Sony KDL 32D3000

Wacholek

New member
No mój też był w pełni sprawny z tym, że już nie jest. Dzis odmówił posłuszeńśtwa a dokłądnie jego wejście D-Sub. Chodził z kompem już prawie miesiąc dzisiaj już się nie właczył. Twierdzi, ze ma nieprawidłowy sygnał. Testowany już na 3 komputerach z takim samym skutkiem. Chyba czas się wybrać do serwisu.
 

jameslauver

New member
modul CAM

Witam..mam pytanie jaki modul zastosowac do odbioru TV w mpeg4 ..oczywscie w mpeg2 doskonale odbieral program ale wylaczyli w wawie i przeszli na mpeg4...pozdrawiam james..l
 

qwertyz

New member
Witam

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu :) obraz z laptopa śmiga jak burza:)

Mam pytanie czy ktoś z Was zaobserwował a raczej usłyszał dziwny dzwięk (coś jakby kliknięcie) po wyłączeniu LCD? Tak hmm z 1 minute po wyłączeniu go. Na zagranicznych forch ktoś pisał że moża to wina listwy zasilającej z zabezp przpięciowym (mam taka) ale troche mi sie nie chce wierzyc.
U mnie tn dziwny klik słychać bardzo często:confused:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Hej!

Qwertyz nie martw się. Też mam tak samo i wszystko jest w porządzku :) Też mam TV włączony pod listwę i tez po minucie po wyłączeniu TV za pomocą pilota słyszę kliknięcie. Nie traktuję tego jako wady. Przypomina mi to trochę zachowanie czajników bezprzewodowych, które po kilku minutach od wyłączenia również "klikają". Chyba spada temperatura grzałki a specjalny metal, nazwijmy go "termopstrykający" , który jest swego rodzaju bezpiecznikiem pozwala na ponowny cykl. Może podobnie jest z telwizorami (w starym CRT miałem podobne zjawisko). Przecież matryce grzeja się niemiłosiernie i gdyby nie wydajne chłodzenie byłoby kiepsko. Myslę, że jest to coś w rodzaju wygaszania lampy w projektorze - wentylator musi jeszcze trochę popracować przed całkowitym wyłączeniem by nie uszkodzić lampy.

Ekspertów prosze o weryfikację mojej wypowiedzi.

Pozdrawiam
 

milleniusz

New member
qwertyz napisał:
U mnie tn dziwny klik słychać bardzo często:confused:

U mnie też klika, i to dobre kilkanaście minut po wyłączeniu. Wydaje mi się, że kiedyś klikało wcześniej (mam już go chyba ponad rok), teraz czasem potrafi kliknąć nawet i godzinę po wyłączeniu. Może to zależy od stopnia nagrzania telewizora, ale to nie wentylator, bo ten model ich nie ma.

Widać tak ma być, nie przejmowałbym się tym zbytnio.
 

milleniusz

New member
krzysztofradio napisał:
A jak producenci LCD rozwiązują problem odprowadzania ciepla?

Grawitacyjnie? Panele 32 calowe aż tak bardzo się nie grzeją. Większe telewizory mają wentylatory, ale nie ma reguły na to. LCD i tak generuje ze dwa razy mniej ciepła niż tej samej wielkości plazma.
 

Killabien

New member
Witam. Mam zamiar niedługo kupić lcd. Zastanawiam się nad dwoma modelami sony. 32S3000 lub 32d3000. Tv bedzie głównie używany do grania na ps3 oraz czasami oglądania blue ray lub dvd. Czy s3000 mi starczy czy dołożyć jeszcze troche na d3000? a może jakiś inny model byłby również dobry?
 

konrado0905

New member
a ktory z tych??

Sharp 37X20E vs. Sony 32W4000 vs. Sony 32D3000

cenowo podobnie. zastosowanie to konsolka (PS3, Xbox 360), PC (filmy HD), Blu-Ray i moze N-ka. Co byscie polecili?
 

memo69

New member
mam prośbe, powiedzcie mi jak wyłączyć MENU SERWISOWE? mam włączone i wczoraj wszystko było ok, ale dzisiaj rano nie moge oglądać programów normalnie, włączam np. 4 i nic mi się nie wyświetla ... nie wiem o co chodzi.

pzd.
 

