Sprzęt AGD, materiały budowlane itp. - pytania i porady

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Pakolo ale ich nie upilnujesz to raz, bo sie nie znasz.

A po drugie nawalac zacznie dopiero jak sie wprowadzisz i zaczniesz uzywac

Poswiecilem sie i rozwalilem kolejne okno.

[youtube]6dZI-xl6ivs[/youtube]
 

Henry

Active member
Bez reklam
Poswiecilem sie i rozwalilem kolejne okno.
I nie da rady otworzyć okna :D

Lolo, dlatego czasem i prostsze tym pewniejsze ;)
Mi jeden gość też wymyślał różne dziwne opcje, a drugi bez owijania w bawełnę polecił średnią półkę, z którą najmniej problemów mają, najmniej reklamacji i serwisów.
Zobaczymy jak będzie dalej, a po roku użytkowania śmiało mogę polecić.
Zamontowałem 4 zwykłe i 2 łazienkowe.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Lolo właśnie to jest najgorsze, że ich się nie da upilnować. Nawet nie chce mi się przypominać ile razy musiałem moim budowlańcom przypominać gdzie ma być ściana itd. Projekty, przeróbki wszystko gubili...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Koledzy i koleżanki. Przyszła pora na suszarkę.
Pamiętam, że niektórzy posiadają. Jest to moje pierwszze podejście do tematu, dlatego prośba o wskazówki, porady, itp.
Interesuje mnie tylko suszarka wolnostojąca, ponieważ pralkę mam OK i nie zamierzam wymieniać. Kwota ok. 2 tys.
Jakie marki, cechy, funkcje, czego unikać, co się przydaje...?
Jak dla mnie to od razu z prasowaniem i składaniem :)
(żart, ale ponoć chińskie rączki już wymyśliły :) )
Czy takie ustrojstwo potrzbuje podłączenia do odpływu, czy jest jakaś komora na wodę?
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja mam Boscha i ma zbiornik w sobie. Wylewasz do zlewu. Potrzebuje tylko prund.

Na co patrzec. Aby byla zrobiona na Pompie ciepla.

Moj bosh jest z serii home professional, niby lepsze do ciaglego uzytku ale ile w tym prawdy.
Dzieciakow 2 suszarka chodzi codziennie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Krzysztof również myślę o suszarce, ale w moim przypadku padnie na Electrolux. Z tego co się dowiedziałem od osób używających tych maszyn to za minus podają tylko brak zapachu ubrań po wyszuszeniu. Mnie to jakoś nie przeszkadza, ale są osoby, które lubią pachnące ubranka płynem czy tam proszkiem.

Co do odpływu to tańsze urządzenia go nie mają, ale jest dostęp do rurki i można to samemu zrobić- kosztem gwarancji pewnie...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Henio, Ty płyt słuchaj, a nie w dziale gospodyń domowych :D
Dzięki chłopaki. Trzeba się rozejrzeć i dokonac wyboru.
Nie jestem przywiązany do żadnej marki AGD, a brak odpłytu mi nie przeszkadza, raczej było to pytanie o budowę takie ustrojstwa ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Tam nie ma SACD, ale jak wiesz daje radę ;)

Teraz muszę jakiegoś robota odkurzającego ogarnąć, bo z tymi moimi sierściuchami już rady nie dajemy ;)
Mam jedynie dylemat, który się sprawdzi na dużych powierzchniach...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tam nie ma SACD, ale jak wiesz daje radę ;)

Teraz muszę jakiegoś robota odkurzającego ogarnąć, bo z tymi moimi sierściuchami już rady nie dajemy ;)
Mam jedynie dylemat, który się sprawdzi na dużych powierzchniach...

Ja mam robota samsunga i nie uzywam. Za duzo ma do latania i sie gubi. Na dywan grubszy tez nie daje rady wjechac (nawet nie pisze o shaggy), jest grube przeszycie to czujniki wykryja ze nie da rady.

Jezdzi tez pod skosem, zamiast prostopadle i niebwiem dlaczego, serwis nic sensownego nie odpisal. Bo zamiast jechac rowno przy scianie to zawsze wali pod leciutkim skosem, dotknie sciany, odjedzie kilka cm, obroci i znowu do sciany... strasznie denerwuje to.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Właśnie tego się obawiam, pojedzie gdzieś za winkiel i się zgubi ;)
Myślałem o Roombie albo Electroluxie, tylko nie wiem jak jeszcze z narożnikami da radę...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nowe pasje odkrywasz? ;)
Moja żonka bardzo chwali ten od Vorwerka, a ja nie narzekam, bo może w tym szybko zrobić potrawy, na które normalnie czasu brakuje ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tia pasje....
Zona drenuje mi portfel na swieta....

Te babskie zachcianki, zainteresowalaby sie glosnikami albo wzmacniaczami a nie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
:D:D:D:blagam::blagam::D Ty to na serio??! Nie masz garków w domu, że musisz kupować jakiś dziwne wynalazki? Mogę Ci nagotować bigosu na tydzień do przodu :D Wyśle przesyłką.Na ostro.

Bigos tez lubie, ale najwazniejsza to specjalna salatka ziemniaczana, ktora sam przyrzadzam. Chcesz sie wyminic? To podaj adres xD

Widze ze Krzysiek podkapowal ci info ze do niego pisalem xD
 
Do góry