Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Don Kasjo dał radę. Wrzosek The end. I tak za nim nie przepadam. Więc dobrze wyszło.
I Szpilkowa też żenada.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Na końcu było żałośnie....

Boxdela to juz nikt nie chciał oglądać. Ważę tyle co on ale aż tak spasły to ja nie jestem - chyba :) . A Muranski pipa straszna taki kozak, a tak sie osrał ze gryzł tancule.ta
Tyle co cala hala krzyczała aby murański "sobie poszedł" to było fajne :) Zresztą chyba wszystkim sie spodobalo bo co dobry moment to krzyczeli "idź sobie" "idź sobie"...


Ile na tej gali dziewczyn, strikte galerianek - masakra. Dupska, cyce usta porobione strach sie bac, jakie będzie następne pokolenie, no i każda Barbie miala swojego koksa. :), Dzieciaki przechwalają sie kto ma droższe ciuchy. Normalni ludzie w T-shirtach lub w sweterku a te gbury nawet kurtkach puchowych lub z ręcznikiem na szyi - aby tylko był napis gucci, LV lub co innego. Nigdy mnie nie kręciły firmowe ciuchy, z czego pewnie 80% ma te "oryginały" kupione na bazarku.
Myslalem ze fani Stiflera, Filipkow, Lexy, etc to głównie młodzież, ale gdzie tam... Jakbyście widzieli jak grube baska 40+ piszcza i ganiają za nimi aby zrobić selfie :) Ja siedziałem kolo stalkera, koleś nie był normalny, jego wygląd, zachowanie i zdobycie każdego możliwego selfie była przerażająca :)

Za stary chyba już jestem. Chyba przestaje juz nadążać za młodymi i o tym co teraz jest na topie.


Co do Gali FameMMA 12 to myślę ze była mega udana. Lepsza od poprzedniej. Tam KSW sie chowa do tego show.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Grubo :D Też myślałem, że to samo dzieciaki, ale z drugiej strony nie myliłem się. Mentalnie to te 40+ dalej są dzieciakami :D Pokazywali jednego ziomka około 50 lat w kurtce puchowej z Prady czy tam Versace. Obok goście w T-shirtach. Chyba mu ciepło było, ale kurtki nie zdejmował. Pewnie pod spodem miał mniej markowe ciuchy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
KSW od teraz ma być w Viaplay (nie trzeba będzie kupować PPV).
Armanig się chwalił,że ma dostępy po kilka zł/miesiąc ;)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Tak faktycznie. Teraz doczytałem. I płatność w abonamencie. Super. Tylko starzy komentatorzy odchodzą. Ciekawe kto na ich miejsce.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ale ja Ci powiem, że jak oglądam Bundesligę to tragedii nie ma. 65" oled. Myślałem, że będzie zdecydowanie gorzej.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja tam mam 4K ;)
now.png


A serio,to wrzutka ze skandynawskiego Viaplay.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ale ja Ci powiem, że jak oglądam Bundesligę to tragedii nie ma. 65" oled. Myślałem, że będzie zdecydowanie gorzej.
Nie no, bądźmy poważni. Era 720p już dawno umarła. Nie ma co ich tłumaczyć. Zresztą jakoś w innych krajach się da nawet 4k zrobić, co widać na wrzutce od Piramidy.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Nie no oczywiście masz rację. Ale z tego powodu właśnie nie chciałem tej platformy. Ale dla Bundesligi zrobiłem wyjątek. I nie żałuję. Tak jak mówiłem. Nie jest źle.
 
Do góry