Soundbar Bose 700

szybal

Banned
Powinien się pojawić w aplikacji .
Ja mam SB połączony po kablu z ruterem.
W aplikacj i masz pomoc w połączeniu.
 

Attachments

  • Screenshot_20200101-104624_Bose Music.jpg
    Screenshot_20200101-104624_Bose Music.jpg
    9,8 KB · Wyś: 38

Ruggiero

New member
Nie wiem nie wydzukuje mi belki,, teraz cxytam na zagranicznym forum zeby zresetowac go di fabrycznych,, ale pilot tez mi nie dziala , normalnie laczy mi przez bluetootha soundbar burknie , ale w aplikacji nie chce pokazac nie wiem
 

Attachments

  • Screenshot_20200101-112825_Bose Music.jpg
    Screenshot_20200101-112825_Bose Music.jpg
    164,6 KB · Wyś: 40
  • Screenshot_20200101-112808_Bose Music.jpg
    Screenshot_20200101-112808_Bose Music.jpg
    140,5 KB · Wyś: 36
Ostatnia edycja:

Ruggiero

New member
Chyba musze zresetowac soundbara to fabrycznych ale pilot nie dziala migaja tylko te ikonki i nic
 

Attachments

  • 20200101_114501.jpg
    20200101_114501.jpg
    374 KB · Wyś: 31

szybal

Banned
Pilota też można zresetować masz opisane w pace w pomocy technicznej.
Najpierw usuń w aplikacji po tem postępuj według wskazówek.
 

szybal

Banned
Nie wiem jak pomóc ja robiłem według apki pomoc techniczna.
 

Attachments

  • Screenshot_20200101-135430_Bose Music.jpg
    Screenshot_20200101-135430_Bose Music.jpg
    16,5 KB · Wyś: 26
  • Screenshot_20200101-135456_Bose Music.jpg
    Screenshot_20200101-135456_Bose Music.jpg
    17,4 KB · Wyś: 31

maniek1234

New member
Witam, czy ktos jest mi w stanie powiedziec jaka mocą dysponuje zestaw Bose 700 saundbar, bass module i dwie satelitki? Bo nigdzie nie umiem znaleźć. Z góry dziękuję
 

maniek1234

New member
Bose nie podaje takich danych tak jak Rolls Royce o mocy silników możesz wierzyć że tu i tu mocy starczy aż nadto.

Mam akurat Bose 700 i jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu, z czystej ciekawości chcialem wiedziec jaka moc ma.
Bylem kilka dni temu u kumpla posluchac jak gra Devialet Platinium Gold 4500W, i powiem wam ze gra glosno czysto ale jak dla mnie to za malo basu ma. I tak bym sie nie zamienil. :razz:
 

Ruggiero

New member
Nie mam pojecia co jest nie tak chyba oddam glosnik do reklamacji, glosnik dziala , ale w aplikacji nie moge go dodac, nie znajduje mi go nie wiem co jest nie tak, pilota mam nieskojazonego z soundbarem wiec nie moge zresetowac glosnika to ustawien fabrycznych
 
Witam szanowne grono użytkowników Bose , powoli żegnam się z moim obecnym systemem Klipsch + Onkyo , i skłaniam się Bose , właśnie taki system złożony z soundbara + sub i efekty z serii 700 , na razie będę zamawiał soundbar 700 na testy , pytanie do osób które już mają taki system czy obecny soft rozwiązał już problemy z subwooferem , i czy tego pilota można programować tylko przez aplikację Bose Music , bez wklepywania kodów producentów tak jak mam to w pilocie od Bose Solo 5 , pozdrawiam .
 
Super , dostanę soundbara to podzielę się wrażeniami , ciekawy jestem jak sprawuje się subwoofer , zejście dynamika czy skala dźwięku , teraz mam Klipsch R - 112SW a to już jest kawałek sprzętu , odsłuchy pokażą.
 

szybal

Banned
Witam
Osobiście mam dwa suby , jeden daje radę ale co dwa to dwa:) Miałem kiedyś zestaw Yamaha z subem sw 700
grał dobrze ale Bose oczywiście dla mnie gra lepiej.
Nie ma problemów z wyłączeniem się suba przy cichych
scenach tak jak miało to miejsce przy Yamaha ogólnie inna bajka .
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Nie twierdzę że jest zły ale z pełnoprawnym KD i to zbudowanym na Onkyo+Klipsch na pewno nie ma szans w żadnym aspekcie - no może poza wielkością :p
 
Nie wykorzystuję potencjału tego zestawu , jak go 3 lata temu kupowałem rajcowało mnie głośne słuchanie muzyki czy też seanse w kinie , obecnie poszukuję zestawu który nie będzie kruszył murów ale zapewni przyzwoite doznania , tv , filmy , radio , streamig muzyki , stawiam na bose , system można rozbudować o subwoofery i głośniki surround także już będę miał lepsze efekty bo obecnie nie posiadam głośników efektownych , także wspomniane gabaryty też mają znaczenie , takie RP - 280 i R - 112SW zajmują jednak sporo miejsca , to są głośniki do większych pomieszczeń i tam świetnie się sprawdzą , szczerze to przy wieczornych audycjach z tv to nawet Solo 5 lepiej wypada od Klipsch , wszystko super słychać nawet przy niskich poziomach głośności .
 
Do góry