Soundbar Bose 700

Adek111

New member
Nie powiedzieli .... a w instrukcji nie ma ze możliwość tylko 2 jest . jakby brak informacji . zobacze jutro czy jak odlacze glosniki zacznie dzialac
 

Adek111

New member
No to teraz czeka mnie robie dziury w suficie ...
a jeżeli chodzi o zasilacze to one musza byc kolo głośników czy np zasilacz moze byc 2 m od glosnika? i zasilacze ustawić kolo siebie ?
 

xavierpl

New member
Nie ma znaczenia moga być koło aby mogły się sparować z soundbarem 700 zasilacze musza migać , potwierdź jeszcze przed kuciem ścian na infolini bose czy rzeczywiście te dwa pozostałe robią konflikt zawsze warto się upewnić



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Pilif22

New member
Dzień dobry,

macie może jakiś patent na podwieszenie soundbara pod telewizor, żeby nie wiercić dodatkowych dziur w ścianie? Przeglądam wieszaki mocowane do tv ale soundbar w takim przypadku też musi być mocowany na śruby a w Bose brak takich otworów.

Pozdrawiam
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Mam bose 700 i sub 700 jest moc czysto i dynamika najlepszy soundbar moim zdaniem na rynku . Malo tego mozesz kupic 2 suby bose 700 i podłączyć do listy bose 700+ tyly
 

Skb

New member
Witam
U mnie wystąpił problem z subem zaczął grać bardzo słabo prawie wcale zrobiłem wszystko co możliwe restart resety telefony do pomocy technicznej i nic.
Finalnie pojechał zestaw do MM a jutro kurier i serwis .
Jak działało byłem mega zadowolony
Teraz doczytałem się na obcojęzycznym forum że to się zdaża prawdopodobnie coś z oprogramowaniem.
Ale żeby nie czekać dwa razy wysłałem Bose 700 i Bas 700 za jednym razem bo nie wiadomo co zawiodło.

Witaj Szybal mam ten sam problem co Ty jak się sprawa roztrzygnęła możesz coś napisać sprzęt działa naprawili
 

BoseHit

New member
Witaj Szybal mam ten sam problem co Ty jak się sprawa roztrzygnęła możesz coś napisać sprzęt działa naprawili
Z tego co wiem problem z Bose 700 subem występował w pierwszej parti modelu ,
po licznych wpisach niezadowolonych posiadaczy aktualizacja naprawiła błędy, ale mowa o modelach z początku produkcji. Aktualnie nie ma żadnych problemów ja osobiście mam bas na 0 a i tak pięknie i głęboko gra. Sztuką jest też zrobic dobrze kalibracje z adaptik
Ja wielokrotnie powtarzałem proces z różnej odległości u mnie najlepiej wyszło 1,5m od SB 700
 
Do góry