Sony KDL-75W855C

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie takie zapytanie czy w media markt wietrzenie magazynów jest raz w roku bo była super cena tego tv sony 75 cali 11500zl i tak się zastanawiam czy będzie jeszcze
 

tomwega

Member
tomwega
i jak wrazenia?
Polecasz?
Z czego sie przesiadles?

Mam w tej chwili plasmę samsung ps50a656 i jestem z niej zadowolony.
Ale remont w domu i odległość do tv się zwiększyła do 3,5m i wybrałem sony 75w855c.
Nie wiem jeszcze jak ten tv bo dostanę go w piątek.
Na pewno podzielę się wrażeniami.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam w tej chwili plasmę samsung ps50a656 i jestem z niej zadowolony.
Ale remont w domu i odległość do tv się zwiększyła do 3,5m i wybrałem sony 75w855c.
Nie wiem jeszcze jak ten tv bo dostanę go w piątek.
Na pewno podzielę się wrażeniami.

Napisz cos jak już kilka dni potestujesz tv.. Tylko też o jakości obrazu a nie tylko o androidzie.. :)
 

tomwega

Member
No i jak tam tv się spisuje?

Tak na szybko.To tylko parę godzin testu.
Wielkość tego tv jest jego największym atutem.Naprawdę efekt piorunujący.Mój syn 10-latek się przeraził.Ale mija chwila i jesteśmy oswojeni z wielkością.
Obraz,bo dla mnie sie to tylko liczy jest wstepnie bardzo dobry.Ostrość,czerń według mnie bardzo dobra.
Androida nie testowałem.Mam tuner wetek więc mam tam androida,kodi i enigmę w jednym.
Na pierwszy rzut bluray police certifiable i przysłowiowy opad szczęki.Każdy szczegół widoczny,czerń szok.Zaczynam wszystkie swoje koncert na bluray oglądać od początku bo to na tej wielkości 75cali inne przeżycie.
Nie jestem fanem gier,chociaż mam konsole ps3 ale nie wiem jak z intput lag bo nie mam pojęcia jak to ocenić.
Sorki za chaos stylistyczny ale to tak na gorąco.
Aha kabel napięciowy tylko 1,5m musiałem przedłużać bo tv wisi na ścianie.
Pozdrawiam,lece cieszyć oko.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mój syn 10-latek się przeraził.Ale mija chwila i jesteśmy oswojeni z wielkością [...] 75cali inne przeżycie.

Rozmiar ma znaczenie. Nie tylko w życiu ;)
Odpal sobie na początek Avatara, to dobry materiał prezentacyjny na duże przekątne.
Szybko się oswoisz, a jak już złapiesz bakcyla, to za rok/dwa będziesz myślał o projekcji.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To Ty w drugą stronę i słusznie.
Sam mam projektor, różnice w odbiorze, a raczej wrażeniach są kolosalne, ale nigdy nie zamieniłbym tv na mniejszą przekątną.
To tak jak z autami w garażu, jeden sportowy, drugi - duża limuzyna na trasy. Nie widzę powodów aby iść tutaj na żadne kompromisy ; )
 
Do góry