Soundbar Bose 700

xavierpl

New member
Nie rozumiem zamawiam przez internet testuje nie pasuje mi to oddaje .Posiadam cały zestaw bose 700 i jakościowo bardzo dobrze ,tez zaryzykowałem kupiłem , kup i się przekonaj sam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Davide

Member
Nie rozumiem zamawiam przez internet testuje nie pasuje mi to oddaje .Posiadam cały zestaw bose 700 i jakościowo bardzo dobrze ,tez zaryzykowałem kupiłem , kup i się przekonaj sam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

W sumie racja . Wyczytałem właśnie na stronie Bose, że jest 30 dni na testowanie . Potem mogę oddać . W takim razie zamawiam cały zestaw i się przekonam . Dzięki wszystkim za pomoc . Pozdrawiam ;)
 

Davide

Member
Kolor czarny . Na tyły te od dźwięku przestrzennego . Identyczne jak w Bose Lifestyle 650. Swojego czasu myślałem o tym zestawie również , lecz ta cena mnie jednak odrzuca . Uważam, że za 20 000 to już można Kupić świetny system kina domowego . Nawet taki do zabudowy z dolby atmos
 

szybal

Banned
Kolor czarny . Na tyły te od dźwięku przestrzennego . Identyczne jak w Bose Lifestyle 650. Swojego czasu myślałem o tym zestawie również , lecz ta cena mnie jednak odrzuca . Uważam, że za 20 000 to już można Kupić świetny system kina domowego . Nawet taki do zabudowy z dolby atmos
Do 700 masz dwa do wyboru albo 300 ktore mialem pierwsze albo 700 ktore mam teraz wiec nie rozumiem o co chodzi.
 

Davide

Member
Do 700 masz dwa do wyboru albo 300 ktore mialem pierwsze albo 700 ktore mam teraz wiec nie rozumiem o co chodzi.

Tak. Sprawdzając teraz. To są 700. Chodziło mi o to , że jest taki zestaw za 20 000 zł, który nazywa się Bose Lifestyle 650. Posiada on głośnik centralny podobny do soundbara i 4 takie satelity jak te 700, które można dokupić do Soundbara o którym rozmawiamy. Wizualnie są identycznie. Na początku rozważałem zakup , tego systemu Lifestyle, lecz cena mnie odrzuciła i skupiłem się właśnie na tym soundbarze. Wcześniej ktoś mnie zapytał czego oczekuje od kina. Podając tego soundbara jak i zestaw zbudowany z kolumn montażowych klipsch można wywnioskować , że chodzi o sprzęt w cenie 10 000zł. Czego więc oczekuje. Na pewno jak każdy chciałbym by zagrał jednak jak sprzęt za 30 000zł , ale wrócę na ziemię i chciałbym, by zagrał jak sprzęt za te właśnie 10 000, a nie np za 3 000 jak się to często okazuje. Sprzęt głównie do filmów i konsoli, którą odpalam raz na 3 miesiące. Pozostało na tym, że kupuje cały zestaw tego soundbara i jak się spodoba to zostanie, a jak nie to oddam. Na pewno się tutaj wypowiem. Dziękuje Wam za rady i na skierowanie mnie testowania, iż nie wiedziałem, że jest to możliwe.
 

maniek1234

New member
Wszystko zależy od upodobań i kalibracji jeżeli jest dobrze zrobiona nie trzeba mocno podbijać parametrów.



szybal powiem Ci ze wyzerowale parametry tak jak mi poleciles i o niebo lepiej gra niz jak mialem podbite na plus, wielka roznica jest i jestem jeszcze bardziej zadowolony z tego sprzętu, nawet żona zauważyła pozytywna roznice :D:D:D
 

Stefan85

New member
Witam panowie tak czytam o tych podlaczebiach soundbarow itp itd i tak ja w tv mam arc, natomiast w soundbarze bose jest arc i earc , to jak podlacze kablem hdmi arc nie wplynie to na jakosc dzwieku, wydaje mi sie ze powinienem miec w tv tez funkcje earc w tv i wtedy wszystko by gralo idealnie, czy zle rozumuje ??
 

Stefan85

New member
Czyli w tv masz earc i na bose tak samo, znowu teraz znajomy mi mowi ze jak w bose jest earc a w tv arc to to nie wplywa na dzwiek w ogole, poprpstu earc ma wiekszy przeplyw ale ze to nie przeszkadza
 

szybal

Banned
Ja w Philipsie 8102 mam ARC spięte Hdmi z Bose wszystko działa .
Pilot Bose obsługuje też nie które funkcję Tv.
Nie znam się na tyle może ktoś się wypowie co do eArc:)
 

Ruggiero

New member
Mam takie cos
 

Attachments

  • Screenshot_20191202-212009_Bose Music.jpg
    Screenshot_20191202-212009_Bose Music.jpg
    49,6 KB · Wyś: 53
Do góry