Soundbar Bose 700

Inglewood

New member
Ja od kilku dni mam problem.
Po włączeniu TV nie ma dźwięku na soundbarze.
Połączone mam urządzenia HDMI arc.
Muszę odpiąc kabel zasilania od soundbara i ponownie włączyć telewizor. Wtedy działa.
Ktoś wie, skąd pojawił się ten problem?
 

ŁukaszH

New member
Panowie, dwa pytania

1. czym się różnią nowe surround speakers od surround speakers 700? opłaca się dołożyć?

2. Mam zestaw soundbar 700 + bass module, dokupiłem wczoraj nowe surround speakers i jakoś dziwnie grają, nie umiem tego określić, ale gdy przykładam ucho do głośnika to mam wrażenie, że dźwięk jest jakby "szarpany", nieregularny, raz ciszej raz głośniej, co z tym mogę zrobić?
 

Placek

Member
Zatem moja glupota.
Patrzac na zestawy typu 650 gdzie jest rodzaj amplitunera obstawialem ze wszedzie jakas centralna jednostka musi wystepowac.
 

xavierpl

New member
Szybal testowałes może bose 500 ? Chciałbym kupić drugiego soundbara do sypialni ale zastanawiam się nad białym 700 lub 500 + sub [emoji2955] i sam nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Placek

Member
Czy przy kupnie soundbara+surround+sub (wszystko700) jest potrzeba dokupienia jeszcze dwoch satelit jako frontow (wtedy mamy w sumie 4 satelity+soundbar+sub) czy caly front jest obslugiwany przez soundbar?
 

szybal

Banned
Możesz wierzyć lub nie ale ten zestaw jest mega kompletny czyli SB + sub + tylne satelitki .
Gra rewelacyjnie , nie trzeba nic dokładać (ewentualnie suba tak jak ja :) ) Wstajesz i od rana twarz się cieszy że masz to cacko.
 

maniek1234

New member
Chcialem wam pokazac jakie promocje sa w de, a u nas???
 

Attachments

  • 23-28-02-$_59.JPG
    23-28-02-$_59.JPG
    63,2 KB · Wyś: 91

Placek

Member
A napiszecie w jakich przestrzeniach używacie swoich zestawów. Interesuje mnie to jak duże są salony i ewentualnie czy są otwarte na inne pomieszczenia
 
Do góry