Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Masz pecha , znam 4 mi bliskie osoby, które mają to auto, żadnemu nic się nie dzieje, a dwóch z nich ma od momentu jak tylko weszły na nasz rynek :)


Jest już tekścik PL z najnowszego "kaszkaja" na full wypasie - to jest fajniutkie autko z tego co można poczytać i pooglądać..

https://www.youtube.com/watch?v=rdqNa2yGm3w
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Masz pecha , znam 4 mi bliskie osoby, które mają to auto, żadnemu nic się nie dzieje, a dwóch z nich ma od momentu jak tylko weszły na nasz rynek :)


Jest już tekścik PL z najnowszego "kaszkaja" na full wypasie - to jest fajniutkie autko z tego co można poczytać i pooglądać..

https://www.youtube.com/watch?v=rdqNa2yGm3w

Tez kilku moich znajomych ma ma toyoty, mieszkam na wsi, wiec masz ze - 3 CPNy do wyboru w okolicy a i tak wszyscy tankuja na orlenie.
Probwali mi wcisnac ze to wina zlego paliwa, ale mam paragony niech probuja. Teraz niby ze niby toyota ma jakies trefna serie katalizatorow... ogolnie cos tam sciemniaja.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Troszkę dzisiaj pojeździłem i pooglądałem, między innymi te dwa autka.. a jeszcze polukałem nowego Tuscona i "kaszkaja"









[
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Cupra jest marką co raz częściej spotykaną na polskich drogach. Mi się podoba, choć w środku nuda, jak wszędzie. Przynajmniej porównując z powyższych fotek te dwa autka, to środek dla mnie znacznie ciekawszy w Stelvio.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak wrażenia z jazdy Alfą Stelvio?

Wczoraj tylko oglądałem, tam w soboty nie idzie śmigać autkiem, jest po jednym, dwóch pracowników i nie ma jazd..

Cupra jest marką co raz częściej spotykaną na polskich drogach. Mi się podoba, choć w środku nuda, jak wszędzie. Przynajmniej porównując z powyższych fotek te dwa autka, to środek dla mnie znacznie ciekawszy w Stelvio.

Trzeba rozdzielić, ze mamy tak jakby Cupre formentor i Cupre Ateca, a też chyba jest Cupra leon, ale trzeba by było sprawdzić. Ludzie, w szczególności osoby, które mają smykałkę do szybkiej jazdy kupują, bo za te pieniądze nigdzie nie kupią 300 konnego auta, a w środku jest tak jak w grupie całej VAG, jak komuś podejdzie to ok, a gro ludzi niestety to co te auta prezentują w środku już dawno przestało się podobać.
Oglądałem też nowego "kaszkaja" i Tuscona i oba w środku prezentują się fajniej i lepsze materiały są użyte w tych autach, takie czasy nastały.. Nowego Tiguana jak filmik zobaczyłem jak on tak będzie wyglądał faktycznie to ...szkoda pisać..
Co do Alfy można jednym słowem napisać piękna.. materiały użyte też klasa, tylko swoje to wszystko kosztuje..
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Cupra jest marką co raz częściej spotykaną na polskich drogach. Mi się podoba, choć w środku nuda, jak wszędzie. Przynajmniej porównując z powyższych fotek te dwa autka, to środek dla mnie znacznie ciekawszy w Stelvio.
Za tą "nudę" lubię wagi. Wszystko jest tam gdzie ma być. Bie licząc nowych Audi i Golfów z ekranami do wszystkiego. Strasznie niepraktyczne.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Wczoraj tylko oglądałem, tam w soboty nie idzie śmigać autkiem, jest po jednym, dwóch pracowników i nie ma jazd..







Trzeba rozdzielić, ze mamy tak jakby Cupre formentor i Cupre Ateca, a też chyba jest Cupra leon, ale trzeba by było sprawdzić. Ludzie, w szczególności osoby, które mają smykałkę do szybkiej jazdy kupują, bo za te pieniądze nigdzie nie kupią 300 konnego auta, a w środku jest tak jak w grupie całej VAG, jak komuś podejdzie to ok, a gro ludzi niestety to co te auta prezentują w środku już dawno przestało się podobać.

