Specyfikacja telewizorów Ultra HD firmy Sony KD-65XD9305 i Sony KD-55XD9305.

MichalTJE

New member
Witam uprzejmie,

Twoja sprawa jak zrobisz . :neutral: W dzisiejszych czasach czasem warto mieć "ograniczone" zaufanie do oferowanej propozycji , jaką jest aktualizacja oprogramowania telewizora , który pracuje w miarę stabilnie .
Logicznie myśląc , gdyby firma Sony teraz wydała aktualizację z błędami , straciłaby kredyt zaufania
u użytkowników swoich telewizorów z systemem operacyjnym Android moim , skromnym zdaniem .
I tak go już nadużyła u wielu użytkowników swoich telewizorów , przesuwając kilka razy termin wydania aktualizacji .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

@accu = prorok :)))
sądze, że już wiecie... :)))
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
https://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-hn/prd-tvhc/Android-Marshmallow-on-hold

Jeżeli aktualizacja oprogramowania nie do końca jest sprawdzona kolejny raz przez firmę Sony , to po co firma Sony ją uruchamia , aby po krótkim czasie z uwagi na "bugi" ją wstrzymać .
Część użytkowników telewizorów firmy Sony z systemem operacyjnym Android może teraz
czuć się nie komfortowo . :?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

MichalTJE

New member
... dokąd Inżynierowie Sony nie podadzą sobie łapki z twórcami "jajka" Google, to mogą zapomnieć o update... konkurencja już dawno to zrobiła
Pozdrawiam
MB
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie ja tak robię i na razie wszystko jest ok..chociaż szklany HX 955 jest dużo lepszy do czyszczenia od tradycyjnych matryc..
 

jaro0508

Member
Wiadomo ze szkło się czysci najlepiej. Miałem kiedyś Sony NX800 rany czyszczenie tego to prawdziwa meczarnia.. fibra.. flanela.. cuda niewidy.. potem kupiłem jakiś środek do błyszczących matryc trochę pomogło ale czasu to zajęło sporo.. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To ja mam pytanie w stosunku do słuchawek.. czy to muszą być kompatybilne do danego modelu tv - tak jak jest to np przy okularach 3d? Bo wg mnie to każde słuchawki tego typu powinny działać..
 

MichalTJE

New member
... czytałem ostatnio, że są problemy z kompatybilnością danego modelu... specjalnie wybrałem "pierwsze z brzegu" z ciekawości czy będę mógł je używać np przy laptopie oraz przy TV... nie mam doświadczenia ze słuchawkami bez kabla :)
 

MichalTJE

New member
To powiem Ci że mnie zdziwiłeś bo byłem przekonany że to nie ma znaczenia jakie słuchawki..
ok. słuchawki są zakupione... parują sie ze wszystkimi dostępnymi urządzeniami w domu
(bluetooth) oprócz oczywiście TV 65XD9305... no lipa na maxa... zaczyna mnie to drażnić...
czy ma ktoś wyjście z sytuacji ?
może jakąś sprawdzona aplikacja ze sklepu google play da radę ?
ktoś coś kojarzy ?
MB
*************
szkoda gadać ... poczytajcie
https://community.sony.pl/t5/telewizory/sluchawki-bluetooth-a-tv-sony/td-p/2075866
 
Ostatnia edycja:

MichalTJE

New member
zakup udany (w kontekście TV oczywiście) wciąż uważam ze to świetny TV natomiast byłem przekonany ze w urządzeniu za ponad 10 tysi nie będzie problemu ze sparowaniem np słuchawek bluetooth...
tablet za 300 zł sprzed 5 lat z Antkiem 4.2.2 nie ma z tym żadnego problemu stąd moja irytacja...
natomiast na pewno słuchawki nie będą główną wypadkową w ocenie tego Tv który uważam w tej chwili za najlepszy w swojej klasie...
MB
P.S. mam samochód za 100 tys. i tez ma wadę.... brak składanych bocznych lusterek z automatu :( więc wszędzie jest jak jest.
 

konrad_1977

New member
Lusterka to złe porownanie. Mój też ich nie ma. To już kwestia doposażenia i wydania większej kwoty lub kupienie auta klasę niższego które by miało już taką funkcję

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

MichalTJE

New member
.. stoi (w altanie) poczciwy LG 32 " sprzed dekady i słuchawki się łącza po bluetooth... czy o to chodzi ? nie sądzę, nie w moim przypadku przynajmniej.
chyba ze zamiana mnie mnie czeka :))))
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
zakup udany (w kontekście TV oczywiście) wciąż uważam ze to świetny TV natomiast byłem przekonany ze w urządzeniu za ponad 10 tysi nie będzie problemu ze sparowaniem np słuchawek bluetooth...
tablet za 300 zł sprzed 5 lat z Antkiem 4.2.2 nie ma z tym żadnego problemu stąd moja irytacja...
natomiast na pewno słuchawki nie będą główną wypadkową w ocenie tego Tv który uważam w tej chwili za najlepszy w swojej klasie...
MB
P.S. mam samochód za 100 tys. i tez ma wadę.... brak składanych bocznych lusterek z automatu :( więc wszędzie jest jak jest.

Niestety Kolego to nie gwarantuje pewnych rzeczy ... i jest tak jak napisałeś, a uwierz na słowo, że samochody droższe które posiadają użytkownicy na tym forum - też mają wady, więc głowa do góry :)
 
Do góry