Kacper20

New member
Proszę Was o pomoc w sprawie TV.
Wielkość : 37-42 cale
FULL HD najlepiej:)
Cena - 3 - 4 tys zł
Lepiej jakby miał 2-3 HDMI
LCD
Obraz musi być b. dobry. Dobrze by było, aby radził sobie ze słabym sygnałem.

Ja myślałem o:
Sony 40-D3500
Samsung LE40A656 ( mogą być inne o zbliżonych parametrach)
Sharp LC-42X20E
PHILIPS 42PFL7662
SONY KDL 40 V 3000
Panasonic TX-37LzD80
SONY KDL-40 T3500
Toshiba 42XV500PG
Sharp LC-37B20E
TOSHIBA 42X3000P
Inne modele Toshiby też jak najbardziej

A więc brałem te TV pod uwagę. Jest może jednak coś lepszego w tym zakresie cenowym?
Proszę o poradę. Głównym przeznaczeniem TV ma być oczywiście granie(PS3), czasem oglądanie TV( Cyfrowy Polsat) a taże niedługo filmy BD.


Najbardziej mi odpowiada Sony 40-D3500 ale może jest coś lepszego w tej cenie?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

qwertyz

New member
Kolejny mały problem usera 32D3000 ;)


Korzystam z DVB Freeview (Anglia) i mam podłączony też komponentem Polsat cyfrowy. Czasem mi się zdarza, że jak przełączam na Polsat to na kanałach jakby hmmmmm przebija obraz z ostatnio oglądanej stacji DVB (głównie jeśli leciały jakieś napisy, plansze reklamowe itp to to widać)

Co może być przyczyną? Kabel komponent słabej jaości (standardowy dostarczony z polsatem) czy też jakieś opcje w dekoderze źle ustawione (może coś w menu ustawienia sygnału TV w polsacie) ??

Z góry dzięki za odpowiedź
 

ernet

Active member
Bez reklam
Mam 40d3000 od kilku miesięcy i do tej pory nie wiem: czy w tym modelu jest/są wiatraczki w obudowie. Jeśli nawet tak, to nie słychać nic nawet w kompletnej ciszy w pokoju. Tak czy tak proszę o dopowiedź.
 

ryba123

New member
qwertyz napisał:
Witam

Jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu :) obraz z laptopa śmiga jak burza:)

Mam pytanie czy ktoś z Was zaobserwował a raczej usłyszał dziwny dzwięk (coś jakby kliknięcie) po wyłączeniu LCD? Tak hmm z 1 minute po wyłączeniu go. Na zagranicznych forch ktoś pisał że moża to wina listwy zasilającej z zabezp przpięciowym (mam taka) ale troche mi sie nie chce wierzyc.
U mnie tn dziwny klik słychać bardzo często:confused:
mam tak samo
 

makol58

New member
smugi itp.

witam
wydaje mi sie,ze ten telewizor strasznie smuży podczas grania na ps3(
Resistance demo Fifa 09). Skalibrowałem go wedle ustawień podanych na tym forum, ale to nic nie pomogło; obraz jest dla mnie za ciemny, lecz gdy chcę go rozjaśnic, zaczyna wyglądac za blado i ogólnie lipnie. Czy są jakieś inne ustawienia, na których ten TV będzie grał lepiej? Z góry dziękuję.
 

majk!

New member
Witam.
Widziałem dzisiaj dwa modele Sony, o których nic nie mogę znaleźć nawet na ich stronie. Jeden to 32D2600, a drugi to 32D2710. Czy wiecie co to za cholerstwo? Czy w jakimś stopniu są spokrewnione (oprócz marki oczywiście ;)) z 32D3000? No i na koniec czy warto sobie nimi zaprzątać głowę, a w zasadzie portfel? :) Jak się prezentują w porównaniu z 32S3000 i 32T3000?
 

makol58

New member
mały problem

witam.
wiem, że problem był już wałkowany kilka razy, ale mój telewizor nie widzi PS3. Mam ją podłączoną kablem HDMI do gniazda pod nazwą AV4. Gdy próbuję zaktualizowac listę urządzeń HDMI, wyświetla się komunikat, który mówi, iż nie ma żadnych urządzeń podłączonych do tv. Gdy włączam konsolę muszę przejśc ręcznie na AV4. Ktoś pomoże? dzięki
 
Do góry