Oglądałem też nowego "kaszkaja" i Tuscona i oba w środku prezentują się fajniej i lepsze materiały są użyte w tych autach, takie czasy nastały.. Nowego Tiguana jak filmik zobaczyłem jak on tak będzie wyglądał faktycznie to ...szkoda pisać..

Co do Alfy można jednym słowem napisać piękna.. materiały użyte też klasa, tylko swoje to wszystko kosztuje..
Też będę niedługo rozglądał się za podobnym autem, tylko że ja celuję w 2-3 letnie z małym przebiegiem, Mercedes GLC 3.0 diesel, BMW X6 3.0 diesel, Jaguar F-pace 3.0 diesel i właśnie ta Alfa Stelvio 2.0 benzyna 285 koni, z takim pakietem "Milano", czy coś, inne ma wtedy fotele (głębsze, sportowe).
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
​Nowe stawki za nowe mandaty już praktycznie na 100% pewne .... taka ciekawostka oprócz kwot dużo fajniejszych za mandaty jak i grzywien, jak ktoś nie zgodzi się na zapłatę mandatu, a sprawa trafi do Sądu i tam ja przegra*** to punkty będą się anulować po dwóch latach także Ci co lubią ostrzejszą jazdę , albo mają ciężką nogę będą troszkę biedniejsi.. ale przecie fan się liczy to kasa może troszkę zejść z portfela..​
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
powalilo juz ich wszystkich na maxa... Czas sie uczyc ukrainskiego i uciekac na wschod. Tam chyba jeszcze bedzie troche wolnosci. xD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo nie chciałbyś żyć na tej Ukrainie, toyotkę byś miał, ale w marzeniach, bo życia by Ci zabrakło, aby takie auto mieć. A na Litwie tego typu mandaty są już bodajże od 10 lat jak nie lepiej i żyją, pomimo że biedniej żyją niż my - Polacy.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo nie chciałbyś żyć na tej Ukrainie, toyotkę byś miał, ale w marzeniach, bo życia by Ci zabrakło, aby takie auto mieć. A na Litwie tego typu mandaty są już bodajże od 10 lat jak nie lepiej i żyją, pomimo że biedniej żyją niż my - Polacy.

Szczerze ci powiem ze lepiej mi sie zylo 10 lat temu niz dzisiaj.. Zero wolnosci, same przepisy, ustawy. Nie zadazam za tym wszystkim - - to juz chore. W Firmie zamiast 4 osob co ogarnialy wszystkie papiery dzisiaj mamy 8 osob i ciegle wieczne klotnie, rozne interpretacje etc.

Ukraina to wedlog mnie taka Polska z 15 lat do tylu. Tam dopiero biznes sie rodzi. Taka biedronke u nich by stawial :) Pole latwiej kupic i obrobic.

Wez jedz 120km/h na naszych polskich ekspresowkach (bo autostrad nie mamy zbytnio i nie budujemy bo taniej ekspresowki). Dla mnie to nieporozumienie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo trzeba się przestawić, jeśli chodzi o prędkość jazdy, nie ma innego rozwiązania.. a fakt, że punkty karne będą po dwóch latach anulować się to i Ci bogaci też musza przystopować, chyba, ze znajdzie się policjant, który weźmie, ale teraz już jest coraz mniej takich przypadków, a tym bardziej, że niektórzy jeszcze bardziej będą chcieli tym bogatym pokazać.. Samochody po 300-400 koni jeżdżąc po mieście nikomu nie będą potrzebne , bo naprawdę trzeba będzie uważać w dużych miastach, a tym bardziej, ze coraz więcej nie oznakowanych śmiga radiowozów.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolek, jak, powiedz mi jak mozna jechac wolniej niz 200km/h takim autem po autostradzie..... jak?

[youtube]vGSKYy_HO0g[/youtube]


Jedni dostali juz nowe zabawki po choinke... Ciekawe jest zachowanie tych dwoch motorow.

[youtube]EPWGpLB7mJQ[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Zmiany w mandatach to pikuś. Kto jest na liniowce w JDG to dopiero ma rozkmine na przyszły rok. Przydałaby się druga kolizja z brzozą, bo inaczej nie widzę szans, żeby było lepiej.
 
Do góry