Szybka Odp

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Temat tematem a o kobietach zawsze jest dobrze porozmawiać :bober:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spinacz66

New member
Bez reklam
Leśne ssaki chodzą już od 60zł 500 to biorą w prywatnych mieszkaniach w Polsc tzw.coolgirl a w domoowych agencjiach 150 jak by ktoś nie wiedział
 

collider

New member
Bez reklam
Pytanie czy z tą sama dziewczyna :)

Collider, nie baw sie w psychologa bo sam sie plączesz. Ja napisalem jasno i konkretnie nie szukaj drugiego dna, reszta ma emoty, druga czesc wpisu byla dla tych co maja jaja i nie boja sie ze zona przeczyta. A normalna bedzie sie z tego smiac, zaraczam.
Teraz nie do Ciebie:
Temat (poboczny) tyczyl sie wyboru sprzetu, a do tego kazdej pannie wara. Jezeli partnerka ma jakies obiekcje i stwarza ku temu problemy (pomijajac te natury finansowej, bo trudno zeby kupowac sprzet nie majac co do gara wlozyc), to takiej pannie mowimy zegnaj. Nie chodzi tu absolutnie o sprzet (!), a o sam fakt braku zrozumienia. W przyszlosci odbije sie to czkawka, pantofel tego nie zrozumie i bedzie dalej belkotal podciagajac pod to modne ostatnio okreslenie "rownouprawnienie", a ci zazwyczaj sa gaszeni cale zycie udajac szczesliwych. To nie sa nawet moje slowa, a tych bardziej rozgarnietych dziewczyn. Te cwaniary ktore chca rzadzic wszystkim udajac niewiniatka, dobrze wiedza o co chodzi.
Jezeli ktos nie cieszy sie z czyichś pasji, albo w najgorszym wypadku nie potrafi ich zrozumiec, to nie jest partner na cale zycie.

Dlaczego piszesz, że się plącze. Opisuję tylko to jak powinny wyglądać zdrowe relacje. Co by było gdyby "armaniga" utrzymywała żona. Czy wtedy też by był po tej samej stronie barykady? I nie trzeba udawać psychologa by prowadzić normalne życie i budować normalną atmosferę w domu.
 

Rafal7

Banned
Możliwe że tak.
Ale widzisz Spinacz66 można je porównać do budżetowych amplitunerów które nic sobą nie oferują,Ta za 1500 ciągnie i ta za 60 również,ta za 1500 jest czysta i wie jak to zrobić i gra na flecie lepiej czyściej i klarowniej ta za 60 brudna i kłami wadzi .:razz:
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Normalna atmosfera w domu może być tylko wtedy jak facet zarabia więcej od sikorki., a jak przynosi przysłowiowe stypendium w porównaniu do zarobków żony to przeważnie jest pantoflarzem i musi się żony pytać w wielu dziedzinach min. audio-video.
Taka jest prawda, znam wiele takich rodzin i sprawdza się to w 100% no może w 99,9%;)
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Możliwe że tak.
Ale widzisz Spinacz66 można je porównać do budżetowych amplitunerów które nic sobą nie oferują,Ta za 1500 ciągnie i ta za 60 również,ta za 1500 jest czysta i wie jak to zrobić i gra na flecie lepiej czyściej i klarowniej ta za 60 brudna i kłami wadzi .:razz:

jedna i druga Może dobrze może dobrze zrobic zalezy jakie duże ma i głębokie usta
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Normalna atmosfera w domu może być tylko wtedy jak facet zarabia więcej od sikorki., a jak przynosi przysłowiowe stypendium w porównaniu do zarobków żony to przeważnie jest pantoflarzem i musi się żony pytać w wielu dziedzinach min. audio-video.
Taka jest prawda, znam wiele takich rodzin i sprawdza się to w 100% ;)

Ale czy to wina mężczyzny który ma taka prace jaka ma?
Są tacy faceci który nie pójdzie za 1300 do łapy pracować bo woli w domu siedzieć, kobieta pracuje i zarabia więcej, wiec po co ma robić?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
spinacz66 chyba Ci się fora pomyliły. To chyba nie miejsce na dyskusje o obciąganiu. Pamiętaj, że kobiety, dzieciaki też tu zaglądają. Panowie trzymajcie poziom.
 

collider

New member
Bez reklam
Mam nadzieje ze nie sa to tylko spinaczowe fantazje a prawda zostaje pomiedzy reka, komputerem i redtube ;).
Fakt, poszlo to w zla strone. Nie to forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spinacz66

New member
Bez reklam
spinacz66 chyba Ci się fora pomyliły. To chyba nie miejsce na dyskusje o obciąganiu. Pamiętaj, że kobiety, dzieciaki też tu zaglądają. Panowie trzymajcie poziom.


Nie ja pierwszy o tym zaczełem a że temat poszedł dalej widać było zainteresowanie.Kolego collider czy kolega uważa że ja jeżdżę na ręcznym bo w tej chwili to mnie obrażasz a nie znasz niech kolega przestanie się bawić w prof.gabika
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Nie ja pierwszy o tym zaczełem a że temat poszedł dalej widać było zainteresowanie.Kolego collider czy kolega uważa że ja jeżdżę na ręcznym bo w tej chwili to mnie obrażasz a nie znasz niech kolega przestanie się bawić w prof.gabika

W nikogo sie nie bawie a tylko wnioskuje na podstawie twoich wpisow. Bo jak odbierac takie teksty na forum. Z calym szacunkiem, ale normalny zdrowy facet nie dowartosciowuje sie takimi wywodami. Jezeli urazilem to przepraszam, ale lubie mowic, pisac to o czym inni mysla a boja sie powiedziec. Bez urazy.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Normalny i zdrowy jest nic mi nie brakuję że temat poszedł dalej to nie moja wina.Ale nie musisz głupot pisać bawisz się widzę w psychologa Arming to napisał już a teraz widzę że w seksuologa na ksiedza bys się nadawł lubisz etyke wykładać zakłamanał jak kosciół ale koniec tematu rozdział zamknięty
 
Ostatnia edycja:
Do góry