Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobry aparat ; )

Jak już jesteśmy przy Krakowie, to przy Wawelu impreza.
Tylu SuperAut w jednym miejscu dawno nie widziałem, a jeżdzę od lat po PL na wiele imprez. Widzę, że dalej jest, więc ja ktoś ma nie daleko, to warto.

Grubo. Nie wklejam już jakiś Urusów, G klas od Brabusa, bo przy tych które już tam są i tak nie robią wrażenia. Ryk, tłumy i cała ta otoczka. Warto.

Na kam można sprawdzić czy jeszcze są:







 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wróćmy do rzeczywistości ; )

Swoją drogą, z jakiej mańki ten motor omija kolejkę i co to w ogóle za zwyczaj.
Przyzwyczaili się do objeżdżania korków na mieście i chyba im się coś pomyliło widząc kolejkę na bramkach...

[youtube]UxlVz8E3HsM[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Premium po Francusku :D

Szarpiąca, lagująca skrzynia biegów, 225KM z osiągami na poziomie 180KM u konkurencji. Chociaż w miarę ładnie wygląda, nie licząc tych odpustowych dodatków, no i cena premium z duuuuza utratą wartości po roku. Kto to kupi? :D

https://youtu.be/gBFwb8530KU
 

pelzak

Klub HDTV.com.pl
VIP
brać Forda ;)
drugi konik w garażu 8)
 

Attachments

  • IMG_5093.jpg
    IMG_5093.jpg
    55,3 KB · Wyś: 16

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj caly dzien jezdzilem Mustangiem 3.6l
Niewygodne, siekiera ciete, w kabrio i we trzech musielismy jezdzic wiec porazka..

Ne ne ne... Te auto tylko ladnie wyglada z zewnatrz nic poza tym.

Ale Gratuluje, grunt ze wlasciciel sie cieszy.

Ja tam lubie swoje audi :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
ARMANIG??? SIEDZISZ?
jak nie to usiadz i czytaj to:

Mustang Mach-E wyprzedził w sprzedaży spalinowego. To nie żart, tylko czerwiec w USA
Michał Zieliński MICHAŁ ZIELIŃSKI • 3 godziny temu
Przełomowy moment? Bez dwóch zdań. Świetnie przyjęty na rynku elektryczny Ford Mustang Mach-E odhaczył kolejne zwycięstwo: prześcignął w sprzedaży swojego spalinowego brata. Skoro w USA prąd wygrywa z V8, to chyba coś jest na rzeczy.

https://e.autokult.pl/41724,mustang...-spalinowego-to-nie-zart-tylko-czerwiec-w-usa
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdybym mieszkał w Stanach i od gówniarza bujał się po Bronxie bulgoczącymi V8, to być może dzisiaj też szukałbym jakiegoś elektryka dla odmiany.
Jestem w stanie zrozumieć te statystyki sprzedaży, a że patrzę z perspektywy mieszkańca regionu który jest "20 lat za murzynami", to sercem jestem zupełnie w innym miejscu.

Co do Murzynów - gdyby ktoś nie zrozumiał skąd takie porównanie, to tam grubo ponad 90% aut to automaty i to od dekad, u nas jeszcze do nie dawna, trzeba było tłumaczyć oczywiste zalety ; )
 

Stratoss

Member
Bez reklam
A ja jakoś nie słuchałem "znawców" typu: nie kupuj auta na F. Mam je od sześciu lat 300 KM/490Nm, 2,5 turbo - 5 cylindrów. Aktualny stan licznika to niecałe 20 tys. km. Focus ST MK2-2010r.
A ostatnio gościu w mesiu AMG 63S nie mógł mi odjechać ani kawałek. Jak chwilę staliśmy na światłach, to zdążył mi powiedzieć, że ma pod maską 525 KM. Jego sfrustrowana mina i zdziwienie były warte tej trochę wariackiej jazdy...
 

Attachments

  • ST - osprzęt mój.jpg
    ST - osprzęt mój.jpg
    47,5 KB · Wyś: 7
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A ty ktorym autkiem dzis chcesz pojezdzic?



Niestety, wlasnie doszedlem do wniosku ze AMG od mercedesa to najwiekszy badziew 21 wieku....
 
Do góry