TCL 50s7806 test otwarty telewizora - czyli jaka jest realna wartość chińskich telewizorów na światowym rynku ?

pasqui

New member
TCL prv enabled

questo quello che ho ottenuto...:-D
 

Attachments

  • IMG_0367.JPG
    IMG_0367.JPG
    581,1 KB · Wyś: 39
  • IMG_0368.jpg
    IMG_0368.jpg
    860,2 KB · Wyś: 46
  • IMG_0370.JPG
    IMG_0370.JPG
    851,9 KB · Wyś: 54

pasqui

New member
I am italien and not speak good english and Polacco... więc wybacz mi, jeśli chcesz będę wyjaśnić za pomocą gestów. , , Używam traslator Italino> Polski Rejestracja jest 4k satelita Hotbird 13 * na wschód, ale również w każdym razie działa DTV
 

WSE

New member
Chodzi mu o kody do menu serwisowego .
Faktycznie działaja (TCL58s7806s) . Tylko boje sie grzebac w tych ustawieniach zeby czegos nie schrzanic.
Wchodzimy w option - ustawienia- obraz -- podswietlamy kontrast i wklepujemy kod ktory gosciu podał - kazdy działa .
U mnie najnowsza aktualizacja
 

pasqui

New member
Kiki mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tymi kodami.Czymożna uaktywnić nimi inne funkcje telewizora?


How does it proceed? Now I would like to try the 3d... and how to export the recordings to PC, have you tried in 4k? Videos are encrypted like a bluray... they are 2 days I try to do to decrypt them. ;)
 

WSE

New member
zapisałem sobie kody z postu tego Włocha .
Tak jak pisałem u mnie na 58s7806s one działaja (najnowsza aktualizacja) - ale ja sam boje sie cokolwiek zmieniac bo pewnie szlak by gwarancje trafił gdybym cos popsuł , a ja z tego TV jestem zadowolony rowne podswietlenie matrycy z PS4 pro tez rewela - moze mi sie trafił niezły egzemplarz dla tego zal by było go zrypac

Kody to
1950,6425 i 9735.
 

pasqui

New member
zapisałem sobie kody z postu tego Włocha .
Tak jak pisałem u mnie na 58s7806s one działaja (najnowsza aktualizacja) - ale ja sam boje sie cokolwiek zmieniac bo pewnie szlak by gwarancje trafił gdybym cos popsuł , a ja z tego TV jestem zadowolony rowne podswietlenie matrycy z PS4 pro tez rewela - moze mi sie trafił niezły egzemplarz dla tego zal by było go zrypac

Kody to
1950,6425 i 9735.


what firmware you have? i have the V8-NT67F02-LF1V436 I downloaded the ....- LF1V498 but I'm afraid of losing PVR ....
given that epiphany has just passed ... Gift my discovery

1950>Param Setting> TAP> off ...-> on ...
kindness to all
I'm an Italian of the good ones .. :)
in my city I know some Polish friends ... ;)
 

WSE

New member
what firmware you have? i have the V8-NT67F02-LF1V436 I downloaded the ....- LF1V498 but I'm afraid of losing PVR ....
given that epiphany has just passed ... Gift my discovery

1950>Param Setting> TAP> off ...-> on ...
kindness to all
I'm an Italian of the good ones .. :)
in my city I know some Polish friends ... ;)


wow. Thanks . It works.
I have the latest upgrade "V8-NT67F02-LF1V498.bin"

Ciekawe co jeszcze producent ukrył
 

pasqui

New member
Then I proceed with updating? Do you have anything good? Did you see if it reads VP9 4k? Would I like to read it? I have a box Android S905 MXQ plus read VP9 4k, but in slow motion. I want to find the way to add the root to the TCL to download apk and Kodi, But I think it'il be hard ;)
 

WSE

New member
VP9 is not avalible . Updates added 2 month ago.

Czy ktos jeszcze "bawił" sie kodami serwisowymi ? Pewnie jest ich wiecej niz tylko te 3 ktore podał Pasqui
Sadzac po pilocie i po nie uzywanych przyciskach (po uruchomieniu PVR) został taki tylko jeden tv ma zablokowana przynajmniej jeszcze jedna funkcje .

Ciekawe czemu producent wpychajac do wszystkich swoich serii najprawdopodobniej te same bebechy czesc rzeczy blokuje ?
 

tomek5

New member
TCL 58s7806 ostatnie oprogramowanie ...v 498 uruchomiłem kod 1950 po informacji od pasqui i działa pvr nie jestem pewien timeshift ?
 

Adir

New member
@tomek5 mowisz o telewizji naziemnej ? Chyba żaden tv nie pozwala nagrywać sygnału, który przechodzi przez dekoder. Ewentualnie dekodery z pvr.

Wysłane z mojego SM-N910C
 

tomek5

New member
Tak.Pvr działa z sygnałem z telewizora tj.telewizji naziemnej,ale przypuszczam że z satelity ale przez moduł CI też powinno działać.
 
Do góry