TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

Izzar

New member
Zastanawiam się na tym TVczkiem, zapowiada się ciekawie. TCL już jednego w rodzinie mam, sam doradzałem, może pora na mnie. Dobre mają te smarty te TCLki, platforma ładnie i szybko działa.
 

pawel2607

New member
Witajcie,
Muszę przyznać że mam dylemat. 2 dni temu dziecko zbiło plazmę Panasonic model z przed 8lat 50G30" gdyby nie ten incydent pewnie nie myślał bym o zmianie na inny. Wczoraj poszukałem nieco na peprku i zobaczyłem opisywany tu model TV 65EC780 obecnie ww cenie 3000zł. W sklepie sprzedawca doradził mi dopłacić 350zł do modelu 65C715 z racji na lepszą matrycę QLED co wy o tym sądzicie. W necie o modelu 780 jest więcej materiałów a o tym 715 bardzo mało. Bardzo was proszę o informację zwrotną jakie jest wasze zdanie.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

andyd970

Member
Zdecydowanie ec780 nie patrz na niby qled bo to nic nie zmienia w kolorach patrzyłem na c715 i nie widzę różnicę w kolorach z moim 65ec780 do tego c715 nie ma żadnego uplynniacza a ec780 taki posiada.
 

maciekmm

Member
Jesli TV ma sluzyc tylko do ogladania telewizji to moze byc.
Jezeli chcesz go uzywac do multimediow to jako wlasciciel 55EC780 stanowczo odradzam.

Przemysl lepiej ten zakup...
 

krol44

New member
Ja jak najbardziej polecam do multimediów ec780 śmiga aż miło. Nie mam z telewizorem najmniejszych problemów .

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

krol44

New member
Ja w większości używam telewizora do Netflix a i HBO nie ma na moim egzemplarzu żadnego przycinania obrazu. Wszystko jest idealnie. Może to problem internetu nie telewizora. Na prawdę nie mam powodu do naruszenia jeżeli chodzi o ten telewizor. Można go zamówić prZez Internet i wtedy jest 14 dni na zwrot.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
Napewno nie problem neta bo mam Ftth 300mb i ten jest do wi fi 5ghz połączony, próbowałem. Również na lanie też to samo, dodam że na samsung. Po wi fi w drugiej sypialni netflix działa bez zajakniecia

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
Krol44 może uda mi się nagrać dzisiaj, ciężko to wyłapać ale po ok 20 min obraz skacze delikatnie ale nie cały czas tylko sporadycznie.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

pawel2607

New member
Jesli TV ma sluzyc tylko do ogladania telewizji to moze byc.
Jezeli chcesz go uzywac do multimediow to jako wlasciciel 55EC780 stanowczo odradzam.

Przemysl lepiej ten zakup...

Bardzo wam wszystkim dziękuje za wasze głosy. Pod TV mam podpięte dwie konsole PS3 i Xbox one S
Więc multimedia mnie jakoś nie interesują. Do tej pory Panasonic z którego korzystałem i jego smart pożal się boże, zmusiły mnie do rezygnacji z korzystania z tej funkcji. U mnie to i tak Netfli i Youtube Więc jak w tym 780 coś będzie nie tak przełączam się na konsole.

Za to jak Panasonic potraktował mnie i swoich klientów z tym smart, postanowiłem że już więcej nigdy nie będę płacił za takie funkcję jak SMART. Niestety dziś producenci nie dają nam wyboru pakując ten produkt do każdego dzisiaj TV. Tak czy siak Panasonic ma u mnie krechę.

Skłaniam się ku 780.
Mam do was pytanie czy warto korzystać z ofert na OLX od hurtowni elektronicznych - cena 300zł niższa niż w sklepie, czy lepiej sobie odpuścić i zapłacić więcej ale w renomowanym sklepie typu RTVeuroAGD czy też w MediaExpert ?
 
Ostatnia edycja:

krol44

New member
Ja bym odpuścił, w tej chwili 55 w media to 2300.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

mixol

New member
Ja kupowałem EP680 od kiki-ego, dobra cena i konfiguracja (kalibracja, wtyczki do Kodi itp.)

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

krol44

New member
Ja jestem zdania że tego typu rzeczy kupuje w sieciach które mam w mieście nie ma problemu z ewentualnymi reklamacjami i gwarancjami. Tym bardziej że załapałem się na cashback i 300 mi zwrócą.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry