TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

mygen

Member
Kiki jest jakaś szansa, że jeszcze będą aktualizować soft do tego tv? Tylko szczerze. Żeby chociaż zrobili możliwość czytania napisów z dysku sieciowego lub dodali do smarta takiego Plexa to by załatwiło sprawę.
 

greg128

New member
Już parę razy zadawałem to pytanie, ale pozostało bez odpowiedzi. Czy to jest forum? Co to za zwyczaje? Co problem, to napisz na priv - dostaniesz info lub odpowiedź. No chyba nie po to jest forum. Prosiłbym jednak, żeby odpowiedzi na zadawane pytania pojawiały się na forum. No chyba że to nie jest forum, tylko...no właśnie co?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nie jestem Twoim parobkiem żebyś się tak odnosił.
Nie chcesz nie pisz.
Jeśli wiem - odpowiadam , jeśli nie wiem zadaję pytania i czekam na odpowiedź.
Mam spotkanie w TCL w przyszłym tygodniu i postaram się przekazać wszystkie pytania które otrzymam.
Czy dostanę wszystkie odpowiedzi - nie wiem , ale mam nadzieję że tak.
 

greg128

New member
Ale nie jestem Twoim parobkiem żebyś się tak odnosił.
Nie chcesz nie pisz.
Jeśli wiem - odpowiadam , jeśli nie wiem zadaję pytania i czekam na odpowiedź.
Mam spotkanie w TCL w przyszłym tygodniu i postaram się przekazać wszystkie pytania które otrzymam.
Czy dostanę wszystkie odpowiedzi - nie wiem , ale mam nadzieję że tak.

Dla kogo jest ta odpowiedź?
 

encre

New member
Witam, mam problem z połączeniem telewizora do kina domowego za pomocą kabla rca. Kabel jest sprawny, amplituner też. Próbowałem różnych ustawień audio w telewizorze i nic, brak dźwięku. Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić, co sprawdzić?
 

ewaldus

New member
Tv ma pewnie (99%)wejście, a nie wyjscie rca. Podłącz pod wyjście słuchawkowe kablem mini jack-rca.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

encre

New member
Dziękuję za odpowiedzi. Telewizor to TCL 58s7806, amplituner Denon AVR X1100.
Czy ktoś potwierdzi że w tym TV są wejścia a nie wyjścia RCA? :)
Jeśli tak, to spróbuję tak jak Kolega Ewaldus radzi.
Chyba, że można jeszcze przez HDMI?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedzi. Telewizor to TCL 58s7806, amplituner Denon AVR X1100.
Czy ktoś potwierdzi że w tym TV są wejścia a nie wyjścia RCA? :)
Jeśli tak, to spróbuję tak jak Kolega Ewaldus radzi.
Chyba, że można jeszcze przez HDMI?

dane przez HDMI mogą działać jeśli tv/tuner to obsługuje.
Wg mojej wiedzy wyjście z tv musi obsługiwać funkcję ARC.
W tym tv chyba tylko jedno hdmi obsługuje ARC.
 

mygen

Member
Ja bym chciał, żeby czytał napisy z dysku sieciowego. EPG żeby można było przewijać na kolejne godziny i dni. Teraz to działa tak, że dasz w bok o jedną pozycję i wraca do początku. Nie da się sprawdzić co jest dalej. Jak dajesz góra dół to przełącza się program. Po co? Fajnie jakby to działało jak w moim 5 letnim Samsungu i jedno i drugie.
 
Do góry