TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

axelmateuss

New member
Do usług ;-) Ja zastępuję tak przycisk Netflixa, z którego nie korzystam, podstawiając pod niego Operę i właśnie ekran ostatnich aplikacji. Jak piszesz - nie idealne, ale z braku laku ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

oizo1

New member
witam!
niedawno stety lub niestety kupiłem 55x9006, obraz żyleta ale gdy nie ma dużej dynamiki, im większy ruch tym większe smużenie . filmy z netflixa z 4K HDR efekt ten sam, bylem zmuszony reklamowac tv u producenta jak i u sprzedawcy. skończyło się tym że zabrali tv do serwisu, z tego co tu czytam problem moze byc w wersji oprogramowania moj mial wersje 526 (android chyba 8 bo krotko go miałem) dostalem odpowiedz od Tcl aby zmienic soft na 528, moze to zrobia juz za mnie w serwisie. mam dwa pytania:
1.czy ktoś na sofcie 528 ma nadal efekt smuzenia
2. kalibracje które tutaj rozdajecie są dla każdego czy tylko dla waszych klientów

pozdrawiam
 

PawelTBU

New member
witam!
niedawno stety lub niestety kupiłem 55x9006, obraz żyleta ale gdy nie ma dużej dynamiki, im większy ruch tym większe smużenie . filmy z netflixa z 4K HDR efekt ten sam, bylem zmuszony reklamowac tv u producenta jak i u sprzedawcy. skończyło się tym że zabrali tv do serwisu, z tego co tu czytam problem moze byc w wersji oprogramowania moj mial wersje 526 (android chyba 8 bo krotko go miałem) dostalem odpowiedz od Tcl aby zmienic soft na 528, moze to zrobia juz za mnie w serwisie. mam dwa pytania:
1.czy ktoś na sofcie 528 ma nadal efekt smuzenia
2. kalibracje które tutaj rozdajecie są dla każdego czy tylko dla waszych klientów

pozdrawiam

http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html
 

nastiv

New member
Panowie, czy na X9006 / X9026 działa HBO GO oraz Amazon Prime? (kilka stron wcześniej było info, że jeszcze nie, ale że coś tam się w tej kwestii dzieje).

Jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy na najnowszym sofcie?
 

masterpolo

New member
witam!
niedawno stety lub niestety kupiłem 55x9006, obraz żyleta ale gdy nie ma dużej dynamiki, im większy ruch tym większe smużenie . filmy z netflixa z 4K HDR efekt ten sam, bylem zmuszony reklamowac tv u producenta jak i u sprzedawcy. skończyło się tym że zabrali tv do serwisu, z tego co tu czytam problem moze byc w wersji oprogramowania moj mial wersje 526 (android chyba 8 bo krotko go miałem) dostalem odpowiedz od Tcl aby zmienic soft na 528, moze to zrobia juz za mnie w serwisie. mam dwa pytania:
1.czy ktoś na sofcie 528 ma nadal efekt smuzenia
2. kalibracje które tutaj rozdajecie są dla każdego czy tylko dla waszych klientów

pozdrawiam

Witam.
Ja dzisiaj przesiadałem się z wersji 500 na 528 i jestem bardzo zadowolony. Ogólnie na początku TCL mnie irytował, ale z każdym softem coś pozytywnego się działo. Dzisiaj stwierdzam że 528 najlepszy pod kątem dostosowania obrazu i jego jakości. Warto przeczytać instrukcje wgrywania softu, bo jeśli ktoś ma jakiś staroć V1XX to nie może ot tak wgrać nowego softu. Sama procedura aktualizacji też jest bardzo wygodna w porównaniu do poprzednich wersji. Jeśli chodzi o smużenie to u mnie już nie występuje na 528. Soft pobierałem bezpośrednio ze strony TCL dla mojego modelu.
 

Biemar

New member
Witam,
Raz już tu pisałem, ale niestety nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi.
Potrzebuję jakiś subwoofer aktywny do x9006. Telewizor głośniki ma w miarę spoko (musi mi to wystarczyć w tym momencie), ale brak podbicia bassowego zbyt mocno mi doskwiera. Jaki zakupić, jak go podłączyć, czy ktoś próbował?

Dodatkowo chciałbym bardzo prosić o kalibrację do danego modelu jeżeli jest to możliwe :D

I ostatnia rzecz: Ostatnio coraz częściej gdy włączam telewizor to resetuje się nawet dwa razy, po czym w końcu normalnie (wolno, ale stabilnie) funkcjonuje. Dodam, że aktualizacja do v528 nic nie zmieniła.

Pozdrawiam.
 
E

Edwardsony

Guest
Przyjaciele, potrzebuję pomocy! Plik mmcblk0p7 został utracony podczas edycji i modyfikacji oprogramowania układowego. Proszę o pomoc i wysłanie pliku mmcblk0p7 na Dysk Google! Sam plik jest w drodze/ dev / block / mmcblk0p7.
Z góry jestem bardzo wdzięczny tym, którzy pomogą! Piszę za pośrednictwem GOOGLE TRANSLATE.
 

Stevicek

New member
Hello, could you send me calibration for HDR image - TCL X1 U65S9906?

Im not blue member, but i can pay for the calibration
 
Status
Zamknięty.
Do góry