Szybka Odp

gerus6

Active member
Bez reklam
99% osób twierdzących, że wygląd nie ma znaczenia w różnych dziedzinach, twierdzi też, że wielkość nie ma znaczenia tylko technika, tak słyszałem.;)
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Możesz nie być obiektywny, pomimo lepiej
grającego "brzydszego" sprzętu. :( .
Pozdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
SDmanowi pewnie chodzi o to, ze jak ktos zobaczy dwa teoretycznie podobnie grajace klocki, to sila rzeczy podswiadomie wybierze ten ktory lepiej sie prezentuje. Ty zapewne tak nie zrobisz, ale sporo osob tak podejdzie do tematu. Moze cos w tym jest, ja natomiast bardzo cenie sobie wyglad, nie lubie tandety, ale w przypadku sprzetow zawsze stawiam na 1 miejscu jakosc, dobry wyglad jest tylko milym dodatkiem. Mysle ze doswiadczeni uzytkownicy nie zrobia sie na tanie chwyty, bardziej obawialbym sie tutaj towarzyszacej malzonki ktora doradzalaby ladniejszy, zamiast lepiej grajacy.
Jej mozna zarzucic podswiadomy wybor, ale nam? Watpie ;)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Oczywiście, że najważniejsza jest jakość dźwięku z tym, że collider pisze o dwóch podobnie grających.
Ja mając kasę na wzmacniacz typu struss r150 robiłbym wszystko aby dołożyć i kupić sobie np. Yamaha AS 3000 nawet jakby grały tak samo (oczywiście to są mrzonki, bo najpierw bym musiał mieć jakieś głośniki tak za 30K ;))
Właściwie wszystko się może zdarzyć i kiedyś sobie kupię coś podobnego :)
W nawiązaniu do tekstu mojego "ulubionego gatunku, czyli hip-hopu ;)" który brzmi "mam marzenie aby mieć marzenia" :)
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
A dla mnie wygląd jest bardzo ważny. Wiąże się to z najwyższą kontrolą gustu w domu czyli żoną. Jak kupię "brzydki" i mam później kilka lat wysłuchiwać komentarzy albo propozycji schowania do szafki lub zasłonięcia doniczką to wniosek jest jeden: ma być "ładny" lub "tajemniczy" - ostatnie stwierdzenie żony :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Logika zony: zaslonic doniczką.
Przyganiał kocioł garnkowi :)
Zony/dziewczyny/kochanki, niech sie lepiej zajmą swoimi sprawami w domu. Jeszcze troche i niektorzy beda sie pytac, czy moga zrobic siusiu.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
najważniejsze co ma w środku i jak gra co z tego że obudowała aluminiowa i pokrętła a dźwięk kiepski.A jak żona,dziewczyna ,kochanka albo teściowa zaczęły zrzędzić to znak ze trzeba je wymienić a nie sprzęt ja nie nie wyobrażam sobie żeby kobieta brząkała mi nad głową trza umieć wychować sobie a jak nie spakować i do wiedzenia
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Zony/dziewczyny/kochanki, niech sie lepiej zajmą swoimi sprawami w domu. Jeszcze troche i niektorzy beda sie pytac, czy moga zrobic siusiu.
Ty się śmiejesz, a ja mam takiego sąsiada, odkąd się wprowadzili to na kawę (o piwie nie wspomnę) nawet nie zajrzy, a jak remontował to był taki towarzyski.. ale wtedy żony nie było na budowie ;)
 

collider

New member
Bez reklam
najważniejsze co ma w środku i jak gra co z tego że obudowała aluminiowa i pokrętła a dźwięk kiepski.A jak żona,dziewczyna ,kochanka albo teściowa zaczęły zrzędzić to znak ze trzeba je wymienić a nie sprzęt ja nie nie wyobrażam sobie żeby kobieta brząkała mi nad głową trza umieć wychować sobie a jak nie spakować i do wiedzenia

Najwazniejsze to ma grac i sie podobac. W obecnej chwili jest tak duzy wybor sprzetu, ze nie trzeba kupowac straszydla i pozniej chowac go po szafkach. Co do zony to jest takie slowo kompromis. Mi malzonka sprzetu nie wybiera ale i ja nie wcinam sie w jej sprawy. Proste i logiczne.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
A jak ktoś jest przywiązany do danej marki jak do samochodu to co wtedy i producent nie grzeszy urodą?Kompromis te słowo nie kiedy nie działa.Jak ktoś jest dupa nie facet to da sobie skoczyć na głowę kobietę trzeba krótko na smyczy trzymać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spinacz66

New member
Bez reklam
Dużej mierze wszytko zależy od charakteru człowieka znam kobiety z takim ciężkim że po zabijały by się a nie ustąpią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja żona jest i mądra i tolerancyjna ale jest zwolennikiem również twórczości Steve'a Jobsa, który twierdził, że nawet to czego nie widać powinno być piękne i estetyczne.
 
Do góry