Szybka Odp

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ty się śmiejesz, a ja mam takiego sąsiada, odkąd się wprowadzili to na kawę (o piwie nie wspomnę) nawet nie zajrzy, a jak remontował to był taki towarzyski.. ale wtedy żony nie było na budowie ;)

Tak, skad ja to znam ;) Chojraki jak kobitki nie ma, a jak wraca to odkurzacz tylko slychac :)
Oczywiscie nie ma co przeginac, bo jak ktos chodzi do kumpli codziennie na piwo i wraca po nocach, a zonka niedopieszczona czeka w domu, to tak naturalnie tez nie mozna.

Druga sprawa, sprzet i kompromis, jaki kompromis? Kompromis to mozna wypracowac majac wspolny ograniczony budzet domowy, czyli ja kupuje w tym msc. kolekcjonerskie wydanie filmu na BR, ty w przyszlym stringi i buty. Co w sumie i tak jest z korzyscia dla nas ;)
To tyle jezeli chodzi o kompromisy, wyglad, marke, miejsce gdzie postawie to tylko i wylacznie moja sprawa. To dziala w dwie strony, ja nie mowie jakiej firmy ma byc proszek do prania, czy jakiego koloru maja byc talerze ;)
 

collider

New member
Bez reklam
Zaplatales sie armanig. Kompromis jest wtedy gdy obie osoby zyjace razem chca byc traktowane na tych samych uczciwych zasadach. To taka namiastka demokracji. Ja mam swoj swiat np. sprzetu ona w umeblowaniu np. sypialni. Tu nie chodzi o to, ze ona ma ci sprzet wybierac ale o to by w pewnych wyborach byc niezaleznym inaczej dochodzi do dyktatury i jedna osoba moze byc w takim ukladzie nieszczesliwa. Rozumiem ze wiele osob uzaleznia swoja pozycje w zwiazku od wkladu finansowego na zasadzie ja loze i wymagam ale to nigdy nie sa zdrowe zasady. Zawsze idzie sie dogadac i tak ulozyc partnerstwo wlasnie dzieki kompromisom, ze i ty i ona moga byc zadowoleni.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Tylko przeważnie kobieta jest zadowolona i szczęsliwa jak ma pieniądze bo lata po sklepach i kupuje fatałaszki które nie ma gdzie magazynować jak ja pracuję i kładę mam pewne wymagania i zasady które ona szanuję i koniec i kropka jak się nie podoba to pakować się i do mamusi na jej miejsce inna przyjdzie poza tym w czasach kapitalizmu nie ma równouprawnienia te kto ma pieniądze ten rządzi tak już było za czasów królów i nic się nie zmieniło
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
To ty nie potrzebujesz zony tylko sluzebnicy. To ze ja klade kase to nie znaczy ze teraz zona ma chodzic jak zegarek. Ma byc dla mnie partnerem. Oczywiscie w sprawach decydujacych o wydatkach mozna miec prawo veta bo jakas kontrola wlasnej krwawicy musi byc, ale nie mozna popadac w skrajnosci. Zreszta dziwi mnie sytuacja, ze bierzesz w ogole sie pod uwage, ze zona zajmuje sie wyborem sprzetu. To jest moj ogrodek, moja czesc kompromisu w tworzeniu relacji z zona, partnerka.
Zreszta schodzimy tu niebezpiecznie z tematu czy sprzet ma lub powinien wygladac estetycznie. Nadal twierdze ze tak i nie wydalbym grosza na cos co dobrze gra ale jest brzydkie.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Na szczęście nie mam żony:smile: toleruję luźne związki Bo nie mam czasu potem latać po sądach żeby się rozwodzić albo podpisywać interkcyzę:razz: robię to co chcę z kim chcę i kiedy chcę jestem nie zalerzyny i nikt mnie nie ogranicza.Poza tym żona ci tego nie da co może dać ci kochanka :)
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Nie do zdarcia są :) po za tym po ślubie pewnym czasem jak słucham znajomych to się wypala wszytko monotonia a zawsze coś nowego nowe wyzwania :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Najwazniejsze, ze jestes zadowolony. Oj widze ze jeszcze blade pojecie o zyciu i zwiazkach masz. W zyciu zawsze jest tak ze chce sie to czego akurat miec nie mozna..
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
To ty nie potrzebujesz zony tylko sluzebnicy. To ze ja klade kase to nie znaczy ze teraz zona ma chodzic jak zegarek. Ma byc dla mnie partnerem. Oczywiscie w sprawach decydujacych o wydatkach mozna miec prawo veta bo jakas kontrola wlasnej krwawicy musi byc, ale nie mozna popadac w skrajnosci. Zreszta dziwi mnie sytuacja, ze bierzesz w ogole sie pod uwage, ze zona zajmuje sie wyborem sprzetu. To jest moj ogrodek, moja czesc kompromisu w tworzeniu relacji z zona, partnerka.
Zreszta schodzimy tu niebezpiecznie z tematu czy sprzet ma lub powinien wygladac estetycznie. Nadal twierdze ze tak i nie wydalbym grosza na cos co dobrze gra ale jest brzydkie.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach,co do żony i do wyglądu sprzętu który ma dla mnie wielkie znaczenie.

