Stereo +/- 30k

SDman

Banned
Możliwości (kombinacji jest sporo) ...
Oprócz deklarowanej kwoty ,trzeba wziąć pod uwagę inne rzeczy - rodzaj słuchanej muzyki ,to co lubimy w dźwięku - (dla przykładu ja cenię jakość stereofonii ,inni nie zwracają na to uwagi .Gdybym wybierał sprzęt dla siebie to byłoby to jednym z kryteriów wyboru).Dalej z czego będziemy puszczać muzykę - płyty cd ,winyle czy może jakiś serwis muzyczny ,potem rodzaj i wielkość kolumn .Jeżeli wygląd zewnętrzny ma tez znaczenie ,warto o tym wspomnieć bo weźmy dla przykładu Nad czy Naim jakoś szczególnie urodziwe nie są
...
Zabrakło bardzo ważnego i zawsze pomijanego czynnika jakim jest pomieszczenie, w którym ma grać sprzęt.
Synergia zestawu począwszy od gniazdka jest zawsze wraz z pomieszczeniem -jego akustyką lub jej kompletnym brakiem.
 

Marcin0411

New member
Przepraszam, już uzupełniam pytanie. Sprzęt stoi w salonie który ma około 34 m2. Salon jest częściowo otwarty na jadalnie. Kanapa stoi na wprost kolumn w odległości około 4m. Muzyka jakiej słucham to głównie rock, czasem trochę popu, rzadko ale też jakąś elektroniczna.
Mam te kolumny jbl e90 i upatrzone dwa wzmacniacze AA Map 102 i Harman Kardon HK 680. Nie wiem który się lepiej sprawdzi, Harman wychodzi trochę taniej ale jest też starszy.
 

Marcin0411

New member
Witam,
Podłącze się do tematu jeśli można. Stoję przed wyborem wzmacniacza do moich Jbl e90. Mam dwa typy w zbliżonej cenie. Mianowicie jest Advance Acoustic MAP 102 i Harman Kardon HK 680. Bardzo proszę o jakieś opinie, rady lub sugestie który z tych dwóch klocków wybrać.

Słucham głównie rocka, czasem trochę popu, rzadko sle też elektronicznej.
 

DarkMag

New member
Sprzęt dojechał, staruszek zadowolony.
Padło na Naima i Focale po długim oczekiwaniu.
Czy znacie kogoś z woj. dolnośląskiego do wykonania pomiarów i dopasowania ustrojów akustycznych do pomieszczenia?
Konkretna firma od A do Z.
 
Do góry