SONY KDL-55W808C - kilka pytań.

luk4sh88

New member
Wydaje mi sie ze niczym sie nie rozni moze kolorem.
Mam pytanie dzisiaj zakupilem 50 cali w808c i mam problem z podlaczeniem przez bluetooth z harman kardon onyx studio2
Telewizor szuka szuka i nie moze znalesc. Sprobowalem polaczyc sie z galaxy s6 edge i dopiero jak przez telefon polaczylem sie z telewizorem to zalapalo a tak sam telewizor ich nie wynajdowal. Czy ktos moze jakos pomoc. Nie chce mi sie dokupowac soundbara jak.mam onyx studio2 ktore swietnie gra.
I odnosnie tego modelu moze ktos pomoc z ustawieniami telewizora jakie ma u siebie ustawienia itp.
 

Salas_

New member
Ja miałem zdecydowanie mniejszy clouding i szlak mnie trafiał... Ale bardziej od niego wkurzal mnie efekt przybrudzonego ekranu.

Jak masz go mniej niż 2 tygodnie to wymieniaj...

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
Dziś miałem testować, ale brak czasu. Na pewno nie mam przeswietlonych dolnych rogów tak jak w tamtym.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
Po aktualizacji lepiej śmiga. Raz miałem zwieche i reset jak coś zmieniałem. Nie ma co narzekać teraz jak dla mnie.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

kurdecycu

New member
u mnie przed i po aktualizacji żadnych problemów z androidem, restartów, zawieszania się w aplikacjach i grach na androidzie, byłem trochę sceptycznie nastawiony do tego zakupu, ale jest ok, denerwują mnie tylko te chmurki na czarnych tłach, tv oglądam najczęściej w nocy przy zgaszonym świetle, w dzień nie widać żadnych problemów
 

Salas_

New member
No ja tylko i wyłącznie w nocy... Szczerze myślałem, że lepiej w grach to będzie wyglądało. Ale to kwestia ustawień raczej.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
PS4. W trybie gra jest kiepski obraz... Muszę pobawić się ustawieniami. Fabryczne tryby fabrycznymi, ale jakoś lepiej powinni je dopracować.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

arss

New member
No wiec zgodnie z waszą rada poszedłem dzisiaj do EURO. Najpierw podszedłem do miłego Pana na dziale TV, przedstawiłem mu sytuację na co odpowiedział że dziwna sprawa, że nie mieli do tej pory problemów z tym modelem, ale jeżeli już się coś takiego zdarzyło to zaprasza do kierownika, on jest decydentem. No więc przyszła kolej na kierownika, który po wysłuchaniu mojej sprawy powiedział, że nie ma mozliwosci wymiany, inne sklepy tak robią bo później je odsprzedaja a on tak nie robi i jedyne co mi moze zaproponować to zgłoszenie oficjalne przez sklep usterki do serwisu sony.

No i jak tutaj się nie wkurzyc... Jak tutaj z takimi ludźmi rozmawiać... :???:
Właśnie to miałem na myśli oni tak postępują w euro, gwarancja na clouding nie pomoże oczywiście życzę ci aby się udało wymienić go. Ja przeszedlem batalie z panasoniciem i podobnym problemem plus DSE,brudny ekran itp.. Kilka odwołań od decyzji serwisantow i wyszła lipa niestety.
 

luk4sh88

New member
Czy ktos z was ma tak ze wylaczy telewizor i przez chwile przy czarnym ekranie slychac dzwiek ?? A obrazu juz nie ma ??
Czy to normalne czy lepiej zmienic tv.

Moze ktos podac ustawienia tv ??
I co to jest x reality pro ? Jak sie to wlacza ?
 

Damaranus

New member
No to może w takim razie myszka. Klawiatura podłączona u mnie przez Bluetooth wybudza go z każdym kliknięciem w nią. Pamiętaj że myszki potrafią na wiele rzeczy reagować, a sam telewizor wisi w stanie uśpienia.
 

Salas_

New member
Dziś miałem trochę czasu żeby potestowac TV. W tej sztuce jest lepiej z czernią to na pewno. Vertical banding też jest mniejszy, ale za to prawie na środku ekranu przechodzi ciemniejsza bądź jaśniejsza pionowa krecha zależnie od tego co jest wyświetlane. Widać to przy szybkim ruchu kamery. Nie wiem co robić teraz. Znów oddawać? :/

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

arss

New member
Niestety jąk będzie cię to wkurzać to się traci przyjemność oglądania. U mnie w modelu 55w815b są natomiast poziome szare paseczki przy ruchu kamery góra dół. W kilku egzemplarzach które miałem też były w obecnym jest najmniej widoczne a i tak wkurza. Ja straciłem wtedy cierpliwość wymian a było ich 5 albo 6 ale po czasie wiem że źle zrobiłem nie próbując dalej albo oddając TV całkowicie.
 
Do góry