Soundbar Bose 700

szybal

Banned
Nie mam takiej wiedzy jak szanowni koledzy.
Dla mnie soundbar był i jest najlepszym rozwiązaniem
ten model bardzo mi przypasował dla tego polecam go innym .
 

szybal

Banned
Może się zwija ale bardziej rezygnuje z utrzymywania nie rentowych sklepów stacjonarnych.
 

Attachments

  • 20200125_074628.jpg
    20200125_074628.jpg
    48,1 KB · Wyś: 33

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Sklep internetowy to nie to samo co detal ;) Wiem że można zamówić przetestować i odesłać ale jak dla mnie to ponowne pakowanie , wysyłanie urządzenia odpada . Dla mnie stacjonarny to możliwość dokładnego obejrzenia , dotknięcia , posłuchania urządzenia pod względem swoich preferencji muzycznych, dyskusja z przedstawicielem danej marki ( nie sprzedawcą w markecie chociaż i tam można znaleźć osobę obeznaną w temacie) chociaż wiadomo że sklep- dom to różnica w odsłuchu .
 

bobtong

Member
Witam wszystkich. U mnie historia z Bose wyglądała tak że oddałem po 10 dniach, w sumie była to moja 2 grajbelka, zachwytom nie było końca ale zaczęło mi przeszkadzać to że jest jeden port HDMI out, w ogóle nie HDMI in co jest dla mnie mega dziwne, ten jeden jedyny port HDMI który posiada eARC jest do niczego jeżeli nie posiadamy TV lg z 2019r ponieważ te TV mają eARC i chyba jeszcze jakieś modele SONY ale nie jestem pewien. Czyli jeżeli nie posiadasz tv z eARC to odsłuchujesz zwykłe DD i DTS jak dla mnie to była sorry to jest totalna porażka. Możesz posiadać Zidoo albo Shield ale i tak będziesz w D........ HD audio nie odtworzysz chyba że zaczniesz bawić się spliterami, ja osobiście się nie bawiłem żadnymi rozdzielaczami bo nerwy mnie już....Pomijam że nie ma ATMOS w tej cenie. BOSE oddałem w piz ...... nie ma tak drugiego nie kompletnego i źle zaprojektowanego sprzętu. Postanowiłem że zamówię HW-q80r i Możecie się ze mnie śmiać dźgać mnie emotikoanami :) ale samsung gra dużo lepiej,
 

Davide

Member
Nie rozumiem zamawiam przez internet testuje nie pasuje mi to oddaje .Posiadam cały zestaw bose 700 i jakościowo bardzo dobrze ,tez zaryzykowałem kupiłem , kup i się przekonaj sam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro



Dzięki za radę. Kupiłem i oddałem . Nie grało to źle , lecz czegoś mi w tym brakowało.
Kupiłem Bose Soundbar 700, Bass Module 700 i Surround Speakers 700.
Oczywiście wykorzystywałem to tylko do filmów. Do muzyki mam inny sprzęt.
Tak jak na demo w sklepie grało to kinowo tak po obejrzeniu 20 filmów nadal wciąż mi czegoś brakowało.
Po oddaniu myślałem o głośnikach montażowych Klipsch i Onkyo czy jakiś MA lub Focal i Denonie. Co mnie interesowało wychodziło ponad 10 tyś, więc zrezygnowałem. Ustawiłem sobie półkę cenową 7-8 tyś do 15 m2 . Odpadło Bose Lifestyle , iż za te pieniądze można mieć już naprawdę bardzo porządne kino domowe. Patrząc na budżet i o jak najmniejszej widoczności zacząłem myśleć o amplitunerze Marantz/Onkyo/Denon i o Bose Acoustimass 10 seria V, ale to znów małe plastikowe pudełeczka, które zapewne grają albo tak samo jak Soundbar albo może i gorzej.
Oczywiście nie krytykuje tego soundbara. Bardzo dużo osób go chwali. Mi nie przypadł niestety do gustu. Dziękuje , więc za radę bym zamówił i sam ocenił.
Ja teraz będę uderzał w monitory podwieszone pod sufitem skierowane w dół
Przód 2x Klipsch R-51M, Centralny Klipsch R-52C
Tył 2 x Kilpsch R-51M lub 2 x R-41M, lecz zapewne te pierwsze, Subwoofer - Klipsch R-120SW, napędzane Onkyo - TX-NR686. Myśle , że zagra to o wiele lepiej niż każdy z tych Bose. Mam nadzieję, że się nie zawiodę . Pozdrawiam Was Serdecznie i jeszcze raz dziękuje
 

szybal

Banned
Często kalibracja jest ponad siły "Kowalskiego "
sam wiele razy według wskazówek użytkowników z różnych krajów robiłem kalibracje .
Uzyskanie mega efekty wymaga trochę wysiłku i wiedzy ale warto .
 

Davide

Member
Możliwe, że chciałem napisać wszystko w jak najkrótszy sposób i mogło stać się to niezrozumiałe. Kalibracja kalibracją , ale zobaczyłem te same filmy również u mnie w domu na zapożyczonym zestawie od serdecznego kolegi złożonego z amplitunera marki Denon i kolumnach Monitor Audio Bronze. Miałem wrażenie , że w całej tej grajbelce Bose nie słyszałem połowy dźwięków jak i efektów, które usłyszałem na zestawie kolegi. Może coś źle ustawiłem? Może mój muzyczny słuch wychwycił więcej nie wiadomo. Jakoś Soundbar Bose mnie nie przekonało Siebie. Stwierdziłem, że z Bose podejdę jeszcze do tematu z racji tego , że chce miec kolumny jednak pod sufitem i prócz tego zestawu z Klipsch spróbuje z Acoustimass 10 series V. Szkoda , że teraz kwarantanna i z odsłuchami może być ciężko.
 

szybal

Banned
Jutro dostawa słuchawek Bose 700 jestem bardzo ciekawy jak będą współpracować z soundbarem
Q35 II mam na sprzedaż jak ktoś coś- info na priv.
 
Do góry