Soundbar Bose 700

70 WASHES

New member
Tak drogi kolego testowanie w sklepie a w domu jak masz pełny zestaw robi różnicę. W MM SB są ustawione
na wysokości około 50 cm sub podobnie o jakim testowaniu mowa?
SB Bose 700 to bardzo dobry Soundbar
Kino domowe to kino domowe w zależności od portfela można dowolnie konfigurować.
Tu dostajemy gotowy zestaw jak dla mnie osobiście strzał w dziesiątkę a długo szukałem .
Nie żałuję ani złotówki .

Porownywalem kilka zestawów w tym samym pomieszczeniu i naprawdę nie rozumiem zachwytów nad Bose. Śledząc ten wątek odnoszę wrażenie, że chyba tu wypowiadają się pracownicy Bose odpowiedzialni za marketing :grin:. Naprawdę za tą cenę nie ma rewelacji.
 

szybal

Banned
Masz rację rozgryzłeś mnie pracuje dla Bose.
Ale i tak uważam że jak ktoś nie słyszał 700 w pełnej krasie nie wie jak to pięknie chodzi .
 

xavierpl

New member
Panowie tez mam pełny zestaw bose 700 i popieram to co mówi Szybal gra rewelacyjnie jak i wyglada [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Placek

Member
Panowie

Chodzi mi po głowie zestaw 700 (przede wszystkim bar i sub) ale problem mam z satelitami gdyż nowa wersja z tego co wiem musi mieć zasilanie (a niestety z tyłu nie mam kabli zasilających wysoko na ścianie ani bliskich gniazdek) , za to mam wysoko na ścianie kable sygnałowe.

Wychodzi na to że jestem skazany na poprzednią wersję przynajmniej w kontekście satelit ?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Panowie

Chodzi mi po głowie zestaw 700 (przede wszystkim bar i sub) ale problem mam z satelitami gdyż nowa wersja z tego co wiem musi mieć zasilanie (a niestety z tyłu nie mam kabli zasilających wysoko na ścianie ani bliskich gniazdek) , za to mam wysoko na ścianie kable sygnałowe.

Wychodzi na to że jestem skazany na poprzednią wersję przynajmniej w kontekście satelit ?
Pość faze sygnałowymi, co jak co ale samo napięcie wytrzymają, zobacz moze gdzies jest na otulinie albo karcie produktu.
 

szybal

Banned
Prawdę piszą dobry artykuł.
 

Attachments

  • Screenshot_20190728-154025_Chrome.jpg
    Screenshot_20190728-154025_Chrome.jpg
    34,5 KB · Wyś: 51

Placek

Member
Czytam sobie instrukcję do Surrounda 700.
Wychodzi mi na to że moduł bezprzewodowy to ten dodatkowy element (wyglądający jak zasilacz).
Zatem jeżeli na tył mam poprowadzone tylko przewody sygnałowe to mógł bym "domowym sposobem" przedłuzyć ten moduł kablem który mam w ścianie i wszystko powinno hulać...?
 
Do góry