowałem już za radą TCL na FB jeszcze raz soft ale na chwile to pomaga i po miesiącu znowu się wiesza i działa wolno.
Jeśli jest możliwość proszenia Was o pomoc i np udostępnienia softu i kalibracji wraz z instrukcją będę bardzo bardzo wdzięczny jakub.zak.wwa@gmail.com.
Jak na razie bardzo żałuje zakupu, miało być cudo a jest du....
Z góry dzięki i pozdrawiam
 

zuumi79

New member
Mam jeszcze takie pytanie w androidzie 7, po przytrzymaniu przycisku 'home' była opcja zamykania otwartych kart, w android 8 tej opcji już tam nie ma, wywalili ją w ogóle?! czy została gdzieś przeniesiona?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam jeszcze takie pytanie w androidzie 7, po przytrzymaniu przycisku 'home' była opcja zamykania otwartych kart, w android 8 tej opcji już tam nie ma, wywalili ją w ogóle?! czy została gdzieś przeniesiona?
Nie ma. Chyba da się dostać do takich zamykan ale w bardzo trudny sposob

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

zuumi79

New member
Nie ma. Chyba da się dostać do takich zamykan ale w bardzo trudny sposob

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Dzięki, ech nie wiem co mnie podkusiło, żeby przechodzić z andka7 na 8, na każdym kroku jakieś rozczarowanie;/ może ktoś z forumowiczów robił downgrade z 8 na 7, w tym właśnie modelu ?
 

axelmateuss

New member
Mam jeszcze takie pytanie w androidzie 7, po przytrzymaniu przycisku 'home' była opcja zamykania otwartych kart, w android 8 tej opcji już tam nie ma, wywalili ją w ogóle?! czy została gdzieś przeniesiona?
Jest aplikacja, która nazywa się Button Remapper - możesz dzięki niej przypisać różne akcje do przycisków na pilocie. Można na przykład osobno do dwukrotnego albo bardzo długiego przyciśnięcia. Wśród akcji jest zaś np. wywołanie ekranu ostatnich aplikacji, który potrzebujesz :) korzystam, polecam, działa :)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

zuumi79

New member
Jest aplikacja, która nazywa się Button Remapper - możesz dzięki niej przypisać różne akcje do przycisków na pilocie. Można na przykład osobno do dwukrotnego albo bardzo długiego przyciśnięcia. Wśród akcji jest zaś np. wywołanie ekranu ostatnich aplikacji, który potrzebujesz :) korzystam, polecam, działa :)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Dzięki Panie:) idealnie może nie jest, ale lepsze to niż nic.. dobra sprawa
 
Status
Zamknięty.
Do góry