Sony KDL W2000

R12

New member
Zauważyłem w moim tv dziwne brzęczenie zwłaszcza po kilkugodzinnej pracy bez przerwy, pojawia sie na ok. 10-15s a potem jest cisza na jakiś czas. TV jest nowy, data produkji 02/2007, zmontowany w Hiszpanii. Zastanawiam się czy inni użytkownicy tego modelu też to zauważyli czy to tylko mój tv. Normalnie nie stanowi to problemu lecz w nocy przy cichych scenach zamiast ciszy słyszę......tv
 

sidi

New member
Witam serdecznie !

Jest to moj pierwszy post na tym forum i mam nadzieje ze nie ostatni. Niestety musze zasiegnac waszej rady i opinnii.
Nosze sie z zamiarem kupna tv lcd na placu boju zostały 3 telewizory
Sony KDL 40v 2000
Sharp LC 37 SA1E
TOSHIBA 42 WL 66
Wszystkie są w podobnych cenach i rozmiarach ceny to około 4700 zł (Sony jest na jakies gigantycznej przecenie wiem ze to model wyprzedazowy)

Proszę doradzcie prawie zdecydowałem sie na soniaka ale moze jakies za lub przeciw co do innych modeli moze jakies porownianie ? Przeczytałem wątek a tym modelu ale mam mętlik w głowie a suma pomimo obnizek niemała.
Proszę was o pomoc pozdrawiam Sidi
 

Bulaj

New member
jak połączyć

Witam
To mój pierwszy post. Nie znalazłem informacji o tym w archiwum. Prosze więc o pomoc. Jak połączyć te trzy urządzenia, aby uzyskać najlepsze efekty audio i video:
- Rekorder DVD RDR-HX710
- Amplituner STR-DA3200ES
- TV KDL-40W2000
Do oglądania: DVD, kablówka Multimedia digital.
Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.
 

jasiu_20

New member
Witam
Mam takie pytanko ktory wybrac lcd sony kdl 40W2000 czy samsung le 4087bdx. Czytałek juz duzo na temat tych TV ale w sumie to nie moge sie zdecydowac. Nawet po ogladnieciu w sklepie obu dalej nie wiem sony - marka ale za to samsung sie zonie bardziej podoba. Prosze o podpowiedzi :D :D
 

leon107

New member
Zdjecie z tyłu W2000

Mam prośbe czy ktos mogłby zamiescic zdjecie z tyłu KDLW2000 na oficjalnej stronie Sony kiedys było ale juz nie ma chodzi mi o to czy ten model ma 3 złacza RGB czy 2 chciałem tez wiedziec czy ma PiPa z góry dzieki
 

Alan83

New member
Na wstepie witam forumowiczow!
KDL40W2000 w Saturie w Gdansku jest obecnie w dosc atrakcyjnej cenie. Jak myslicie skad przebitka prawie 800 zlotych w porownaniu do cen w sklepach internetowych? Czy przypadkiem nie moze byc to jakas gorsza partia telewizorow itp.?
Gdzie produkuja te telewizorki, a przynajmniej te ktore trafiaja na nasz rynek? Na razie wiem tylko o Hiszpani ze wczesniejszych postow.

Ostatnia sprawa to kwestia PIP. Bylem swiecie przekonany do czasu jak nie zainteresowalem sie nwymi telewizorami blizej, ze obecnie wiekszosc telewizorow oferuje podglad innego kanalu w malym oknie wykorzystujac 2 tunery. Z opisu KLD20W2000 wynika ze PIP to opcja stopklatki. Nie widzialem teog jeszcze w akcji wiec czy chodzi o stopklatke podgladanego kanalu czy zatrzymanie glowengo?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdź najpierw czy pasuje Ci jakość, bo sama cena nie zapewni Ci Komfprtu oglądania .
Były dwie wersje obniżenia cen.
1. Pakiet z grami PS 3- po sprzedaniu gry - cena niższa pozostała dla kilienta na ten model.
2. Produkty dla MM - z innej linii produkcyjnej.
Więc sprawdź dobrze - podobne sprawy niestety co raz się przetaczają przez nasz rynek.
 

freeze

New member
Witam!
Moj pierwszy post wiec pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Zainteresowala mnie ta promocja Sony (tv+ps3), gdyz bede bral sprzet na raty i Platynowy Sklep Sony proponuje niskie koszty rat, zwazywszy ze ceny tv+ps3 w sklepach internetowych sa bliskie 8tys, a koszty nieporownywalnie wieksze.

Bylem w sklepie i ogladalem ten TV, ladnie swiecil, zywe kolory (podlaczone ps3). Zastanowilo mnie tylko jedno, ziarno przy przejsciach tonalnych (chyba tak to sie nazywa). Mozliwe ze to byl problem prezentacji filmowej (nie pamietam z czego szedl sygnal, ale byl HD). Czy to jest normalne w tym modelu?

No i ten TV w sumie jak czytam ten watek, ma juz rok, i czy nie jest to przestarzala konstrukcja? (wada tylko 2xhdmi)

Kusi mnie on, bo jest full hd, a taki TV kupuje juz na pare lat..

Pozdrawiam!:)
 

hubertus7

New member
JACEK2 napisał:
Jesli czekasz na polskie HD DVD to se mozesz poczekac jak na odejscie narodowo socjalistycznej koalicji PIS SO LPR .....:p

Odnosnie produkcji hd dvd mój szwagier pracuje w wytwórni plyt
i wczoraj dowiedzialem sie ze zaczeli juz produkowac plyty z filmami w hd dvd. wiec chyba nie bedzie tak zle z dostępnoscią.
dz.
 

hubertus7

New member
czy to prawda ?

Hardi napisał:
A ja dzisiaj oglądałem KDL-40W2000 i powiem szczerze, że bardzo rozczarowałem się. Jedynie ok było przy HD, na innch kanałach 'n' które nie są nadawane w HD była po prostu kicha, na tv kineskopowym jest znacznie lepiej :(


No to mnie zmartwił ten kolega , mialem wlasnie zamiar zakupic tego soniaka i TV "N" a tu taki tekst , ze nie da sie odglądac innych programow bez hd ?
Co o tym sądzicie i czy to wogole prawda ?
p.s
Uzytkownicy tego tv , napiszcie cos konkretnego o tym modelu pls.
Dziękuję.
 

musti

Banned
Każdy telewizor LCD chodzi słabo z sygnałem SD i bardzo dobrze z HD - taka ich uroda. Jak się porówna mecze Bundesligi na nsport i transmiscję meczu naszej reprezentacji na TVP2, to faktycznie ręce opadają. Ale nie jest to wina telewizora tylko naszych nadawców. TVN nawet w SD ogląda się dobrze.
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do tego LCD. Choć faktycznie, pełnię swoich możliwości pokazuje dopiero na sygnale HD.
 
Do góry