Sony seria X4500

jtd

New member
Bez reklam
Jest mozliwosc ze gdyby w W4500 nie bylo cloudingu, smearingu itd. ze gdyby byl on poddawany szczegolowej kontroli jakosci to nie kosztowalby tyle ile kosztuje tylko cena zaczynalaby sie od 10 tys w gore...
 

Hopkirk

New member
Oj nie biadolcie już, to nie ma sensu. Przypomina mi to biadolenie właścicieli małych Fiatów, że cena 150.000zł za Mercedesa jest wygórowana i nas nigdy nie będzie na niego stać - chyba nastawimy się na Opla Corsę.

Jak kogoś nie stać na najlepszy LCD to kupuje gorszy i tańszy. Dla nich na rynku są wszelkiej maści LG, Tośki, Samsungi, Sharpy itd plus niższe modele Sony.

Cena 55X4500 jak dla mnie jest znośna - spodziewałem się wyższej.
 

vidi21

New member
no ok sam zgadzam sie, ze cena jest wysoka. dlatego kupilem philipsa 9803- kosztowal mnie wtedy rowno 10 k ale dostalem tv 42 calowy od reki a nie czekajac niewiadomo ile. do tego sony nigdy mnie nie przekonywalo swoimi tv. zawsze odpowiadaly mi bardziej inne firmy - chociaz np matryce samsunga nie sa zle to przeszkadzaja mi ich fortepianowe obudowy.

dla mnie wazne bylo zeby kupic leda. czy to bedzie sony, sam, czy phil bylo juz to bardziej drugorzedne. mam bezposrednie porownanie mojego leda do pioneera 9g i led wyglada lepiej. czern jest naprawde lepsza - jest maksymalnie czarna. nie widze tez poswiaty przy napisach na czarnym tle (pare osob o to pytalem i tez nie widzieli) - a do tego nie ogladam filmow/tv az tak duzo zeby sie martwic o wypalanie diod (jesli w ogole to zjawisko wystepuje bo nikt tego nie potwierdza).

a czemu pisze to w temacie sony? bo pewnie nie tylko ja mialem ten problem, ze chcialem kupic najlepszy tv jaki jest na rynku. ze swojej strony naprawde ledy zalatwiaja sprawe i nie pozostawiaja zadnych watpliwosci (chyba ze ktos oglada tv sd bo wtedy plazma zawsze lepiej wyglada). moim zdaniem- jesli chcecie kupowac juz bierzcie philipsa bo jest, jesli jeszcze nie to sony (zakladam, ze was stac) bo tak naprawde nie wiadomo kiedy w 100% bedzie on u nas (tak sa niby pierwsze sztuki..) i nie wiadomo czy potem po testach... was nie zawiedzie.
 

Artur'79

New member
Hopkirk ze wszystkim zgoda, tylko że np. w Tośce nie słyszałem o tak masowo występujących problemach... a cena podobna do W4500. Poza tym ja nie "biadolę" tylko dziwię się że firma Sony pozwala sobie na takie akcje.
 

qazar

Member
Bez reklam
jtd napisał:
Jest mozliwosc ze gdyby w W4500 nie bylo cloudingu, smearingu itd. ze gdyby byl on poddawany szczegolowej kontroli jakosci to nie kosztowalby tyle ile kosztuje tylko cena zaczynalaby sie od 10 tys w gore...

Żartujesz ?

Bo nie wierze że ktoś może pisać tak poważnie, to znaczy że jak płace za TV ponad 5tyś( w sumie co to jest ciut więcej od średniej krajowej:grin:) To nie mogę oczekiwać jakości ? BZDURA!!! TV, który przeznaczony jest do sprzedaży powinien być pozbawiony wad, a jeśli się pojawiają nie powinny przekraczać niskiego procenta. To pokazuje jakie podejście ma firma sony do klientów, ale wiadomo że zawsze pojawią się fanatycy broniąc firmę, która wciska gnioty...
 

mumu

New member
Hopkirk napisał:
Cena 55X4500 jak dla mnie jest znośna - spodziewałem się wyższej.
litosci.

ps. wedlug mnie sony leci sobie w kulki. placic i nie marudzic. jak np. serwis sony odnosi sie do cloudingu? maja nas tam, gdzie Slonce nie dociera. przynajmniej w Polsce, a naprawde wygranie sprawy w tym wypadku o niezgodnosc towaru z umowa nie byloby problemem. co dziwne w innych krajach staraja sie jednak usunac te wade. Polska trzeci swiat? a moze tylko sony tam mysli?

jtd napisał:
omijajcie tego frajera szerokim lukiem. to naciagacz. to ceny na wabika. jak kos kliknie to on zakonczy aukcje przed czasem z odwolaniem ofert, chyba ze ktos zgodzi sie mu doplacic. dlatego tyle wystawia, a tak malo ma komentarzy. dziwie sie allegro, ze jeszcze go nei zdjeli, pewnie ma u nich znajomsoci :p.
 
Ostatnia edycja:

Kuba66

New member
mam pytanie do ekspertów gdyz sam w temacie raczej zielony jestem :)

czy 40 calowy x4500 bez ledów bedzie o wiele gorszym telewizorem niz ledowe 46 i 55 x4500??
 

webpiotr

New member
A testował ktos 40"? Juz jest od 2 tygodni w Centrach Sony. Chciałbym kupić właśnie 40" tylko nie wiem czy x4500 czy w4500? czy warto dopłacać do "x" cos doradzicie? czy w serii "x" też będą chmurki?...ciekawe...
 

rafnej

New member
webpiotr napisał:
A testował ktos 40"? Juz jest od 2 tygodni w Centrach Sony. Chciałbym kupić właśnie 40" tylko nie wiem czy x4500 czy w4500? czy warto dopłacać do "x" cos doradzicie? czy w serii "x" też będą chmurki?...ciekawe...

:eek: test 40 jest u konkurencji
 

musti

Banned
Nie może być ten model w Centrach Sony od dwóch tygodni, jeśli dotarł to od paru dni...
A test u konkurencji dotyczy egzemplarza przedprodukcyjnego...taki pewnie dostali z Sony Polska..
 

xaoo

New member
Sony na Smart LED'ach od Samsunga, i to jeszcze reklamowane jako "Flagowy" model? Szkoda słów, żeby to chociaż kosztowało tyle co Samsung to jeszcze mozna by sie zastanawiac a tak niestety bida Panowie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeszcze nie ma. Mamy zamówioną sztukę. Jak wejdą w Sony Polska dostaniemy. Prawdopodobnie już w przyszłym tygodmiu sztuka testowa.
 
Do góry