Sony KDL W2000

leon107

New member
Miesiąc temu kupiłem ten telewizor i jestem bardzo zadowolony szczególnie jak gram na Playstation 3, kolory, grafika ryje beret co innego jak ogladam tv z satelity mam dekoder satelitarny D-boxa podłączony jest kablem RGB jest niezle ale mogło by byc lepiej mam zamiar kupic n-ke lub cyfre hd zresztą byłem przygotowany na taki odbiór na lcd-ku śmieszy mnie jak ktos pisze "HARDI"ze obraz jest kicha lepiej wygląda na zwykłym telewizorze chłopie podłącz sobie przez HDMI to dopiero mozemy pogadac co do jakosci obrazu zeby wykorzystac w pełni telewizor LCD musi byc kazdy sprzet zgrany ze soba i podłączony odpowiednimi kablami , ale mam pytanko do użytkowników tego telewizora odnosnie zwykłej satelity jak ogłądam niektóre transmisje meczów to robia sie od czasu do czasu takie stop klatki nie wiem czym to jest spowodowane czy przy dekoderze HDTV tego nie bedzie?
 

MZKS1929

New member
Stop klatki to powod chyba zbyt malej czaszy. Mam takie pytanko w cenie ktora mnie interesuje oprocz W2000 jest drozszy o 200zl model : 40T3500. Ktos mial mozliwosc porownania.
 

Gregovski

New member
40w2000

MZKS1929 napisał:
Stop klatki to powod chyba zbyt malej czaszy. Mam takie pytanko w cenie ktora mnie interesuje oprocz W2000 jest drozszy o 200zl model : 40T3500. Ktos mial mozliwosc porownania.
Sprzedawca polecił mi porównanie obu w sklepie, dał ten sam sygnał i dwa piloty - w domu oglądam raczej z bliska, więc pod takim kątem podszedłem do próby - wybrałem W2000. Dobrze radzi sobie z sygnałem SD (Cyfra+, czasza 90cm), nie smuży, świetny obraz 1080i (kabel hdmi ProfiGold), boski obraz z BluRay (kabel hdmi QED).
 

adi3159

New member
sony kdl w2000

witam pierwszy raz na forum , kupilem 2 tygodnie temu ten tv i jestem zadowolony . Musialem zrezygnowac z kablowki analogowej bo zero efektu a nawet gorzej i zalozyc n-ke . Poprawa nieporownywalna a szczegolnie kanaly w hd . Kupilem rowniez dvd sony DVP - NS78H nie jest to dvd hd ale cos zblizonego . Gwarancja sony 5 lat to duzy plus . Pozdrawiam
 
Do góry