TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

urania-marek

New member
Prędzej model zniknie ze strony niż dadzą nowy soft. Zresztą już tak się stało ;)

przepraszam że pytam czy ty masz ten tv że piszesz na temat softu.wersja soft 143 jest do pobrania na stronie tcl którą dostaliście wcześniej.nowy soft będzie dostępny po dokładnym sprawdzeniu.nie chcemy żeby była sytuacja jak w tv sony przy aktualizacji do androida 6.0 która ponoć była testowana a wyszła lipa i szybko ją wycofali.
 

enocyl

Banned
przepraszam że pytam czy ty masz ten tv że piszesz na temat softu.wersja soft 143 jest do pobrania na stronie tcl którą dostaliście wcześniej.nowy soft będzie dostępny po dokładnym sprawdzeniu.nie chcemy żeby była sytuacja jak w tv sony przy aktualizacji do androida 6.0 która ponoć była testowana a wyszła lipa i szybko ją wycofali.

Straszny masz styl pisania. Wszystko jednym ciągiem.
 

mygen

Member
A możesz podać bezpośredni link do tego Softu na stronie TCL? Bo ja nie widzę tam w ogóle tego tv jak był wcześniej, gdzie też był soft.
 

redkca

New member
czesc kupiłem wlasie dysk:
Seagate Expansion Desktop 3TB USB 3,5" 3.0

i gdy podłączam go do tv tcl 58s7806 to nie widzi go. System plików ntfs. Formatowałem go, ale niestety nie pomaga. Czy tv nie odtwarza z dysków z zewnętrznym zasilaniem?
 

encre

New member
Hej,

mam TLC U58S7806S i właśnie sie zorientowałem, że w smart tv nie ma TVN Playera. Czy ktoś zna przyczynę?

Pozdrawiam!
 

mygen

Member
Potwierdzam brak tvnplayera. Żona korzysta i jest niezadowolona.

Brak aktualizacji a teraz jeszcze ot tak nie ma playera.
 

krepel

Member
Rzeczywiście dodali apkę TVP a wywalili TVN PLAYER, drugą z której korzystaliśmy w domu zaraz po YOUTUBE, teraz niech wywalą jeszcze IPLE i Smart mogą sobie całkowicie wyłączyć. To się nazywa szacunek i dbanie o klienta oraz zdobywanie dobrą renomą nowych rynków... może obiecana aktualizacja coś poprawi ( w co szczerze wątpię po aktualizacji wcześniejszych które to praktycznie nic nowego nie wnosiły) mnie ciągle brakuje możliwość zapisania listy ulubionych na pendrive lub przynajmniej lepsze szybsze rozwiązanie przy ustalaniu swojej kolejności kanałów podobne jak w Panasonicu.Podejrzewam iż wsparcie dla naszego modelu tv już umiera...
 

krepel

Member
Minęło kilka poniedziałków... czy wiadomo coś na temat powrotu aplikacji TVPLAYER od TVN na SMART TV oraz czy będzie jeszcze aktualizacja oprogramowania?
 

tomek5

New member
Czy ktoś z kolegów wie,dlaczego obraz w 100hz ma artefakty,niedoskonałości w ruchu,czy to wina karty graficznej?czy oprogramowania.(tcl 58s7806)
 

encre

New member
Hej, czy u was też jest problem z aplikacją Youtube na tym TV?
U mnie od kilku dniu wiesza się ona zaraz po włączeniu i cały czas widnieje tylko logo YT.
 

tomek5

New member
Ma 100hz nie mam wątpliwości ale co może być przyczynną tych zakłuceń szczególnie w ruchu.Czy w innych tv 100hz jest tak samo,czy jest to jakaś wada tego modelu. Pytam oczywiście o inne firmy Samsung,Sony Lg itp.
 
Do góry