Sony seria X4500

Hopkirk

New member
Może ceny kuro spadły bo i sprzedaż spadła i pod koniec roku trzeba podgonić słupki? A może już kompletnie wysiadają w porównaniu do 46X4500? Kto wie...
 

mumu

New member
Hopkirk napisał:
Może ceny kuro spadły bo i sprzedaż spadła i pod koniec roku trzeba podgonić słupki? A może już kompletnie wysiadają w porównaniu do 46X4500? Kto wie...
no trudno, zeby rosly, skoro to wlasnie przesadzone ceny za kuro przesadzily o malajacej sprzedazy. wysiadaja? w czym? plazma ma plynny obraz natywnie, lcd trzeba wspomagac procesorami, a i tak nie jest idealnie.
 

mumu

New member
dla mnie jedynym minusem w przypadku pionka jest apetyt na prad. biorac jednak pod uwage ceny x4500 od 46 w gore to przestaje miec znaczenie.
 

Hopkirk

New member
mumu napisał:
plazma ma plynny obraz natywnie, lcd trzeba wspomagac procesorami, a i tak nie jest idealnie.
Raczysz żartować. Widziałem co najmniej kilka modeli plazm bez płynnego obrazu, a obraz na kuro też i pod tym względem nie jest idealny i jest gorszy od czołowych LCD.
 

Hopkirk

New member
A według mnie wszystko zależy od konkretnego modelu. Zarówno wśród plazm jak i wśród LCD są modele z idealną płynnością podobnie jak i z gorszą.
Rzeczywiście, z fatalną płynnością zdarzają się tylko LCD.
 

mumu

New member
Hopkirk napisał:
Raczysz żartować. Widziałem co najmniej kilka modeli plazm bez płynnego obrazu, a obraz na kuro też i pod tym względem nie jest idealny i jest gorszy od czołowych LCD.
Hopkirk, znowu raczysz zartowac i Ty faktycznie masz cos nie tak z oczami. nigdy nie bylem zwolennikiem plazm, ale teraz to dales do pieca z ta krytyka kuro. watpie, ze wiesz jakie sa opoznienia w plazmie. nie znam takiego lcd, a plynnosc natywna to nie to samo co poddac sygnal obrobce cyfrowej. to drugie nigdy nie bedzie tak naturalne.
 

Hopkirk

New member
Pomijając Twoje teoretyczne wywody o natywnej płynności plazm, dla mnie obraz na kuro jest jednak mniej płynny niż na Sony X4500.

I nie wnikam co tą lepszą płynność powoduje: czy zastosowana technologia wyświetlacza, czy zastosowana bardziej zaawansowana elektronika. Dla mnie najważniejszy jest efekt końcowy: płynny obraz na ekranie.
 

jos1

New member
Hopkirk napisał:
Pomijając Twoje teoretyczne wywody o natywnej płynności plazm, dla mnie obraz na kuro jest jednak mniej płynny niż na Sony X4500.

Ja mysle ze to jest tak , widzimy problem plynnosci w TV albo go nie chcemy widziec .Kuro ,z respektem , jest Nr.1 w plazmach ale chyba nikt nie bedzie sie osmieszal mowiac ze wyswietlany material jest nienagannie plynny !!!! Ciekawy jestem jak to jest z X4500 , w tym roku niestety nie zaliczylem IFA a w sklepach nie mam pojecia ile jeszcze trzeba bedzie czekac na Sony X4500? Pozwole sobie na moja opinie jezeli chodzi o plynnosc TV , Nr1 jest Philips Nr.2 Samsung Nr.3 Kuro a moze nawet z zapasem postawie go na miejsce 5 , a szkoda !
 

Hopkirk

New member
40X4500 od kilku tygodni jest w salonach Sony.

Dla mnie mistrzem płynności jest Philips i tuż za nim Sony z Motionflow. Ktoś pisał na forum, że nowe plazmy Panasonica też są świetne i biją pod tym względem Kuro.
 

jos1

New member
Liptonosz napisał:
Co wg Was oznacza płynny obraz i jak na jakim materiale go sprawdzic ?
Dam przyklad !!!! jezeli wokalista falszuje to co damy mu do zaspiewania zeby go sprawdzic ?
Moze nie bedziemy juz o tym pisali ?

KURO jak pisano nie wyswietla plynnie zadnych materialow , przesadzam :-(( Zdjecia sa ok !!

Nastepny test , i co ? robia Kuro laske !! wszystko SUPER prawie zadnych negatywow !

http://www.freenet.de/freenet/compu..._fullhd_plasma_von_poineer_hk_8_08/index.html

Kosztowalo mnie wiele czasu zeby przeprowadzic test Kuro z najlepszymi Blu-ray Playerami i doszedlem do tego samego wniosku co z kiepskimi , Kuro jest super ale nie stanie u mnie w mieszkaniu .


http://www.areadvd.de/hardware/2008/Panasonic_DMP-BD50_01.shtml
http://www.marcush.de/2007/10/17/denon-blu-ray-player-dvd-3800bdci-und-dvd-2500btc-erscheinen-2008/
 
Ostatnia edycja:

mumu

New member
nie wiem Panowie co palicie, ale z cala pewnoscia to szkodzi zdrowiu :p.

Hopkirk napisał:
Dla mnie mistrzem płynności jest Philips
ja znajde Ci 2x wiecej ludzi, ktorzy twierdza cos wrecz przeciwnego, ze te systemy philipsa sa do bani ;).

ps. oczywiscie, ze wszystko przy lcd nie bedzie plynne, skoro obraz w lcd mozna uzyskac nawet nadplynny
 
Ostatnia edycja:
Do góry