SONY KDL-55W808C - kilka pytań.

Salas_

New member
Masakra, ale wkurzony jestem. Jadę zaraz do media pokazać zdjęcia i filmiki. Zamówiłem też serwisanta, ale nie wiem czy szybciej niż on przyjedzie go nie oddam z powrotem do sklepu.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

Razahell

New member
nie wiem czy to samo, ale glowna strona wyglada tak -->





Mysle czy napisac osobny temat odnosnie awarii jakie nas uzytkownikow spotykaja i dac wiecej fotek jak to dalej wyglada.

Sprawe z fotkami zglosilem do Sony ...Na razie cisza... zero maila, zero telefonu.... czekam:evil:
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno juz to próbowałeś robić, ale spróbuj wyłączyć zasilanie w tv może pomoże. Mój W809C, jak łapał zwiechę, to po wyłączeniu, też coś takiego miałem. Włączenie i wyłącznie zasilania rozwiązywało problem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Salas_

New member
Do mnie piszesz? Wiem, ale pytam co to jest? Nie miałem zwiechy i takie rzeczy... :/ czekam na serwisanta zobaczymy co on powie :D może wymieni matrycę, bo wkurza mnie i tak ta kreska co widać ją na zdjęciu... :/ poza tą kreską matryca jest bardzo dobra.

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 

piotrgryf

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie po rozłączeniu zasilania problem znikał, ale wyglądało to tak samo jak na fotce. Co do matrycy to faktycznie porażka. Mam wersję 43" i matryca jest ok.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

ursus83

New member
nie wiem czy to samo, ale glowna strona wyglada tak -->





Mysle czy napisac osobny temat odnosnie awarii jakie nas uzytkownikow spotykaja i dac wiecej fotek jak to dalej wyglada.

Sprawe z fotkami zglosilem do Sony ...Na razie cisza... zero maila, zero telefonu.... czekam:evil:

Od tygodnia jestem posiadaczem 65w855c w tym czasie spotkało mnie to 2x reset pomaga 5s on/off na pilocie.
 

Lascar

New member
Jakieś rady odnośnie kodi w tym tv apropo spowolnien w filmach 720p? Przy 1080p chodzą płynnie, niższa rozdzielczość lepiej działa w standardowym odtwarzaczu. Dokładnie chodzi mi o drugi plan w trakcie szybszej akcji - klatkuje jakby.
 
Do góry