TCL 55EC780 - To Co Lubię, czyli mocne uderzenie - test otwarty.

kemo

New member
I must be doing something wrong but no luck loading v308 form P8M :-?

Followed the process from pdf file - I've tried both unplugging power cord and shutting down android.
Formated USB stick several times. Holding power button different times.

Still it wont start loading new firmware.
 

andyd970

Member
Witam Panowie proszę o pomoc w wyborze tv co kupić ten ec780 czy ep680 w rozmiarze 55 cali EP kosztuje 1899 a ec 2399 czy opłaca się dołożyć do ec nie patrzę na dźwięk bo mam dobre kino domowe chodzi o jakość obrazu i działanie androida? Który będzie lepszy .
 

firefl

Active member
Bez reklam
Po pierwsze - nie cytuje się postów jeśli odpowiadasz bezpośrednio po wypowiedzi.

Udzieliłem odpowiedzi na jedno z Twoich pytań bo dość dobrze znam sytuację. Ten sam soft i płyta jest w nowych modelach serii C a na sąsiednim wątku są tacy co się dziwią że działa jak "niższe' modele.
Pozostałe zagadnienia pominąłem bo nie lubię za kogoś decydować czy coś się opłaca i czy się podoba. Inaczej mówiąc nie czuje się kompetentny by powiedzieć czy dla Ciebie warto dodać 500 zł za rodzaj podświetlenia i inne cechy.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dodam wbrew moim zwyczajom - wybralbym 65 a nie 55, to chyba też podobna różnica

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

kerm85

New member
Witam Panowie proszę o pomoc w wyborze tv co kupić ten ec780 czy ep680 w rozmiarze 55 cali EP kosztuje 1899 a ec 2399 czy opłaca się dołożyć do ec nie patrzę na dźwięk bo mam dobre kino domowe chodzi o jakość obrazu i działanie androida? Który będzie lepszy .
Do czego używać będziesz tv ?
 

andyd970

Member
Filmy 4k po DLNA i trochę tv, ze sportu tylko narciarstwo alpejskie i F1 ,sporadycznie zagram w jakąś gierke z lapka
 
Ostatnia edycja:

kerm85

New member
Ja wybrałem droższy model ze względu na to, że często oglądam Netflixa, PRIME (hdr i dv) i gram na konsoli z obsługą hdr i robi to robotę przy zaciemnionym pokoju. Jeśli nie oglądasz materiałów HDR i DV to raczej nie warto dopłacać, a lepiej wtedy kupić 65".
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Czy Wasze modele także cierpią na brak poprawnej płynności , czy zostało to naprawione poprzez aktualizacje ?
Noszę się z zamiarem kupna C815 , a tam są problemy z płynnością :(
 

maciekmm

Member
Problem z plynnoscia istnieje na niektorych bajkach/kreskowkach. Na razie brak info o naprawie problemu oraz nowego, oficjalnego oprogramowania. Nie wiem jak to wyglada w v308
 

adas81

Member
Ciekawe rzeczy. Po włączeniu tego Android TV mam komunikat , że jest połączenie z internetem, ale go nie ma. Youtube nie działa, wiadomo, tvpvod, nie działa , wiadomo, Netflix...działa,WTF? Włączam aktualizacje tv przez sieć, wyszukuje, pisze, że nie ma nowszej, czyli musiał się chyba połączyć...
To powiedzcie mi, jest ten internet czy go nie ma?
 
Do góry