Sony 55xe9005 vs 55xe9305

andrju75

New member
Samsung 55" q7F kosztuje w chwili obecnej 6999 zł.W cenie wieszak Samsung No Gap (cena wieszaka to 499zł).Z tego co słyszałem,promocja będzie do końca sierpnia.Ale jak byłby większy budżet to najlepsza opcja , zakup oleda Philipsa od KiKiego.
 

pepka

Member
Bez reklam
Qled do sportu jest jak znalazł. Ceny troszkę abstrakcyjne jeszcze, choć 7k za 55 cali plus wieszak jeszcze można przełknąć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled do sportu też jak znalazł i kosztuje mniej dużo niż Qled i ma większe możliwości i lepszy obraz.
 

m.grewert

New member
Do oglądania filmów wieczorem przy zgaszonym świetle lepiej sprawdzi się XE90 z uwagi na rodzaj podświetlania, w dzień lepszy będzie XE93 , do sportu jeśli dużo oglądasz to oba te TV średnio sobie radzą z szybkim ruchem . Miałem XE90 i sprzedałem z uwagi na mały rozmiar i własnie irytujący
ruch w szybkich scenach o meczach nie wspomnę - a telewizor miałem profesjonalnie skalibrowany i wyciśnięte z niego maximum

Gdzie zamówiłeś kalibrację?
 

Koowall

New member
Siema, a do PS4 PRO xe9005 czy xe9305 będzie lepszy? Oprócz grania to Blu Ray, TV cyfrowa. Poradźcie proszę, bo mam taki młyn że hoho i nie wiem czy warto dopłacać czy nie
 

siamer

New member
@Strazakp słyszałem że ostatnio kodi zostało dodane do sklepu Panasonica, prawda ? Mógłbyś sprawdzić i podzieli się wrażeniami jak go chodzi...

Pozdrawiam
 
Do góry