Soundbar Bose 700

szybal

Banned
Tak każdy z moich ulubionych producentów robi coś lepiej od innych i te produkty mnie interesują.
Jak Samsung miałby Ambi i SB klasy Bose może bym kupował tylko Samsunga kto wie .
 

szybal

Banned
Ale co mnie Sony lepsze czy gorsze załeży dla kogo i do czego . Przy nowych Bose wyglądają jak z muzeum a czy grają lepiej nie wiem . Ogólnie to forum powoli umiera dobrze że trafiają się tacy jak ty przynajmniej można popisać o pierdołach :)
Dzisiaj potestuje nowe słuchawki podłącze do Sb 700
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To czemu plastik pęka ?
A dlaczego Bose ma problem z... ? i tutaj wklejam to:

Mam XM2 jakieś 2 lata i pałąk nie pękł. Dziwne ;) Pod względem dźwięku i ANC Sony jest lepsze. Pogódź się z tym :D
6691d4227258da271b17f787375cc47d.jpg
78c87a4e4360cad030ed66a2f8f6b94a.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ale co mnie Sony lepsze czy gorsze załeży dla kogo i do czego . Przy nowych Bose wyglądają jak z muzeum a czy grają lepiej nie wiem . Ogólnie to forum powoli umiera dobrze że trafiają się tacy jak ty przynajmniej można popisać o pierdołach :)
Dzisiaj potestuje nowe słuchawki podłącze do Sb 700
Kurde masz mnie ;D Tak poważnie to pewnie różnicę między Sony a tym Bose są marginalne i lepiej wybrać komu co pasuje z wyglądu czy preferencji marki. Sam mam poprzednie Sony, których używam tylko w samolocie i czasami do konsoli. Kupiłem je, a nie Bose bo były w promocji i mają dobre ANC. Dźwięk był drugorzędny, bo jestem za głuchy na takie porównania i nawet nie słyszę różnicy pomiędzy Tidal Hifi, a Spotify. Droczę się tylko, bo myślałem, że jesteś ślepym wyznawcą Bose jak jeden kolega tutaj. Zapomniałem nicku ;D
 

szybal

Banned
To samo było z Soundbarem 700 były problemy na początku po jakimś czasie mądre głowy sobie z tym poradziły teraz wszystko śmiga.
 

szybal

Banned
Słuchawki bose 700

Zostawię jedne i drugie Q35II ma dużo więcej basu
700 wygląd dostała żona na zająca :)
 

Attachments

  • 20200323_191444.jpg
    20200323_191444.jpg
    19,2 KB · Wyś: 36

szybal

Banned
Panowie piszę to z ciężkim sercem jako fan Bose słuchawki 700
Odsyłam jutro kurierem do sprzedawcy mimo plusów jak wygląd wygoda kilku nowinek technicznych.
Dźwięk słabszy w porownaniu do Q35II brak "Pazura" basu oczywiście jak dla mnie .
Pół nocy testowałem na muzyce i filmach różnica duża jak dla mnie za duża .
 
Do góry