Soundbar Bose 700

szybal

Banned
Bose 700 to absolutny numer jeden na rynku sam SB700 gra lepiej niż większość zestawów 5.1 a jak masz już zestaw to jesteś w muzycznym raju. Wart każdej wydanej złotówki.
 

xavierpl

New member
Powiedzcie mi wam tez nie działają stacje radiowe u mnie po powrocie z weekendu nie swieci się na pilocie przycisk stacji radiowych w aplikacji tez nie mogę odpalić [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

xavierpl

New member
Wyciągnięcie z prądu na 2 minuty i załączenie ruszyło [emoji846] być może dlatego ze wyłączyłem router z prądu na cały weekend musiał się przywiesić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

szybal

Banned
Nowa aktualizacja weszła jestem po za domem nie mogę przetestować.
Czy ktoś z szczęśliwych posiadaczy Bose 700 miał możliwość sprawdzić co się zmieniło?
 

Inglewood

New member
Dzień dobry, jestem nowym hdtv maniakiem.
Zakupiłem ostatnio oleda od LG z serii B8, a dziś dołączył soundbar od Bose model 700. Narazie sam moduł centralny ale po kalibarcji i gra to bardzo ciekawie. Póki co tylko tv przez moduł cam i You Tube. Dziś wieczorkiem seans filmowy z Netflixa, zobaczymy jak sprawdzi się zestaw, bo tak na marginesie, to z oleda jestem zadowolony. Przesiadłem się po 12 latach z plazmy Samsung 42Q91.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Będzie dobrze ustaw na Netflix w danym filmie 5.1 i miłego oglądania Bose 700 gra wybornie nie trzeba nic ustawiać pełny automat.
 

xavierpl

New member
Na stronie bose pojawiły się nowe głośniki sorround speakers 700 ciekawe jak grają [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Właśnie tak myślę wiadomo różnią się wyglądem ale ciekawe czy mocniej grają od tych 1. I ta cena 1000zl więcej
 
Do góry