Sony KDL V2500

marianmk2

New member
miro72 napisał:
Witam Mam pytanie co do tv lcd sony 32v2500 czy ktos go juz widzial [jaka obudowa czy taka sama jaka v2000],wie jak gra a moze ktos go juz testowal i jak wypada na tle v2000 bo parametry ma niby lepsze i podobno 2 wejscia HDMI Czekam na odp bo wlasnie mam kupic v2000
Mam kupiłem w centrum Sony gdzie jest najtańszy. Ma wyjscia HDMI, nie narzekam. Menu bardzo przyjazne do obsługi. Używam zbyt krótko abym miał podstawy do zauważenia wad. Na oko obraz nie różni się od KDL32V2000 - marianmk2
 

folek

New member
Sharp vs Sony

kiki napisał:
witam
daleko mu do Sharpa BV 9 , JVC X 70 i Loewe Xelosa - mimo ze jest droższy.

Rozumiem, że poleca Pan Sharpa BV9. Nie moge się zdecydować, który z nich wybrać. Proszę o "podpowiedź" I jeszcze pytanko, który byłby lepszy do n-boxa?

Pozdrawiam,

folek
 

czago

Banned
folek napisał:
Rozumiem, że poleca Pan Sharpa BV9. Nie moge się zdecydować, który z nich wybrać. Proszę o "podpowiedź" I jeszcze pytanko, który byłby lepszy do n-boxa?

Pozdrawiam,

folek


No cóż, niektórzy lubią robić ludziom wodę z mózgu.
 

zb52

New member
32v2000 daleko do 32X70 na TYM forum.
Na forach zagranicznych sony jest oceniany lepiej.
Ponawiam więc swoje pytanie z forum JVC - w czym 32X70 jest lepszy od 32V2500, a w czym mu ustępuje?
 

czago

Banned
folek napisał:
Obawiam się że nie zrozumiałem aluzji :-(


Przepraszam, nie wyraziłem się zbyt jasno. Po prostu chodzi mi o to, że sprzedawca zawsze będzie zachwalał sprzęt, na którym może lepiej zarobić od sprzętu na którym zarobi dużo mniej. Stwierdzenia typu ''...daleko mu do Sharpa BV 9 , JVC X 70 ...'' są baaaaardzo subiektywne i - oględnie mówiąc - mijają się z prawdą, czyli robią ludziom wodę z mózgu.
 

folek

New member
czago napisał:
Przepraszam, nie wyraziłem się zbyt jasno. Po prostu chodzi mi o to, że sprzedawca zawsze będzie zachwalał sprzęt, na którym może lepiej zarobić od sprzętu na którym zarobi dużo mniej. Stwierdzenia typu ''...daleko mu do Sharpa BV 9 , JVC X 70 ...'' są baaaaardzo subiektywne i - oględnie mówiąc - mijają się z prawdą, czyli robią ludziom wodę z mózgu.

Rozumiem, ja rozważam różne opinie dlatego piszę na tym forum. Dziękuję za uwagę w tym temacie. W jednej tylko kwestii minął sie Pan z prawdą - BV9 jest tańszy ... a ja dalej nie wiem co wybrać, chyba wybiorę ... się do salonu obejrzeć obydwa obok siebie bo jeszcze nie miałem okazji. :)

Pozdrawiam,

folek
 

czago

Banned
OK. Przeczytaj także na forum wątek o tym modelu Sharpa - są tam opisane pewne sprawy, na które warto zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie.

Co do ceny BV9 to nie mogłem minąć się z prawdą, bo w ogóle o niej nie pisałem. Napisałem tylko o zarobku sprzedawcy, a to jest zupełnie co innego.
 

folek

New member
czago napisał:
OK. Przeczytaj także na forum wątek o tym modelu Sharpa - są tam opisane pewne sprawy, na które warto zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie.

Co do ceny BV9 to nie mogłem minąć się z prawdą, bo w ogóle o niej nie pisałem. Napisałem tylko o zarobku sprzedawcy, a to jest zupełnie co innego.

No fakt...

pozdrawiam,

folek
 

Henko

New member
KDL-V2500 a sygnał SD

Witam wszystkich, zamierzam kupić 46" V2500 lub S2530. Jak odbierają one sygnał SD ? oglądać będę z odległości 4,0m. Pilne !!!
 

Henko

New member
Czy nikt nie oglądał na tych TV żadnego programu SD. Cholera w sklepie tylko puszczają demo i nie mogą , albo nie chcą dać sygnału SD - zwyczajna kablówka. Może ktoś ma w domu takiego LCD-ka to niech coś napisze jak to wygląda.Czy 'kicha" i lepiej szukać innej marki czy jest OK.
 

uruk-hai

New member
Co znaczy nie mogą? Jak nie mogą (nie chcą ) to ich olej to oni chcą sprzedać TV a ty możesz u nich kupić albo nie (chyba lepiej nie) i to Ty robisz im łaskę a nie oni Tobie. Idź tam gdzie podmienią źródło obrazu bez większego gadania. Ja 'swojego' soniaka ogłądałem w 10 sklepach na różnych źródłach sygnału a sam tv ... kupiłem via internet (ale odebrałem w sklepie)

BTW

Wydaje mi się że sygnał SD będzie tak samo kiepski jak w modelach wcześniejszej serii V2000 i S2000 , w końcu maszyny które wymieniłeś i które można porównać na stronie producenta róznicują się wiekszą ilości gniazd HDMI np, posiadając nadal ten sam panel S-PVA - zmian wnętrznościowych nikt tam nie sugeruje.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie wiem czy juz kupiłeś , ale ja wybierałbym model serii V 2500.
Wiele razy mielismy na prezentacjach. Uważam że gra bardzo dobrze i powinien sie podobać. Ma dobrą czerń i paletę barw. Nie ma smużeń.
pozdrawiam
 

czapczak

New member
Witam , mam wrażenie czy ceny telewizorów sony poszły w dół np. Sony KDL-32V2500 w Internecie można kupić za 3500zł
 

humax5400z

New member
kiki napisał:
witam
nie wiem czy juz kupiłeś , ale ja wybierałbym model serii V 2500.
Wiele razy mielismy na prezentacjach. Uważam że gra bardzo dobrze i powinien sie podobać. Ma dobrą czerń i paletę barw. Nie ma smużeń.
pozdrawiam

Mógłbyś napisać jaka jest jakoś obrazu na tym TV z sygnału naziemnego oraz z cyfry+ ?? Bo interesuje mnie Sony Bravia KDL 32V2500 ... chyba nic lepszego do 4k nie znajdę.
 

musti

Banned
Jest wyprzedaż tego modelu bo nadciąga jego następca D3000. Moim zdaniem w przedziale do 4tys to najlepsza propozycja.
 

pablo1234

New member
musti napisał:
Jest wyprzedaż tego modelu bo nadciąga jego następca D3000. Moim zdaniem w przedziale do 4tys to najlepsza propozycja.

A moim zdaniem Panasonic TX-32LX70 będzie lepszym wyborem. Sam myślałem o Sony KDL-32V2500 jednak Panas wygrał w moim przypadku. Panel IPS i 100Hz jednak robi swoje.
 
Do góry