Sony Xh95 ustawienia obrazu.

W me jest tak że albo niższa cena albo gratis chcąc zapłacić mniej zapomnij o słuchawkach, ja miałem tak samo przy lg dobrałem opaskę żeby się zrabatowalo o 350 ale już słuchawek nie dostałem, jedynie rtv euro ma faktycznie łączone promocje

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Petru23

Banned

Attachments

  • sony słuchawki.jpg
    sony słuchawki.jpg
    12,3 KB · Wyś: 32
  • IMG_20210305_150900.jpg
    IMG_20210305_150900.jpg
    11,4 KB · Wyś: 48

conqest

Well-known member
Bez reklam
To wiem, ale 9005 odpada bo nie ma regulowanych nóżek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Byłem w Rzeszowie w Sony Center i tam mi pan za 3600 proponował tylko nie wiem jak tam wygląda sprawa z tym14 dyniowym zwrotem w razie czego...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Dokładnie, możesz odebrać osobiście w sklepie ważne żebyś zamówienie złożył przez internet lub telefonicznie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Petru23

Banned
To wiem, ale 9005 odpada bo nie ma regulowanych nóżek

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Wyprzedane. Został tylko 9096 ale wychodzi za 3550 uwzględniając 2 raty gratis, które płaci za nas ME. Po tym, jak ME zapłaci za nas dwie raty możemy spłacić resztę w dowolnej formie. Jednorazowo, nadolacajac, utrzymując raty.

Dokładnie, możesz odebrać osobiście w sklepie ważne żebyś zamówienie złożył przez internet lub telefonicznie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

O ile ie będzie to towar z danego sklepu. Masz tak w przypadku zakupów z odbiorem w sklepie w ciągu tam godziny czy iluś. Wtedy faktycznie jest to rezerwacja towaru że sklepu i faktycznie kupujesz stacjonarnie.
Ale jak towar zostanie wysłany z magazynu wysyłkowego to sklep jest tylko pkt odbioru, miejscem dostawy.
Trzeba sprawdzić regulamin lub zadzwonić do nich.
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
To wiem że 14 na zakup internetowy przysługuje wszędzie, ale np ME nie robi problemów ze zwrotem a np w euro AGD trzeba kurierem bo stacjonarnie nie przyjmują. Pytanie jak jest z tym w Sony Center...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Petru23

Banned
Właśnie przestudiowałem umowę, bo chciałem klepnąć w sony center i należy odesłać do ich magazynu.

Zamykając kwestie mojego Xh95 to właśnie wypowiedziałem umowy. Jednak, wraz z żoną stwierdziliśmy że ostrość na xh90 była lepsza i to znacznie. A to najważniejsze. Poza tym serwis odrzuci reklamację, gdyż zgodnie z informacją sony nierównomiernego podświetlenie nie podlega gwarancji.
A różowy nalot bieli wynika z ustawienia jej temp i podlega korekcie przy kalibracji. Żebym im udowodnił, że nie da się ustawić bieli to musiałbym im pokazać papier od jakiegoś certyfikowanego majstra, który potwierdzi niemożność skalibrowania tv. Czyli musiałbym zapłacić pełna kwotę 500-600zl za sam papier, bo majster swoją pracę wykonal, a że tv nie da się skalibrować to nie jego wina.

Aha, sugestie co do ruchu czyli wyłączenie trybu filmowego i ustawienie suwaków 3/1 daje rewelacyjny ruch.
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Czyli najlepszy jest ME...

W ME tez byłem trafiłem na wyjątkowo kumatego konsultanta. Pokazywał Sony, pokazał LG pokazał TCL-a a na koniec pokazał to co kupił sobie do domu ( przynajmniej tak twierdził) i było to Hisense u8qf. I wiem wiem że ustawienia sklepowe to ustawienia sklepowe ale ten tv zmiażdżył wszystkie... I powiem szczerze że trochę zabił mi klina bo byłem pewny co do 9096...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
W euro też masz teraz taka promocje.
Zakup przez net możesz oddać w ME oraz MM. W neonet i euro wysyłka. Swoją drogą, dla Waszej info, bo nie każdy wie a często czytam głupoty, że np Euroagd jest ok a oleole już nie ;)

Neonet i neo24 (to samo)
euroagd i oleole - Euronet
media expert i electro.pl - Terg
Media Markt i dawny redcoon - Media saturn

I jak. Ie zdążymy ma promocje w np Euroagd to sprawdzamy oleole bo często tam jest tożsama promka.

https://drive.google.com/file/d/1U0PiM4wnYOzebFoi6cQCw8BDs5b5pYyC/view?usp=sharing

Edit:
takie coś zauważyłem odnośnie przetwarzania sygnału z dekodera przez XH95. Obraz jest bardziej ziarnisty niż na xh90. Obraz wygląda tak, jakby nie był wyświetlany tylko generowany za pomocą matrycy. Nie umiem tego określić, brak mi o tej porze i stanie słów. Na xh90 jest spokojniej, bez tego migotania/śnieżenia. Wydaje mi się, że to właśnie ta cała Dual Database Processing
I dzięki temu jest ostrzej na Xh90 no i ta cała powłoka od kątów w XH95 też swoje zabiera.
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Takie coś jest też na philipsie w ciemnych scenach, oprócz plam i pikseli..

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry