Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Coś takiego znalazłem
c9759c90cb74586303abef594da2c489.jpg
0d3b8cb43242562a757a56169b507c85.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Od liścia umrzeć... i to jeszcze taki koxu...

Szczerze zaskoczyło mnie to.

A jutro kolejne patologiczne show. Picie na umur.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zaraz Piramida wpada i jedziemy z koksem :)




o i żeby Widz, nadążał za tym co sie tam dzieje, to trzeba cos średnio procentowe otworzyć.

 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Od liścia umrzeć... i to jeszcze taki koxu... Szczerze zaskoczyło mnie to.
A najśmieszniejsze jest to, że ten który sprzedał tego liścia przytulił za to kwotę 50 tys. PLN. A rodzina zabitego wyżebrała ze zbiórek internetowych równie niemałą sumę "na leczenie i rehabilitację" a potem "na pogrzeb". Takie historie tylko u nas. ;-)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A najśmieszniejsze jest to, że ten który sprzedał tego liścia przytulił za to kwotę 50 tys. PLN. A rodzina zabitego wyżebrała ze zbiórek internetowych równie niemałą sumę "na leczenie i rehabilitację" a potem "na pogrzeb". Takie historie tylko u nas. ;-)

Nie rozumiem, w czym winny jest ten co sprzedał liścia? Jego wina, ze mu w portfel zaglądasz?

Jak dla mnie idiotyzm...

To nie pierwsze zawody Puch Down, każdy z uczestnikow dokładnie wiedział na czym to polega. Wiec winni sa sami sobie uczestnicy.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale ten Alkomaster to kicz do potęgi.... Masakra.
Uczestnicy nie wiedza co robić.
Piwo w kubeczku zamiast w kuflu, kieliszki plastikowe.

Chyba nie dam rady tego obejrzeć.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Nie rozumiem, w czym winny jest ten co sprzedał liścia? Jego wina, ze mu w portfel zaglądasz? Jak dla mnie idiotyzm...
Zła interpretacja. Oczywiście, że go nie winię. Chciałem tylko wykazać iście kabaretową sytuację : policzkowanie (które normalnie kojarzy się co najwyżej z opuchniętą gębą) + śmierć + nagroda. Ta historia powinna trafić do znanego serialu dokumentalnego "Śmierć na 1000 sposobów". Tam złośliwy lektor kręcił bekę z każdego podobnie "darwinowskiego" zgonu. https://www.filmweb.pl/serial/Śmierć+na+1000+sposobów-2008-465635
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A u mnie patusy jutubowe kręcą jakiś teledysk pod oknami, jakieś rapy na pół osiedla, ze 30 osób się giba i mają wywalone, co za czasy : D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale ten Alkomaster to kicz do potęgi.... Masakra.
Uczestnicy nie wiedza co robić.
Piwo w kubeczku zamiast w kuflu, kieliszki plastikowe.

Chyba nie dam rady tego obejrzeć.

Widziałem jakieś tam skróty.
W sumie nic nadzwyczajnego... ;)
[youtube]LpTgjLfUHGg[/youtube]
[youtube]Pxj0AURywMo[/youtube]


Coś bardziej w temacie.
"Mistrz Kung-Fu" vs mistrz (były) K-1 :
(od 8:40)
[youtube]4PC_5VTokgI[/youtube]

Tu więcej ;)
[youtube]cwk9BBNmjxM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kiedyś o tym gościu czytałem i widziałem filmiki. Ogólnie nie ma lekko u siebie w kraju za obalanie fake mistrzów sztuk walki.
a21441aefe21766a4f55378d67d39bc0.jpg
 
Do góry