Na szczęście nie mam żony toleruję luźne związki Bo nie mam czasu potem latać po sądach żeby się rozwodzić albo podpisywać interkcyzę robię to co chcę z kim chcę i kiedy chcę jestem nie zalerzyny i nikt mnie nie ogranicza.Poza tym żona ci tego nie da co może dać ci kochanka

Każdy ma swój rozum i robi jak uważa, tylko ciekawe co zrobisz potem jak lat przybędzie i zostaniesz sam jak palec.

Tez tak myślałem kiedyś jak Ty, mam żonę od 6 lat i jak bym mógł cofnąć czas to bym go cofnął ale ożenić i tak bym się ożenił.:)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
facet po 40 zaczyna nowe życie:) może wtedy Bo teraz to trafiam na same idiotki Pierw pytają sie ile na koncie mam taką miłość i zwiazek to ja dziękuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Widocznie w zlych kregach sie obracasz lub zwyczajnie lubisz otaczac sie slodkimi idiotkami bo czujesz sie przy nich maczo.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Dobrze mi jest tak jak jest i nie mam zamiaru tego zmieniać nic na siłę.Czy ja się otaczam one same się kleją jak poczują króla Władysława szczególnie w postaci brata bliźniaka.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Fakt, że długi związek to już monotonia i przyzwyczajenie, ale też poczucie pewnej stabilizacji i to że na drugą osobę mozna liczyć. W pewnym wieku kończą się znajomi, bo każdy idzie w swoją stronę. U mnie z tylu kumpli z którymi czlowiek imprezował, pozostało tylko paru, a i tutaj niektórzy zatrzymali się na wieku 20 lat, bo tematów wystarcza na góra 10 minut rozmowy. Jeżeli nie widzę się z gościem 7 lat, a ten mnie widząc opowiada ilu ma znajomych na "Naszej Klasie" i że w sobote jedzie do dyskoteki to rece opadają. Co do kasy i lasek o których napisał Spinacz, to ja jakoś bym nie mógł zabawiać dziewczyny, kiedy bym wiedział że to pustak i jest mną zainteresowana tylko dla kasy. To już lepiej wziąć tą kasę i pojechać do burdelu, tam przynajmniej nie musisz ściemniać i stawiać drinków. Mnie zawsze irytowały takie głupie idiotki, pomimo że były ładne. Ja muszę mieć o czym porozmawiać z kobietą.
 

dmk84

New member
Widzę że mamy amatora używanych rzeczy:razz:
Co do wyglądu to też uważam że jest on ważny
A jeżeli chodzi o kobiety to wychodzicie z założenie że nie musi ona wygladać ważne aby dobrze robiła...!?:razz:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam żonę od 6 lat i jak bym mógł cofnąć czas to bym go cofnął ale ożenić i tak bym się ożenił.:)

Pytanie czy z tą sama dziewczyna :)

Collider, nie baw sie w psychologa bo sam sie plączesz. Ja napisalem jasno i konkretnie nie szukaj drugiego dna, reszta ma emoty, druga czesc wpisu byla dla tych co maja jaja i nie boja sie ze zona przeczyta. A normalna bedzie sie z tego smiac, zaraczam.
Teraz nie do Ciebie:
Temat (poboczny) tyczyl sie wyboru sprzetu, a do tego kazdej pannie wara. Jezeli partnerka ma jakies obiekcje i stwarza ku temu problemy (pomijajac te natury finansowej, bo trudno zeby kupowac sprzet nie majac co do gara wlozyc), to takiej pannie mowimy zegnaj. Nie chodzi tu absolutnie o sprzet (!), a o sam fakt braku zrozumienia. W przyszlosci odbije sie to czkawka, pantofel tego nie zrozumie i bedzie dalej belkotal podciagajac pod to modne ostatnio okreslenie "rownouprawnienie", a ci zazwyczaj sa gaszeni cale zycie udajac szczesliwych. To nie sa nawet moje slowa, a tych bardziej rozgarnietych dziewczyn. Te cwaniary ktore chca rzadzic wszystkim udajac niewiniatka, dobrze wiedza o co chodzi.
Jezeli ktos nie cieszy sie z czyichś pasji, albo w najgorszym wypadku nie potrafi ich zrozumiec, to nie jest partner na cale zycie.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Widzę że mamy amatora używanych rzeczy:razz:
Co do wyglądu to też uważam że jest on ważny
A jeżeli chodzi o kobiety to wychodzicie z założenie że nie musi ona wygladać ważne aby dobrze robiła...!?:razz:

Tu się z tobą zgodzę w 100% ważne jest czy dobrze obciąga :razz:

Amaning zgadzam się z tobą również w 100%
 
Do góry