Soundbar Bose 700

go2gfq

New member
Cześć,

1. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić białe surroundy 700 w tej chwili? Wszędzie niedostępne... Może ktoś ma na sprzedaż?
2. Jak długi kabel jest w tych głośnikach licząc od zasilacza do głośnika? Chcę je zawiesić na suficie i muszę zrobić pomiary, żeby to rozplanować.
 

Jarulez777

New member
Ciekawe kiedy Bose wypuści następcę świetnego 700 , już chyba pora na nowości od Bose , nie uważacie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Pilif22

New member
Ma ktoś może telewizję UPC i nowy dekoder 4K? Nie mogę go zsynchronizować z pilotem bose, może już komuś udało się połączyć.
 

neji

New member
Po roku zdecydowałem się na dokupienie do soundbara suba 700. Muszę przyznać że bardzo przyjemnie pomrukuje i doskonale uzupełnia całość. Obawiałem się czy mnie sąsiedzi na taczkach nie wywiozą ale ADAPIQ tak skonfigurował zestaw że dzwięk elegancko wypełnia mi salon a jednocześnie nie dudni. Całość chodzi u mnie na 1/6 głośności i w zupełności wystarcza.
Pilot jest geniealny. Oprogramowanie pozwala na ustawienie aby power pilota włączał mi telewizor i dekoder UPC a potem wyłączał. Fajna jest też opcja skonfigurowania radia intenetowego i przypisania poszczególnych stacji radiowych do przycisków tak że mogę odpalać ulubione kanały radiowe bez aplikacji Bose.
Po za tym mogę sterować wszystkimi urządzeniami podłączonymi do TV więc włączanie PS4 nie jest niczym nadzwyczajnym.
Na minus, któraś z aktualizacji popsuła mi sterowanie dźwiekiem soundbara z pilota telewizora i dekodera. Być może to kwestia mojego Panasa DT60 który ma już trochę lat, ale chodzi tak dobrze że szkoda mi go wymieniać. W każdym razie jest tak że czasami zadziała czasami nie. Czasem jak włącze TV na HDMI gdzie podłączony jest soundbar załącza się sterowanie dzwiękiem soundbara z pilota TV. Wcześniej to działało bez problemu więc podejrzewam jakieś zmiany w sofcie Bose.
W efekcie przerzuciłem się całkowicie na pilota Bose a pozostałe schowałem do szuflady.
Jako osoba która od ponad roku użytkuje ten sprzęt mogę spokojnie polecić każdemu. Nie jestem jakimś mega audiofilem, ale jest to najlepszy zestaw do kina domowego jaki spotkałem. Wszystko począwszy od jakości dzwięku poprzez jakość wykonania a na estetyce kończąc. Klasa sama w sobie.
 

xavierpl

New member
Po kalibracji , belka 700 0,0,0 , bass 40 , tylne 50 , przy słuchaniu muzyki nie przekraczam głośności 50% przy tym poziomie dla mnie jest mega głośno , do oglądania filmów również nie przekraczam 50 %
Zestaw jest mega dobry 2 sub zrobił bardzo duża różnice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Ja też mam identyczny zestaw mocy aż nadto, po kalibracji wszystkie ustawienia w apce na 0 ale kosztowało mnie to kilka dni prób z ADAPTIQ na głowie. Na 900 nie wymieniam u mnie wszystko gra mega dobrze ten cały Atmos mnie nie kręci, drugi sub i sourandy 360 dają mega efekt.
 

xavierpl

New member
Mam pytanko przy 2 x bass 700 robiłem ostatnio ponownie kalibrację i mam wrażenie ze listwa bardzo głośno gra z tyłami na 0 a suby jakby są mniej wyraźne , jest sens ponownie kalibrować ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Warto ja z adaptiq walczyłem ponad tydzień najlepszy efekt 1m od soundbara mam wszystko na zer0 jak chce zmeczyc sąsiadów basy max na 50 i niskie tony i trzesienie ziemi :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry