Sony KDF-A11E - wszystko o serii (KDF-E50A11E KDF-E42A11E)

adamclio

New member
Janusz1313 napisał:
Witam.
Mam prośbę do członków forum o wystawienie kilku fotek, ale tyłu i boków KDF-E50A11E jak i KDF-50E2010. Interesuje mnie rozstaw gniazd przyłączeniowych w tych TV.

bardzo prosze fotki na szybko z KDFa 50E2010
 

Attachments

  • zlacza bok x.JPG
    zlacza bok x.JPG
    15,1 KB · Wyś: 435
  • zlacza z tylu x.JPG
    zlacza z tylu x.JPG
    13,6 KB · Wyś: 794

maciuch2

Member
do Sober - kds wyswietla 1080 ale i a mnie interesuje 1080p, jestem maniakiem playstation i zaraz jak wyjdzie ps3 to sobie nabede nawet jak tylko kilka tytulow bedzie w 1080p. no i do tego tv wyswietlajacy taka rozdzialke. pozdro
 

Sober

New member
maciuch2 napisał:
do Sober - kds wyswietla 1080 ale i a mnie interesuje 1080p, jestem maniakiem playstation i zaraz jak wyjdzie ps3 to sobie nabede nawet jak tylko kilka tytulow bedzie w 1080p. no i do tego tv wyswietlajacy taka rozdzialke. pozdro

Uff, kolejna osoba która nic nie rozumie z tego "p" i "i", już nie mam siły wyjaśniać :) No chyba że mylisz KDS z KDF.
 

adamclio

New member
pomozcie

Prosze o pomoc, mam KDFa 50E2010 i kiedy wlaczam FIFE 2006 to pokazuje mi sie czarne tlo i tylko restart pomaga. Zmienialem juz rozdzielczosci i na telewizorze i na grze przechodzac z kompem na monitor i dalej to samo. Moze ktos wie jak to sprawnie zrobic a ja tylko sie trudze. Dodam tylko ze inne gry mi sie uruchamiaja. POdlaczenie kompa z tv jest przez kabel dvi-hdmi. Dzieki za ewentualna pomoc
 

Tanhauser

New member
adamclio napisał:
Prosze o pomoc, mam KDFa 50E2010 i kiedy wlaczam FIFE 2006 to pokazuje mi sie czarne tlo i tylko restart pomaga. Zmienialem juz rozdzielczosci i na telewizorze i na grze przechodzac z kompem na monitor i dalej to samo. Moze ktos wie jak to sprawnie zrobic a ja tylko sie trudze. Dodam tylko ze inne gry mi sie uruchamiaja. POdlaczenie kompa z tv jest przez kabel dvi-hdmi. Dzieki za ewentualna pomoc
Mogę się mylić, ale sprawdź jaką masz częstotliwość odświeżania w rozdziałce, w której grasz w Fifę.
 

adamclio

New member
W samej grze nie da sie ustawic rozdz., w karcie grafiki mam 60Hz i tak monitor wyswietla. A na tv mam sygnal 720p 60Hz wiec nie wiem co powoduje problem...dalej czekam na podpowiedz
 

maciuch2

Member
to ja tez mam pytanko a raczej prosbe do userow kdf, jakiego odtwarzacza dvd uzywacie, jestem przed zakupem i zastanawiam sie co nabyc, potrzebuje taniego dvd, niekoniecznie musi odtwarzac divx'y. ma byc tani i dobry(ale wymyslilem). moje typy to panas s52(nie wiem czy ma upscaler, moze mi ktos powiedziec), samsung hd860, i pionek 696. ma byc tanio i dobrze via dvd. sorry za off topic ale na forum niestety nie znalazlem odpowiedzi na nurtujacy mnie problem.
 

Sober

New member
cresida napisał:
Czy ktoś już wyprubował tego soniaka na "n" w programach z HD ?

Też jestem ciekawy opinii, bo na sygnale demo 1080i TV wypada raczej słabo...

PS: maciuch2, w skrócie:
szajsung - najlepszy dźwięk na wyjściach analog, obraz ok., niektórzy narzekają na napęd (może lepiej HD950?)
słonik - najlepszy obraz, dźwięk bez rewelacji.
pionek - najlepsza obsługa divx (po wgraniu nieoficjalnego softu), dźwięk i obraz bez rewelacji.

wszystkie mają HDMI i skaler.
 

arsenal

Moderator
VIP
cresida napisał:
Czy ktoś już wyprubował tego soniaka na "n" w programach z HD ?
Być może już wkrótce będzie taki test. SONY KDF-E50A11E+nBox+DVD Panasonic po componencie+Playstation2 po componencie+ PC+Ferguson7018+Nintendo64:cool:+Tyskie6pack:D:D:D
Ale ja nic nie wiem i nie powiem:cool::p:cool:
 

arsenal

Moderator
VIP
Panie i Panowie KDF 50" is in da house!:D:D:D:krol:
Tak na gorąco zanim go skalibruję. nBox działa po HDMI bez jakichkolwiek problemów. Nie ma zaników dźwięku czy błędu HDCP. No to idę oglądać Disc.HD tzn. chciałem powiedzieć pisać recenzję i kalibrować.:D:):D
 

hawk70

New member
Używam tego telewizora od roku a od pierwszego dnia sprzedaży n-kę. Jak dla mnie bomba. Nic więcej nie potrzebuję (aczkolwiek niedługo znudzą mi się wciąż te same programy na discovery ;-)). Nie zmienia to sprawy, że TV jest bardzo dobry. Transmisje z ligi mistrzów w HD oglądałem z wypiekami na twarzy (a tak wogóle to nie lubię piłki nożnej ;-)). Aż nie chce się odchodzić od TV. Równie dobrze współpracuje ze SNAZIO i filmami HD. Mam tylko jedną uwagę. Trochę bez sensu ale muszę puszczać sygnał w 1080, żeby go KDF downscalował do 720 gdyż obraz wypuszczony w 720 na ekran 720 jest taki sobie ;-(. Nie wiem dlaczego tak jest ale po prostu na jasnych ekranach kształty mają obwódki (jakby odbićia antenowe w dawnych czasach ;-)). Przy sygnele 1080 na 720 ich nie ma. Nie wiem dlaczego tak jest ale niestety jest.
 
Do góry