Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

Toć Popek sam się położył, Pudzian młotki zrobił i po rękawicach okładał...to była walka??? To cyrk a nie walka. Sędzia też nie wiem czemu zakończył...parodia jednym słowem.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Oni to nazywaja sportem.Moze i w stanach to sport, ale u nas te KSW jest robione dla kasy, te sztuczne zapowiedzi i wzajemne prowokacje pod publiczkę.
 

pepka

Member
Bez reklam
Co gala rekordy frekwencji i oglądalności. Musowa "walka celebrytów"...
Chłopaki zarabiają miliony na owieczkach, pogratulować i pozazdrościć pomysłu.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Na KSW 38 chciałbym zobaczyć Kaczyński-Schetyna, Kukiz-Petru i Grodzka/i tylko nie wiem w której kategorii to umieścić:D
 
R

Repugnant.

Guest
odnosnie ksw 37 tak czytam co piszecie chlopaki i zastanawiam sie z czego to wynika.nie ma sportu bez pieniedzy sponsorow itd nie ma niczego dziwnego w tym ze jesli ktos cos robi ma pomysl to chce na tym zarabiac i z tego czasem wynikaja takie walki.a my ogladajacy mamy prawo wybrac ten lub inny kanal.a tak na koniec gala to nie tylko 1 walka pudziana:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja myślę, że ten Joshua i ten drugi, co pokonał Szpile to jest przyszłość boksu. Oni zmienią warte po braciach Kliczko.

Mam podobne zdanie ;)

Kliczko po walce Joshuy,wchodzi na ring :
https://www.youtube.com/watch?v=2VeB_ibdpNM&feature=youtu.be

Era Kliczko chyba się już kończy chociaż dla mnie Ci goście są fenomenalni na ringu i poza nim.

Jeden już nie boksuje a drugi pewnie niedługo również odejdzie na emeryturę...;)
 

pepka

Member
Bez reklam
I to są prawdziwe "koty", a nie te europejskie popierdółki. Akcja non stop, sceny jak z Matrix'a... sędzia też kozak :D
 

collider

New member
Bez reklam
Ten nasz polski murzyn skonczy w tym roku 31 lat. Czas najwyzszy powalczyc z kims powazniejszym i o cos bo niedugo to bedzie mogl co najwyzej z wiaderkiem w narozniku stac.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Racja,latka lecą a póki co walczył z samymi "ogórkami".
Od tej walki będzie sporo zależeć.
Zobaczymy... ;-)
 

collider

New member
Bez reklam
Oby to nie byl dmuchany balon jak Szpila (talent ma, ale nie wykorzystuje go bo wiecej pajacuje) bo prywatnie to podobno bardzo sympatyczny chlopak.
 
Do góry