TCL 55XE lub 55X9002 XESS - test, czyli pierwszy taki telewizor w historii TCLa. Jest Moc!.

Status
Zamknięty.

bielikk

New member
Bez reklam
Wierze, że TCL co najmniej z grubsza wie co zmienia i posiada to w formie listy. Niestety to nie są informacje dostępne publicznie[/QUOTE

To "dołożyłeś do pieca" - każda aktualizacja jakiegokolwiek sprzętu albo usuwa błędy poprzedniego oprogramowania, albo zwiększa możliwości danego sprzętu. Każda porządna firma wydając uaktualnienie oprogramowania informuje potencjalnych klientów co dany soft zmienia, poprawia.
Jeżeli TCL nie informuje co dane uaktualnienie softu zmienia to taka "firma" powinna już dawno zbankrutować z powodu braku klientów.

NIE KUPUJCIE TCL-a to najgorsze TV na rynku, sam preferuję Philipsa, ale jeżeli lubicie niszowe marki to kupujcie już TV MANTA a nie TCL.
 

domanwrc

New member
Noszę się z zamiarem kupna nowego TV. Wybór w zasadzie padł na TCL.
Zastanawiam się tylko, który m9del wybrać U55X9006 czy 55DC760.
Który model polecacie?
@kiki Masz u siebie w sklepie oba modele dostępne?

Nie kupuj TCL.
Ja już ten błąd popełniłem. A kiki kasuje moje posty, żeby inni tego nie widzieli.
 

DLUGI321

New member
Potwierdzam nie bierz nic od TCL bo gwarantuje ze bedziesz zalowac tego zakupu

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysyłamy od jutra kalibrację na V511 do C70.
Po kalibracji świetnie wyszło !
Do X2 będzie w poniedziałek.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Aplikację wysyłamy kolejną transzę w poniedziałek dla chętnych.
Kalibrację we wtorek jak zawsze dla niebieskich członków forum.
 

artur20000

New member
Witam,
poproszę o nowy soft i kalibrację 55X9002.
TV nie wyszukuje mi nowych aktualizacji czy jest coś nowego niż 7.0?
Dziękuję
 

zuumi79

New member
Nie polecam zmieniać softu z 7 na 8 bo to jakaś porażka, nie dam rady oglądać tv po aktualizacji, tak smuży, że nawet starsze osoby pytają o co chodzi, ze są takie rozmycia przy szybkich scenach, tv mam X2 65" dramat!!!
Proszę od miesiąca o podpowiedz, jak mam wrócić do androida 7, ale mają mnie w dupie, byłem tylko spoko, jak u nich kupowałem, a teraz nikogo już nie interesuje, nadaje się to całe forum, tak jak ich sklep i ten cały szmelcowski TCL
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie polecam zmieniać softu z 7 na 8 bo to jakaś porażka, nie dam rady oglądać tv po aktualizacji, tak smuży, że nawet starsze osoby pytają o co chodzi, ze są takie rozmycia przy szybkich scenach, tv mam X2 65" dramat!!!
Proszę od miesiąca o podpowiedz, jak mam wrócić do androida 7, ale mają mnie w dupie, byłem tylko spoko, jak u nich kupowałem, a teraz nikogo już nie interesuje, nadaje się to całe forum, tak jak ich sklep i ten cały szmelcowski TCL

O przywróceniu starej wersji było wielokrotnie na forum. Któraś wersji zaczynającej się od 3 z pliku Update.pkg. potem upgrade do tego co uważasz za dobre. Nie pamiętam numeru wersji. Jest funkcja szukaj na górnej belce. Porada mogła być do innego brata typu P60 lub C70. Android jest ten sam
 

zuumi79

New member
No tak ale wolałbym o konkretną podpowiedz, co mam zrobić w tej konkretnej sytuacji, nie chciałbym namieszać jeszcze bardziej, bo wtedy już nawet serwis mi nie pomoże, bo przecież te aktualizacje wychodzą gdzieś z tego forum, a nie od producenta tv, paradoksalnie producent TCL oficjalnie nawet nie wie, że w jego tv jest już android 8, ech popadłem, ale dziękuje kolego za zainteresowanie tematem
 

firefl

Active member
Bez reklam
No tak ale wolałbym o konkretną podpowiedz, co mam zrobić w tej konkretnej sytuacji, nie chciałbym namieszać jeszcze bardziej, bo wtedy już nawet serwis mi nie pomoże, bo przecież te aktualizacje wychodzą gdzieś z tego forum, a nie od producenta tv, paradoksalnie producent TCL oficjalnie nawet nie wie, że w jego tv jest już android 8, ech popadłem, ale dziękuje kolego za zainteresowanie tematem

Czyli nie chce się poszukać... Ech...

trzeba cofnąć się do dość starej wersji. Downgrade przez zasilanie+ przycisk; pliki Update.pkg Potem można zrobić upgrade do ulubionej.

Ja nie robiłem, na forum były wzmianki o sukcesach z kompilacjami np. 146, 353, 363.
Ja mam wrażenie, że od około kompilacji 400+/-20 przestały się nadawać. Próbuj. Linki można znaleźć na 4pda w wątku o P6046

Działania jak zawsze wyłącznie na własne ryzyko :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry