Soundbar Bose 700

Ruggiero

New member
Dlugo to trwalo z ta aktualizacja itp itd, wszystko dziala ,, mam pytanko czy bose ma tylko te 3 ustawienia dzwiekow ?? Czy mozna gdzies jeszcze ustawin np, ze ogladam film, albo ze sluham tylko muzy ,, kupilem w mediamarkt za 3100
 

Ruggiero

New member
Ale cirzko mi obslugiwac chce wylaczyc soundbara zeby tv gral z glosnikow to wylacza tv,, a usunalem w aplikacji ze jest jako pilot do tv,, wlaczam tv i odrqzu soundbar sie odpala
 

szybal

Banned
Bose 700 automatycznie ustawia się pod muze lub film nie trzeba nic zmieniać.
Co do pilota ja nie używam głośników tv wszystko gra przez SB
 

xavierpl

New member
Stoję przed dylematem zakupu do sypialni bose 500 lub 700 i sam nie wiem.Jak myślicie jest sens dopłacać do soundbar 700?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

xavierpl

New member
Chyba wezmę biały 700 w dużym pokoju mam cały zestaw czarny 700 , jestem ciekaw jak gra 500 czy jest duża różnica w samym soundbar


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

radix156

New member
Witam. Chcę kupić Bose 700 + sub. Czy ktoś wie o jakiś promocjach teraz? Może poczekać i po świętach kupić? A może ktoś chce sprzedać? Pozdrawiam
 

szybal

Banned
Spróbuj tak jak ja pojechałem do Media Markt spytałem się w jakie dni i w którym sklepie mozna spotkac promotora Bose.Jak dobrze pogadasz kupisz taniej.
 

radix156

New member
Panowie byłem w MM, posłuchałem Bose 700 + sub i dźwięk poprostu kosmos. Ale facet z obsługi odradza mi Bose bo mówi, że muzyki na YT z telefonu przez Bluetooth nie posłucham. Że tylko można przez aplikacje. Jak to jest? Namawiał mnie na samsunga Q90r ale jkaoś mi się nie widzi ten samsung.
 

szybal

Banned
To jakis mega idiota . Normalnie łączy się telefon tablet itd. przez BT i wszystko śmiga na pilocie przełączyć ikonkę i tyle.
Mac ony nie wiem ile musiał byś fajek wypalić żeby zmienił kolor na żółty:)
Po za tym z skąd masz takie niusy z dupy że po latach zmienia kolor skoro jest rok na rynku .
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Szybal dzisiaj miałem okazje posłuchać te Twoje cacuszka 😉
No panie pewnie jak piszecie byłem nie pierwszy któremu szczeka prawie wypadła 👍
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Może i jakość plastiku się poprawiła , ale to jest "moze"
Bardzo brzydko wygląda zołknacy biały plastik

Szyba, masz biały , czy czarny komplet ?
 

szybal

Banned
Może i jakość plastiku się poprawiła , ale to jest "moze"
Bardzo brzydko wygląda zołknacy biały plastik

Szyba, masz biały , czy czarny komplet ?
O JAKIM PLASTIKU PISZESZ CZY TY WIDZIAŁES BOSE 700 ...?
BOSE 700 JEST WYKONANE Z ALUMINIUM A NA GÓRZE SZKŁO HARTOWANE!
Soundbar jest srebny i białe szkło u góry.
 

Attachments

  • 20191216_165850.jpg
    20191216_165850.jpg
    52,2 KB · Wyś: 37
Do góry