Spectre - Nowy 007

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zapewne ktoś kto był odpowiedzialny za dystrybucje filmu do kin popełnił błąd ... Mają szczęście bo światowa premiera jest na dzisiejszy dzień więc mogą naprawić błąd. Zapewne to kilka minut więcej filmu tylko jest ale jednak...
W Anglii myślę że mało kto będzie chciał zwrot kasy , jakby to było w RP to nawet tym co film się spodobał to by chcieli kasę - taki klimat :)


Pamiętam kiedyś taka sytuacja była przy premierze jakiegoś filmu w jednym z marketów przyszło kilka tysięcy tych filmów (bo miało to miejsce w całym kraju) bez polskich napisów :)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Lolek. Pomylilem fora. Ale nie bede przeklejal. Musisz sobie tam przeczytac.
Chyba to nie problem skoro juz tam jestes.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Bubcio, dzisiaj 22:15 się przekonam organoleptycznie ...dużo browarów powinienem mieć na seans? :D
btw. taka ciekawostka, u mnie, oprócz coli i styropianu można w kasie kinowej "złoty trunek" nabyć ;)
 

Rafal7

Banned
Mi się ostatnia Cześć Bonda nie podobała, dla mnie to była tragedia, i tak czytam wasze posty i wygląda na to że to powtórka z rozrywki
Najlepsze części były z lat 60/70/80 reszta to dno.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Henry.
Mysle ze dawka, to kwestia osobnicza. Np mnie pierwsze 4 nastrajaja raczej melancholijnie, co przy tym melodramacie moze nieszczegolnie dobrze skutkowac. Mnie agresor dopiero wlacza sie ok 6-tego i to IMHO jest wlasciwy poziom przygotowania. Sugeruje lepszy program - 100 gram.
Nie trzeba bedzie latac do toalety.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No,ale za każdym razem na moją wkrętkę ktoś się złapał,ewentualnie zapytał zza ciekawieniem :mrgreen:
Najpierw Pantomima,potem Bipo,a dziś Loluś :mrgreen::grin:;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Może to latanie do toalety będzie jakąś wartością dodaną....
a tak w ogóle, to nie nastawiam się....idę odreagować po ciężkim tygodniu, mimo waszych komentarzy łudzę się, że najgorzej nie będzie ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Może to latanie do toalety będzie jakąś wartością dodaną....
A co? Do damskiej chodzisz? ;)
a tak w ogóle, to nie nastawiam się....idę odreagować po ciężkim tygodniu, mimo waszych komentarzy łudzę się, że najgorzej nie będzie ;)
Jak wyjdziesz do tej toalety, mniej wiecej w polowie i wrocisz na ostatnia minute. To bedzie ok.
Gag z myszka i tak juz spalony.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mi się ostatnia Cześć Bonda nie podobała, dla mnie to była tragedia, i tak czytam wasze posty i wygląda na to że to powtórka z rozrywki
Najlepsze części były z lat 60/70/80 reszta to dno.

W kinie byłeś ?? Mi tam lepiej się podobają te ostanie , chociaż wszystkich nie oglądałem jeśli chodzi o "stare" Bondy....
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida i co podpowiadasz?!! No w sumie slaba zgadywanka z 50% szansa. ;)
To ten z lewej.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tzn. ja na początku Twojego pytania (w dodatku ze starym zdjęciem) pomyślałem sobie o wszystkich aktorach grających Bonda :wink:
 
Do góry