Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jest kilka atrakcyjnie zapowiadających się walk,w tym niektórych niekoniecznie na wysokim sportowym poziomie,ale ciekawy jestem jak się potoczą.
Może nawet wykupię sobie PPV,aby normalnie obejrzeć... :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdyby ktoś był ciekawy konferencji :
[youtube]Driq462oQuo[/youtube]

Wziąłem sobie te PPV,panowie nie zawiedźcie mnie :mrgreen::wink:
 

collider

New member
Bez reklam
No i Popek wciagnal koksa nosem. Trening czyni mistrza. Pudzian tez ogarnal temat a Mamed to chyba nie do konca sprawiedliwie wygral.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już myślałem,że nie obejrzę tego na legalu,bo strona na której miałem odblokowany dostęp (kswtv),przez pierwsze 40 min. nie chciała połączyć się z galą :wink:

Koksu się przeliczył i dostał manto od ćpuna (bo tak go nazywał :wink:)
Popek ładnie rozwalił mu nos,krew leciała ciurkiem.
Widać,że Robert po chwili miał dosyć i odklepał... :wink:

Różal ładnie znokautował Rodrigueza :wink:

Co do Mameda,to jego ranking "niezwyciężonego" w KSW nakręca hajs :wink:
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Rozal, strzal zycia. Robert blaznowal w necie i zostal ukarany. Pudzianowski wygral, ale facet, juz jednak z sporym doswiadczeniem, powinen takiego Kowalczyka skonczyc juz w pierwszej rundzie. Widac, ze to nie jest sport, ktory mu lezy. Robi to troche na sile. Mamed, wygrana dzieki sedziom. Uwazam, ze powinno sie im dac dodatkowa runde.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Różal zadał trochę "lucky punch'a" :wink:
Może gdyby Rodrigues celował w głowę,a nie w tułów,potoczyłoby się to inaczej w tej wymianie...

Również chciałbym zobaczyć dodatkową rundę Mameda i Mańkowskiego :wink:
 
R

Repugnant.

Guest
bardzo fajna gala calkiem ciekawe walki i uklony za 60tys ludzi i nie zgodze sie z wami mamed byl lepszy to ze borys fajnie sie ruszal nie oznaczalo zdobywania punktow no i czerwona kartka za gwizdy kibicow.ale ogolnie oby wiecej takich gal.
 

collider

New member
Bez reklam
No to sie nie bedziemy zgadzac bo Mamed nie byl lepszy a gwizdy, coz, raz za niesprawiedliwy wynik, dwa ludzie mu pamietaja jak spiewal hymn Alkaidy.
 
R

Repugnant.

Guest
jak walczy lepiej to jest po prostu lepszy:)a do zayebistosci to mu jeszcze daleko.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
bardzo fajna gala calkiem ciekawe walki i uklony za 60tys ludzi i nie zgodze sie z wami mamed byl lepszy to ze borys fajnie sie ruszal nie oznaczalo zdobywania punktow no i czerwona kartka za gwizdy kibicow.ale ogolnie oby wiecej takich gal.

Gdybym miał punktować to jednak pierwsza i trzecia runda nieznacznie dla Mameda, a druga dla Mańkowskiego. Cała walka była taka sobie, a szczególnie pierwsza runda gdzie nic się nie działo.
 
R

Repugnant.

Guest
tez tak mysle o punktacji zreszta zazwyczaj przy werdykcie sedziowskim sa jakies kontrowersje sedziowie oceniaja to inaczej niz kibice.rozwiazaniem bedzie walka do upadlego:p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak ktoś jeszcze nie oglądał... ;-)
Od 5:37 zaczyna się walka :

[youtube]HO6rlwCMYZI?t=5m37s[/youtube]
 

Caparzo

New member
Bez reklam
3120D25B00000578-3439602-image-m-34_1455280591035.jpg


Widział ktoś Mike, Lennoxa lub Evandera w takiej obstawie ? Siusiumajtek i chciałbym żeby dostał po garach... Poazatym pieniądze za tą walke to jakaś kpina.
 
Do góry