Sony seria Z4500 (40, 46, 52 ") 200hz - Pierwszy test w PL, opinie, link 1 post!

jgx

New member
Bez reklam
Witam, w ustawieniach obrazu mam możliwośc ustawienia tylko Żywy, standard i film no i oczywiście swoje po zmianach w którejśz tych opcji, czy ten tv nie ma innych trybów np. gry, sport itd? \troszke mnie to dziwi ale nie moge tego znależć
 

jarql

Member
Dobrze napisałeś,trybu sport ten tv nie posiada.Natomiast aby załączyć tryb Gry, to najłatwiej chyba wejśc w opcje/oszczędzanie energii/standardowy pobór pradu i pokazauje sie menu w którym można załączyć lub wyłączyć tryb gry-tekst
 

jgx

New member
Bez reklam
ok, dzięki powiedzcie mi jeszcze jaki soft trzeba uruchomic na kompie aby udostępniać pliki przez dlna (tv podłączyłem do sieci, jest poprawnie skonfigurowany, test OK)
 

Ares78

New member
Jeśli masz już skonfigurowane połączenie to teraz tak naprawdę będzie już z górki (bo to jest najgorszą częścią). Teraz polecałbym zainstalować darmowy program PS3 media server (polegam go dlatego, że daje możliwość odtwarzania np. divxów)... Także nic trudnego ;-)
 

jgx

New member
Bez reklam
Ares78 napisał:
Jeśli masz już skonfigurowane połączenie to teraz tak naprawdę będzie już z górki (bo to jest najgorszą częścią). Teraz polecałbym zainstalować darmowy program PS3 media server (polegam go dlatego, że daje możliwość odtwarzania np. divxów)... Także nic trudnego ;-)

dzięki, chyba żle cię zrozumiałem - divxów po dlna na tv czy na kompie? Jeśli na tv byłoby super ale to chyba nie możliwe??
I drugie pytanie - jak zainstaluje ps3ms to póżniej w zakładce trzeba kliknąć żeby uruchomić jako windows serw. czy nie bo jak tam klikam to nic się nie dzieje i tv nie widzi serwera, nero media home mi widzi a ps3 nie moge odpalić, mógłbyś pomóc w paru słowach jak skonfigurować ps3?
pozdro
 

Ares78

New member
Eh źle spojrzałem, masz z4500? Jeśli tak to faktycznie z filmów nici :/ sorka za złudną nadzieje, nie wiem jak mi się ubzdurało z5500...
Bo wtedy faktycznie można swobodnie oglądać divixy na telewizorze przy użyciu PS3 media server. Także u Ciebie pozostają zdjęcia oraz muzyka w mp3, do tego celu wystarcza wspomniany przez Ciebie Nero Media Home czy nawet Windows Media Player 11.
 

jgx

New member
Bez reklam
witam czy ktoś wie czym dokładnie różnią się ustawienia Dom i Sklep podczas uruchamiania po zerowaniu? Ja zaobserwowałem że niczym poza tym że w Sklep jest wy. czujnik światła i szybki start - podswietlenie i inne ustaw. obrazu nie różnią się chyba?

Czy macie jakieś sprawdzonje ustawienia? Bo jade na standard w Standardowym i obraz mi się podoba (czasem na filmach włączam Theatre) ale chętnie wypróbowalbym bym coś innego a sam nic nie wymyśle bo szczerze nie jestem w tym dobry :), może macie linka do jakiejś dobrej płytki do kalibracji?
 
Ostatnia edycja:

Sych

New member
Sklep pobiera więcej prądu, ustawienia co jakiś czas się zerują, obraz jest "wyżyłowany". Dom zużywa mniej prądu (przy normalnych ustawieniach), ustawienia nie zerują się, poza tym to jest tryb dedykowany do domu.

Z ustawieniami raczej sam się pobaw. Zawsze mozesz wyzerować, wiec bez obaw:)
 

bartfine

Member
witam które wejscia w tym tv są composite(nie mylić z komponentem) a które s-video bo w instrukcji piszą że sa a ja nie widze i mam problem z osd amplitunera.
 
Do góry