Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wardega walczy pseudo boks, 2 x 3minuty i wypompowani. Masakra.

Gdzie tu walki mistrzowskie profesjonalnego MMA 5 x 5minut?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja tam sportowcem nie jestem... Ale kurna w 3 minuty tak sie wypompowac ze czlowiek traci prawie przytomnosc jak ferrari... Az nie do wiary.

Troche nudnawa ta gala. Pierwsza walka najlepsza.


Ooooo ulubienica Armaniga udziela sie na FameMMA,,,, dżoanna.

Lolo tak to jest, idź kiedyś na trening. Amator zrobi wydolnościowy bez większych problemów, potem zrób sparing 3 minutowy. Będziesz zmęczony jak po godzinie biegania. Póki człowiek nie nauczy się luzować w walce to cały się spina i jesteś zajechany po chwili. Tutaj dodatkowo gość robił szaleńczy atak, bijąc nawet dwoma rękoma naraz co nie ma większego sensu. Wygrałby to gdyby chociaż z dwa ciosy poprawnie wykonał z siłą i skrętem, a nie cepowisko :D

Dżoanna z klasą się tam wypowiadała. Może kiedyś wskoczy na jakieś freaki :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dżoanna z klasą się tam wypowiadała. Może kiedyś wskoczy na jakieś freaki :D

Chcialbym ja zobaczyc w walce z Sexmasterka.... Bylaby to meeega ciekawa walka.
Czy freak w mma potrafi pokonac mistrza judo, mistrza boksu, mistrza kickboxingu owszem tak.

A czy pokona mistrza mma? Myśle ze sexmasterka mialaby szanse.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Chcialbym ja zobaczyc w walce z Sexmasterka.... Bylaby to meeega ciekawa walka.

Czy freak w mma potrafi pokonac mistrza judo, mistrza boksu, mistrza kickboxingu owszem tak.



A czy pokona mistrza mma? Myśle ze sexmasterka mialaby szanse.
Miałem pisać, że chyba jedyna opcja dla Joanny co mogłaby by coś podziałać w parterze. Chociaż kurde Aśka ma świetną obronę przed obaleniami, a jej stójką to top światowy. Myślę, że byłoby do jednej bramki ciągle.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra walka.
NervousGlaringBarasingha-size_restricted.gif


Szkoda,że u Adasia nie poszło.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Właśnie myślę jak tu coś ogarnąć. Chyba najprościej będzie zrobić Polsat Go Box za 30 czy 40 zł na 30 dni i tyle.

Jak ktos ma w abonamencie Polsat Sport, to walka bedzie za free czy trzeba jeszcze wykupic ppv?


A do mnie przyszly juz bileciki na Fame MMA :) W trojmiescie walka wiec wyskocze zobaczyc na zywo xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak ktos ma w abonamencie Polsat Sport, to walka bedzie za free czy trzeba jeszcze wykupic ppv?





A do mnie przyszly juz bileciki na Fame MMA :) W trojmiescie walka wiec wyskocze zobaczyc na zywo xD
Nie trzeba PPV. U mnie będzie KSW Mamed vs Soldic, ale nie chce mi się iść na ten kabaret.
Już wolałbym serio na Fejma pójść.
 
Do góry