Sony KDL-75W855C

sawa_a

New member
Od dawna Kolego tak było że 9 na przodzie w Sony była to inna bajka.. był taki rok że HX 855 był bardzo dobrym tv i w bardzo dobrej cenie ale to ja taki jeden rok pamiętam i też HX 955 był znacznie lepszym tv..
W tym roku na pewno to samo jest że cała seria 9 będzie znacząco lepsza...

nie wieadomo tylko kiedy beda 9 w sprzedazy i nie znana jest cena
dzis w MM w Bydgoszczu 65 KD 8505C jest do odebrania za 10999 zl
 

nosek88

New member
Witajcie tutaj na wyspach juz wszedl do sprzedazy niezla cena jak na takie monstrum:)

/thurgo.co.uk/item-42882-sony-75-3d-led-tv-with-nfc-android-tv-black-kdl75w855cbu?source=googleps]Sony 75" 3D LED TV with NFC & Android TV Black - KDL75W855CBU
 

minejtor1

New member
KDL-75W855C cena SC 13.999zł

Do tego seria X9305C odpowiednio w cenach 65" 18.999zł i 55" 13.999zł
i Ultra Slim 65X9005C w cenie 19.999zł

SC Lublin
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak myślałem..
A jak się slim prezentuje? Fajnie wygląda? Oba modele posiadają w zestawie okulary do 3d?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To troszkę przyoszczedzili w tym roku..
Za tyle kasy tv i nie ma 2 szt. okularów... Dziwna sprawa. A stare okulary. Np 250 kompatybilne są z tv 2015 roku?
 

minejtor1

New member
To troszkę przyoszczedzili w tym roku..
Za tyle kasy tv i nie ma 2 szt. okularów... Dziwna sprawa. A stare okulary. Np 250 kompatybilne są z tv 2015 roku?

Z tego co mi wiadomo to Samsung i Panasonic tez nie dodają już okularów do swoich tv. Chyba jedynie LG jeszcze dodaje. Okulary dojadą do nas w poniedziałek to wtedy będę wiedział czy działają.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Samsung chyba tez okularów nie daje ale to też nie oznacza że inni mają tak robić ale widać że wszyscy na siebie patrzą :)


A w Stolicy w zależności od S.C. to i ceny są różne w jednym np. jest cena za slima 18 tyś a za 9305 19 tys, w drugim oba są po 18 tyś ( o ile nic nie pokręciłem ) do trzeciego nie dzwoniłem :) ale najlepsze jest to że w jednym też powiedzieli że okularów nie ma w tych dwóch modelach, a w drugim Pan powiedział że są w komplecie :)
Ewentualnie może oni dokładają ....
Przedłużenie gwarancji do 5 lat włączając mechaniczne usterki :) to koszt około 1100 zl.
 
Ostatnia edycja:

minejtor1

New member
ceny do negocjacji są i dlatego w różnych salonach powiedzili w sumie inaczej. Natomiast ten który powiedział że są okulary na wyposażeniu to albo jeszcze nie miał okazji wypakować żadnego modelu 2015 albo w cenie dołożą okulary ;p wrzuciłem filmik na youtube.... sorki za jakość..... z tym że model 65X8509C i po prawej 65X9005C. Zobacz jaka rożnica w czerni na korzyść X9005C :)
https://www.youtube.com/watch?v=Nk5Qfu4eCm0&feature=youtu.be
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzięki za filmik...odnośnie okularów to może tak być mógł osobiście nie rozpakowywać tv i tak mu się wydaje albo dokładają sami okulary...


A różnicę widać a na filmach jeszcze bardziej będzie to widoczne... ale i cena też jest znacząco większa ..


A do tego to porównanie jest serii 8505 w 65 calach czyli tam jest Direct led a w 55 calach jest edge led - o ile nic nie pokręciłem i jak w necie wyczytałem niektórzy sądzą że w 65 calach czerń jest lepsza dzięki temu... nie wiem na ile to prawda... ale tak piszą..
A mam pytanko te nóżki w slimie rozumiem że można je o np. 20-30 cm do środka przesunąć?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie ma sprawy :) Jakby co to pamiętaj możesz kupić w SC Lublin ( zawsze to dla nas jakiś obrót ) :p

Wiadomo i moje rodzinne wojewódzkie miasto :) Myślę o tv tylko jeszcze nie wiem czy to będzie ten rok czy przyszły - muszę do sypialni kupić tv. W salonie mam tv dopiero 2 lata i gdyby nie to że 55 cali to jestem z niego bardzo zadowolony..
 
Do góry