Skóra, fura i komóra :) Czyli luzne rozmowy o motoryzacji.

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Auto obejzane, no i trzeba przyznac wykonanie mistrzowskie. Szkoda ze zwykla wersja - nie long. Ale jak na swoja wersje ma bardzo duzo miejsca - wiesej niz esy, audice i bemy.






Powiem tak, to nie jest auto dla zwyklych bogatych ludzi. To auto dla bogatych dziwakow. Jak dla mnie, nie ma sensu porownywac tego auta do Merasia, bmw czy audi, uwazam ze ten model odstawia wszystkie 3 conajmniej o dwa lata.

Zewnatrz jest futurystycznie ale w miare normalnie. Co innego srodek. Doslownie trzeba byc pedantem aby siedziec w takim aucie, same klamki lub ich okolice takie wykonanie i takimi technologiami ze masakra, jakosc skor ich obszycie, wstawki z innych materialow jakosc tego wszystkiego. Mysle ze w zadnym innym aucie nie da sie tego doswiadczyc.

Polecam przejechac sie do salonu i zobaczyc wersje prestiz lub ta jeszcze wyzsza bo nie da sie tego opisac a wrazenia sa nieziemskie.

Jako ciekawostke, pokazali tez nowy model LC i jego futurystyczne lampy 5D. Na czym to 5D polega? A na tym ze tylnieblampy jak na nie spojrzymy to tak jakbysmy patrzeli w nieskonczonosc (takie stoly ostatnio byly modne z podswietlonymi kropkami).
Podobno jest efekt iluzji. Auto ktore stoi za nami widzi jakby swiatla zostaly w miejscu gdy samochod rusza dalej. Inaczej mowiac powstaje hologram ze swiatel za autem podczas ruchu.

Na zdjeciu ciezko to uchwycic

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Warto dodać, szczególnie na tym forum, że audio wyposażone też w głośniki "sufitowe".
Przynajmniej tak mówili w styczniu na premierze.
Natomiast samo autko fajne, oczywista sprawa, ale i tak uważam, że "S" lepsze i bezkonkurencyjne.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Warto dodać, szczególnie na tym forum, że audio wyposażone też w głośniki "sufitowe".
Przynajmniej tak mówili w styczniu na premierze.
Natomiast samo autko fajne, oczywista sprawa, ale i tak uważam, że "S" lepsze i bezkonkurencyjne.

22 lub 24 glosniki. Ale sluchalismy DAB radia i powiem szczerze ze nie ma co porownywac do naszych salek, slabo to gra. Porownywalnie do Bose w Audi 8' dupy nie urywa.

S nie ma szans. Nie te wykonanie. Pojedz do salonu lexa i dotknij na zywo.

I ostatnio za duzo wtop meras ma, bo jak tylko slysze kogos kto mial S, to mowi ze zna kazdego mechanika. Nawet dzisiaj na pokazie tak co z rozmow wynikalo kazdy ucieka z S na Panamery. Najczesciej slysze ze panamera to, panamera tamto.

Rozgladalem sie tez za S ale kazdy jeden uzytkownik S odradzal mi rozgladania sie za tym autem. Szczerze to na dzien dzisiejszy nie znam szczesliwego posiadacza eSa.

O audi 3,0 litrowce tez zbyt dobze nie mowia i wiekszosc radzi sie wystrzegac.

Oczywiscie pisze tu tylko o LS lexus (flagowcach) poniewaz reszty NX, GS, IS raczej bym nie porownywal do merca, Merc w tym jest lepszy. Potrafi zrobic cala linie dobrych aut.

Natomiast Lex jak sie skupia na flagowcu to nie ma konkurencji.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam



Taki mały czołg na autostradzie. Silnik 6.5 litra ale tylko 194 HK. Waga 3010 kg....

Wczoraj widzialem takiego przedluzonego, 10-metrowego. Zajmowal pol ronda. Prowadzic bym nie chcial ale w srodu da sie poimprezowac.
wp853d93b0_05_06.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mowia ze Volkswagen znowu ssie. Tym razem pompe.
Nie u nas (przynajmniej na chwile obecna) tylko w Chinach, ale liczba 1.8 mln obarczonych potencjalana usterka pozjadow i tak juz robi wrazenie.

VW recalls 1.8 million cars in China - BBC News


Uaaa takie wtopy.

Ja ze 3 miesiace temu dostalem list od Hondy ze mam sie wstawic do serwisu bo jest problem z poduszkami powietrznymi - grozi niebezpieczenstwo- ale jakos jeszcze nie jechalem.

Akurat na ten temat troche cicho...

Ale jezeli to prawda:
Blisko 34 miliony samochodów do serwisów przez poduszki powietrzne! [aktualizacja] | Autokult.pl

To ta akcja VW z 1.8mln to maly pikus.
 

werf

Active member
Bez reklam

Przerzucą koszta na dostawce ,choć z drugiej strony Mercedes do dziś walczy z Delphi i końca nie widać

Uaaa takie wtopy.

Ja ze 3 miesiace temu dostalem list od Hondy ze mam sie wstawic do serwisu bo jest problem z poduszkami powietrznymi - grozi niebezpieczenstwo- ale jakos jeszcze nie jechalem.

Akurat na ten temat troche cicho...

Ale jezeli to prawda:
Blisko 34 miliony samochodów do serwisów przez poduszki powietrzne! [aktualizacja] | Autokult.pl

To ta akcja VW z 1.8mln to maly pikus.
 

Attachments

  • takata-shrapnel.jpg
    takata-shrapnel.jpg
    25,8 KB · Wyś: 96

werf

Active member
Bez reklam
[youtube]01jv2ASL-QQ[/youtube] Prawdziwy Węgierski spryciarz,podobno dach miał między Barwinkem a Rzeszowem a dobił do Lublina : )
 

pelzak

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj przybył :) fun do kwadratu

IMG_0695a.jpg

trochę niebezpieczny , bo ciągle masz wrażenie że mu mało ; prowokuje do zabawy ;)
..

tu ze starszym bratem :)
IMG_0693a.jpg

to co można w sieci wyczytać o zastosowanym tu napędzie faktycznie się sprawdza, wchodzenie w zakręt z "każdą" prędkością , pewność prowadzenia ..
faktem , że mustangiem nie odważyłbym się na wiele rzeczy , które ten maluch wyprawia ..:-?
 

pelzak

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prawda, dostępne fotele tylko Recaro i dla osób ponad średnią "wzdłuż i w poprzek" może być niewygodnie ..:???:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
faktem , że mustangiem nie odważyłbym się na wiele rzeczy , które ten maluch wyprawia ..:-?

No gratuluje, ale zazdroszczę Mustanga.
Patrz na to, oglądam to codziennie po kilka razy i dalej nie mam dość.
Niby nic, ale dla mnie to miód na uszy.
To "głaskanie" gazem, pompa, głaskanie, pompa...ech

[youtube]V0IP5cFb4SA[/youtube]
 
Do góry